Greenfit

Slevový kupón Greenfit listopad 2020

100%
Greenfit je internetový obchod specializující se na prodej zelených potravin, superpotravin, různých druhů exotických a dalších neobvyklých pochutin jako Bio čokoláda, sušené ovoce a další. Kromě potravin si můžete v Greenfit koupit také kosmetiku z chlorelly nebo shakery a knihy o zdravé výživě. Na nákupy nad 1 200 Kč nabízí obchod dopravu zdarma. Nabídka slev Greenfit je pravidelně obměňována. Obchod čas od času vydává slevové kódy Greenfit. Náš web pro Vás má připravený nejnovější slevový kupón Greenfit.

Aktuální slevový kód Greenfit 2020

300 Kč
za registraci

Získejte 300 Kč za registraci do Tipli a vyhrajte jeden ze tří iPhonů

Cashback portál Tipli nabízí bonus 300 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat. Jako bonus můžete vyhrát jeden ze tří iPhonů.
Chci 300 Kč
dárek
zdarma

Dárek zdarma za odběr newsletteru Greenfit

Zaregistrujte se k odběru newsletteru a získejte jako dárek zdarma od Greenfit E-knihu o zelených potravinách a superpotravinách. Díky registraci budete pravidelně informováni o aktuálních speciálních akcích a slevách Greenfit, díky čemuž můžete ušetřit při svých nákupech v e-shopu. Čas od času Vám mohou být zaslány také slevové kupony Greenft, které jsou určené jen pro odběratele newsletteru.
22
4
Chci slevu
věrnostní
slevy

Věrnostní program Greenfit → slevy pro stálé zákazníky

Protože si e-shop váží svých stálých zákazníků, připravil věrnostní program, díky kterému můžete nakupovat levněji. Při každém nákupu se Vám budou na účet přičítat body, které následně vyměníte za slevový kupon Greenfit na další nákup. Čím více nákupů učiníte, tím větší slevu od Greenfit získáte. K získání výhody není potřeba žádný slevový kód Greenfit, stačí se […]
10
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Greenfit » doprava zdarma na Vaši objednávku

Vyberte si v e-shopu z široké nabídky superpotravin, zelených potravin, zajímavých pochutin atd. a ušetřete na poštovném. V případě, že Vaše objednávka bude mít hodnotu nad 1 200 Kč, získáte od Greenfit dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kupon Greenfit, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
10
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Greenfit ​

Jak ušetřit Greenfit 2020