Greenfit

Nejlepší slevové kódy Greenfit září 2021

100%
Greenfit je internetový obchod specializující se na prodej zelených potravin, superpotravin, různých druhů exotických a dalších neobvyklých pochutin jako Bio čokoláda, sušené ovoce a další. Kromě potravin si můžete v Greenfit koupit také kosmetiku z chlorelly nebo shakery a knihy o zdravé výživě. Na nákupy nad 1 200 Kč nabízí obchod dopravu zdarma. Nabídka slev Greenfit je pravidelně obměňována. Obchod čas od času vydává slevové kódy Greenfit. Náš web pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Greenfit.

Nejlepší slevové kódy Greenfit 2021

200 Kč
od Tipli zdarma

Získejte 200 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Greenfit

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 200 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele.
Chci 200 Kč
dárek
zdarma

Dárek zdarma za odběr newsletteru Greenfit

Zaregistrujte se k odběru newsletteru a získejte jako dárek zdarma od Greenfit E-knihu o zelených potravinách a superpotravinách. Díky registraci budete pravidelně informováni o aktuálních speciálních akcích a slevách Greenfit, díky čemuž můžete ušetřit při svých nákupech v e-shopu. Čas od času Vám mohou být zaslány také slevové kupony Greenft, které jsou určené jen pro odběratele newsletteru.
22
4
Chci slevu
věrnostní
slevy

Věrnostní program Greenfit → slevy pro stálé zákazníky

Věrnostní program Greenfit nabízí pestrý sortiment výhod pro členy. K dispozici jsou dárky ke každé objednávce, množstevní slevy, speciální akce každý týden a také slevy za doporučení nových zákazníků. K dispozici jsou shakery, láhve a další produkty.
10
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Greenfit » doprava zdarma na Vaši objednávku

Vyberte si v e-shopu z široké nabídky superpotravin, zelených potravin, zajímavých pochutin atd. a ušetřete na poštovném. V případě, že Vaše objednávka bude mít hodnotu nad 1 200 Kč, získáte od Greenfit dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kupon Greenfit, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
10
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Greenfit ​

Jak ušetřit Greenfit září 2021