Hayashi

Ověřené slevové kódy Hayashi pro říjen 2023​

100%
Pokud jste milovníci bojových sportů a hledáte potřeby, oblečení a další pomůcky pro bojové sporty, tak právě pro vás je tu e-shop Hayashi. Hayashi nabízí široký sortiment od boxerských rukavic, kimon, chráničů na zuby po boxovací pytle, sportovní tašky a další. Chcete-li na Hayashi ušetřit, využijte Hayashi slevy, které najdete v sekci Akce. Na našich stránkách také najdete aktuální slevové kódy. Navíc, když nakoupíte dostatečně hodnotné zboží, máte jako bonus dopravu zdarma.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Hayashi ​

Jak ušetřit Hayashi říjen 2023

Na e-shopu Hayashi nakoupíte oblečení a další vybavení pro bojové sporty jako jsou MMA, box nebo karate. Nabídka zahrnuje boxerské a MMA rukavice, chrániče, kimona, boxovací pytle a sportovní obuv od výrobců Adidas, Booster, Fighter a dalších. Pokud si nebudete jisti, který z produktů zvolit, můžete se obrátit na zákaznickou linku obchodu nebo navštívit jednu z kamenných prodejen v Brně a v Praze. K dispozici je i zajištění produktů na zakázku.

Nakupujte zboží Hayashi výhodně. Existuje několik možností, jak ušetřit na Hayashi. Slevovékódy.cz vám každý měsíc přinášejí nové slevové kupóny. Kromě slevových kupónů je dostupná také doprava zdarma nebo akce Black Friday.

Pro porovnání zboží i cen můžete využít také portálu Heuréka, na kterém najdete nejnovější doporučení a zákaznické recenze.

Jak získat slevový kupón Hayashi

Obchod Hyashi slevové kódy podporuje. Slevové kupóny Hayashi zveřejňujeme na webu Slevovékódy.cz. Najdete zde také aktuální nabídku výprodejů, cashback nabídky a další slevy pro daný měsíc.

Můžete se také stát odběratelem newsletteru obchodu, díky kterému se dozvíte o novinkách a slevách jako první prostřednictvím e-mailu. Sledovat můžete obchod také na Facebooku.

Jak uplatnit slevový kód Hayashi

Hayashi

Po vložení zboží do “Košíku” máte možnost odečíst slevový kód Hayashi v pravé části objednávkového formuláře. Do pole “Dárková karta nebo slevový kód” vepište text slevového kódu. Po stisknutí “Použít” bude odečtena stanovená výše slevy.

Slevový kód musí být správně vepsán a být platný. Pokud vyprší doba platnosti, nebude možné slevu využít a budete si muset počkat na jiný slevový kód.

Cashback Hayashi

Pro získání cashback odměny stačí založit zákaznický účet u některého z poskytovatelů PlnáPeněženka, Refundo, Tipli, VratnéPeníze. Vše je zcela zdarma. Po dokončení objednávky prostřednictvím portálu, vám bude na zákaznické konto připsán cashback. Ten si můžete nechat vyplatit okamžitě na bankovní účet.

Aktuálně žádný z portálů cashback Hayashi nenabízí. Novinky o cashbacku najdete na našem webu Slevovékódy.cz. Na portály se vyplatí registrovat, za první registraci na řadě z nich dostanete vstupní bonus, který si můžete nechat vyplatit s odměnami.

Hayashi slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Hayashi se vztahují na vybrané zboží vždy v rámci každé kategorie. Zlevněné zboží je označeno štítkem pro jeho lepší identifikaci. V rámci výprodeje nakoupíte se slevou až 78 %. V průběhu roku můžete využít i skladové výprodeje Hayashi.

Poslední listopadový týden máte možnost využít akce Hayashi Black Friday. Slevy se zpravidla vztahují na veškerý sortiment e-shopu, o této akci budete včas informováni na webu eshopu. Jiných plošných akcí se Hayashi neúčastní.

Hayashi doprava zdarma a cena doručení

Při nákupu nad 2 000 Kč získáte od Hayashi doručení zdarma. Osobní vyzvednutí zdarma je možné na prodejně v Praze, kde se nachází také sklad e-shopu. V případě vyzvednutí na pobočce v Brně bude účtováno 29 Kč.

Cena doručení:

  • GLS (platba převodem nebo kartou) – 89 Kč
  • GLS (dobírka) – 179 Kč
  • PPL (platba převodem nebo kartou) – 99 Kč
  • PPL (dobírka) – 139 Kč
  • Česká pošta balík do ruky (dobírka) – 139 Kč
  • PPL zásilky nad 30 kg  – od 300 Kč

U boxerských ringů nebo jiných objemnějších zásilek bude cena dopravy konzultována individuálně. Lze sjednat také expresní doruční po Praze.

Hayashi vrácení zboží

Hayashi vrácení zboží umožňuje do 15 dnů od nákupu. Zboží nelze vyměnit za jiné. Veškeré produkty, které vracíte musí být nenošené, v původním obalu a s visačkou. V případě, že  je vrátíte v jiném stavu, obchod si vyhrazuje právo na stržení až 20 % z vrácené částky.

Do balíčku přiložte i doklad o koupi, sepsané odstoupení od smlouvy a číslo bankovního účtu pro vrácení peněz.

Adresa pro vrácení:

Hayashi.cz s.r.o.
Seydlerova 2149/7
158 00 Praha 5
Nové Butovice

Hayashi reklamace 2023

Reklamaci můžete provést osobně na pobočkách v Praze či Brně nebo zboží zaslat spolu s vyplněným reklamačním formulářem na adresu:

Hayashi.cz s.r.o.
Seydlerova 2149/7
158 00 Praha 5
Nové Butovice

Veškeré zboží musí být v souladu s hygienickými předpisy, čisté a kompletní. V opačném případě nebude reklamace uznána. Reklamace Hayashi bude poté vyřízena nejpozději do 30 dnů. reklamovat nelze zboží, které bylo poškozeno nesprávným používáním.

Hayashi kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Hayashi infolinka: 226 205 440
Dostupnost: Pondělí až pátek od 10:00 do 18:00

Hayashi e-mail: dotazy@hayashi.cz

Adresy prodejen:

Hayashi.cz – Praha
Seydlerova 2149/7
158 00 Praha 5 – Nové Butovice

Hayashi – Brno
Traubova 20
602 00 Brno