Hodinky Wenger

Nejlepší slevové kódy Hodinky Wenger září 2021

100%
Hodinky Wenger je internetový obchod, který se specializuje na prodej produktů švýcarské značky Wenger. Muži i ženy si ze širokého sortimentu vyberou z ocelových hodinek, hodinek s koženým páskem a mnoha dalších. E-shop garantuje záruku 3 roky nebo dopravu zdarma na všechny produkty. Hodinky Wenger nabízí dárek k nákupu nebo řadu slev Hodinky Wenger. E-shop příležitostně vydává slevové kódy Hodinky Wenger. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Hodinky Wenger.

Nejlepší slevové kódy Hodinky Wenger 2021

200 Kč
od Tipli zdarma

Získejte 200 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Hodinky Wenger

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 200 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele.
Chci 200 Kč
doprava
zdarma

Hodinky Wenger → doprava zdarma na Váš nákup

Ať už si necháte objednávku z internetového obchodu Hodinky Wenger doručit Českou poštou, PPL, DPD nebo do některého z výdejních míst Uloženky, ve kterém si ji osobně vyzvednete, získáte na ni dopravu zcela zdarma. Také lze k doručení balíčku využít inPost (Kouzelná Almara), kdy si ho vyzvednete ze samoobslužného boxu klidně i o víkendu. Zaplatit dopravné budete muset […]
11
4
Chci slevu
akční
nabídka

Akce Hodinky Wenger = Váš výhodný nákup se slevou až 50 %

Při nákupu v e-shopu Hodinky Wenger můžete ušetřit! V nabídce obchodu Hodinky Wenger s názvem Akce totiž naleznete aktuální modely, které lze zakoupit s výraznou slevou až 50 %. Na veškeré hodinky je navíc poskytována doprava zdarma. Nenechte si akční nabídku ujít, platí totiž pouze do vyprodání zásob.
18
1
Chci slevu
dárek
zdarma

Získejte k Vaší objednávce z Hodinky Wenger dárek zdarma

Při nákupu v internetovém obchodě Hodinky Wenger si můžete udělat radost nejen novými hodinkami, ale i dárkem zdarma! Ke každé objednávce (kromě akčního zboží) si totiž můžete vybrat z nabídky dárků, vždy ale pouze 1. Je jedno, v jaké cenové relaci budete nakupovat, na dárek máte nárok vždy (základem je 5% sleva či pojištění hodinek). Ale pozor, dárky […]
13
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Hodinky Wenger ​

Jak ušetřit Hodinky Wenger září 2021