GM electronic

Ověřené slevové kódy GM electronic pro říjen 2023​

100%
GM electronic je internetový obchod zabývající se prodejem elektroniky a elektronických součástek. Nakoupit můžete například průmyslové kamery, techniku do domu i do kanceláře, zdroje, nářadí, úložné boxy a další elektrozařízení. Akční nabídka a slevy GM electronic jsou pravidelně obměňovány. Obchod čas od času vydává slevové kódy GM electronic. Nabízíme Vám nejnovější slevový kupón GM electronic.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web GM electronic ​

Jak ušetřit GM electronic říjen 2023

Obchod GM electronic nabízí elektronické součástky, zabezpečovací techniku, baterie, nabíječky, konektory, osvětlovací techniku nebo nářadí. Kromě e-shopu provozuje také několik kamenných prodejen, které najdete v Brně, Praze, Ostravě, Plzni, Hradci Králové a v Bratislavě. V kamenných pobočkách můžete také uplatnit GM electronic reklamace.

Výhod GM electronic nabízí hned několik, ty zahrnují například dopravu zdarma, výprodeje, nebo slevové kupóny. Web Slevovékódy.cz Vám přináší rady a tipy, jak ušetřit v GM electronic.

Jak získat slevový kupón GM electronic

Slevovékódy.cz pro Vás sbírají aktuální slevy a publikují slevové kupóny GM electronic. Najdete zde slevové kupóny a akční nabídky pro více než 1 000 internetových obchodů.

Kromě webu Slevovékódy.cz získáte slevové kupóny GM electronic odběrem newsletteru nebo na stránkách samotného e-shopu. Na právě platný slevový kupón GM electronic Vás upozorní obchod ihned.

Jak uplatnit slevový kód GM electronic

GM electronic

 

Slevový kód GM electronic aktivujete po vyplnění potřebných údajů pro doručení objednávky v části “Využít kupón“. Text slevového kódu vepište nebo zkopírujte do pole a stiskněte “Použít”. Nová snížená cena se automaticky přepočítá.

Pokud se částka nezmění, slevový kód GM electronic je buď nefunkční (vypršela doba platnosti) nebo nebyly dodrženy stanovené podmínky.

Cashback GM electronic

Cashback je způsob, jak získat část peněz ze všech provedených online nákupů. Výše cashbacku se u každého obchodu mění. Vyberte si jednoho z poskytovatelů Tipli, Refundo, Plná peněženka nebo Vratné peníze a zaregistrujte se. Registrace je zcela zdarma a přináší i další výhody. Pro získání odměny je nutné objednávku vytvořit a dokončit výhradně po přesměrování z portálu. Po zaplacení bude vrácena vypočítaná částka, kterou si převedete na bankovní účet.

Cashback GM electronic není v současné době dostupný. Využít však můžete GM electronic výprodejů nebo slevových kupónů.

GM electronic slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy GM electronic platí na vybrané produkty nebo značky. V kategorii “Výprodej” nakoupíte po celý rok vybrané zboží za zvýhodněné nebo snížené ceny. Na toto zboží je navíc poskytována doprava zcela zdarma.

Podzimní akci Black Friday GM electronic nepořádá. Ušetřit lze nákupem v jiných obdobných akcích, které na GM electronic čas od času běží.

GM electronic doprava zdarma a cena poštovného

Na všechny objednávky nad 1 000 Kč platí na GM electronic doprava zdarma při zvolení PPL. Při nákupu od 200 Kč je osobní vyzvednutí na pobočce také zdarma. Uložení je možné maximálně po dobu 5 dnů.

E-shop nabízí několik možností jak Vám bude objednávka doručena:

  • Osobní odběr na prodejně
  • Česká pošta
  • DPD
  • PPL
  • GLS

Cena poštovného se odvíjí od aktuálních ceníků uvedených přepravních společností.

GM electronic vrácení zboží

Zboží GM electronic je možné vrátit do 14 dnů od nákupu. Pro vrácení využijte formulář GM electronic. Vrácení zboží GM electronic můžete provést přímo v kamenných prodejnách nebo prostřednictvím e-mailu: eshop@gme.cz.

Nepoužívané a vhodně zabalené zboží spolu s kopií faktury i formulářem zašlete na:

GM electronic, spol. s r. o.,
Křižíkova 147/77,
Praha 8, 186 00

Peníze Vám budou vráceny nejpozději do 14 dnů od doručení. Pokud byl k objednávce poskytnut i dárek zdarma, je nutné vrátit jej také.

GM electronic reklamace 2023

Reklamace GM electronic uplatníte ve všech kamenných prodejnách. Spolu se zbožím je nutné přinést i fakturu nebo jiný doklad o koupi. V případě, že se ve vašem okolí kamenná prodejna nenachází, vše spolu s popisem závady zašlete na adresu:

GM electronic, spol. s r.o.,
servisní středisko
Křižíkova 147/77,
Praha 8, 186 00

Zásilku zabalte tak, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě. Zboží zasílané na reklamaci nelze zaslat dobírkou.

Reklamace GM electronic včetně oprav bude vyřízena nejpozději do 30 dnů.

GM electronic kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Dotazy spojené s nákupem přes e-shop směřujte na GM electronic telefon:+420 226 535 111 nebo písemně na GM electronic e-mail: eshop@gme.cz.

Pro technickou podpora k produktům je dostupná GM electronic infolinka: +420 226 535 416 a GM electronic e-mail: tech.info@gme.cz. Kontakty GM electronic i otevírací doba jednotlivých kamenných prodejen jsou uvedeny na webových stránkách obchodu.