Freshbedýnky

4× slevový kód Freshbedýnky pro prosinec 2021

100%
Freshbedýnky je jedinečný e-shop, který nabízí nejširší výběr kvalitních BIO potravin od českých, ale i zahraničních farmářů. Vybírejte z bohaté nabídky ovoce, zeleniny, mléčných výrobků, masa, ryb, pečiva a spoustu dalších kvalitních produktů to vše v tématické bedýnce. Bedýnku si můžete poskládat dle vlastních potřeb nebo zvolit ze spousty druhů, které jsou k mání na e-shopu. Šetřete při nákupu kvalitních potravin a uplatněte slevový kód Freshbedýnky, který můžete najít na portálu SlevovéKódy.cz nebo s funkcí cashback.

Nejlepší slevové kódy Freshbedýnky 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Freshbedýnky

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Freshbedýnky.
Chci 300 Kč
100 Kč
sleva

Využijte slevu na první nákup ► Freshbedýnky

E-shop nabízí velmi kvalitní potraviny za příznivé ceny. Nyní navíc mohou, všichni zákazníci e-shopu, využít 100 Kč slevu od Freshbedýnky na první nákup. A nejen to! Pokud učiníte objednávku nad 1 000 Kč, můžete využít od Freshbedýnky dopravu zdarma.
16
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Freshbedýnky: doprava zdarma na Vaši objednávku

Využijte nabídku e-shopu a nakupte si kvalitní potraviny, za příznivé ceny, s dopravou zdarma od Freshbedýnky. Náklady za přepravu nebudou kalkulovány při nákupu nad 1 000 Kč, slevový kód Freshbedýnky není potřeba zadávat. Lze využít i v případě, že objednávka obsahuje zboží s akční slevou Freshbedýnky.
15
1
Chci slevu
cashback
3,5 %

3,5 % cashback >>Freshbedýnky<<

Nakupte si na Freshbedýnky přes Tipli a získejte cashback 3,5 %. Cashback 3,5 % získá každý zákazník, který si nakoupí na Freshbedýnky a využije k nákupu i Tipli. Registrace u Tipli je zcela zdarma a může se zaregistrovat úplně každý. Pokud přejdete přes Tipli na eshop Freshbedýnky, tak po nákupu získáte cashback 3,5 %.
24
3
Chci slevu
doprava
zdarma

= Freshbedýnky = DOPRAVA ZDARMA

Nakupte si zeleninu a ovoce z pohodlí domova. Kvalitní a čerstvé ovoce a zeleninu nabízí firma Freshbedýnky. Tato firma Vám nabídne spoustu skvělých možností, ve kterých si můžete jejich zboží zakoupit. Od Freshbedýnky můžete mít také dopravu zdarma. Doprava zdarma je pro každého nakupujícího, který si nakoupí nad 1 000 Kč z jejich eshopu. Dopravu zdarma zajišťuje přepravní společnost […]
16
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Freshbedýnky ​

Jak ušetřit Freshbedýnky prosinec 2021

Hlavní nabídkou internetového obchodu Freshbedýnky jsou bedýnky s čerstvou BIO zeleninou a ovocem. Naleznete zde i maso, mléčné produkty, paštiky, houby, bylinky, ryby, pečivo, oleje, sladkosti, rýži, mouku, ekologickou drogerii a mnoho dalšího.

Freshbedýnky jsou moderním e-shopem s fresh potravinami. Vše prochází trojí kontrolou kvality, k zákazníků se dostane jen čerstvé a kvalitní zboží. O plodiny pečují v moderních skladech, které poskytují ideální podmínky pro každý druh.

Freshbedýnky jsou zde pro lidi, kteří se zajímají o kvalitu jídla. Do vaší kuchyně se dostanou potraviny minimálně zpracované, přirozené, v BIO kvalitě. Je to zajímavá služba, se kterou ušetříte čas. Nemusíte tak chodit po trzích a obchodech. Navíc máte jistotu, že dostanete prvotřídní zboží.

Inspirovat se můžete v blogu recepty, přečíst zajímavosti ze světa BIO lze v magazínu.

Výhodou je i možnost sestavit si svou bedýnku přesně podle svých potřeb a představ. V tomto obchodě si  můžete udělat celkem komplexní nákup s dovážkou přímo až do domu. Bedýnky jsou vratné a jedna je zálohovaná částkou 25 Kč.

Poradíme vám, jak ušetřit na Freshbedýnky, a mít tak nákup levnější. Můžete uplatnit slevové kupóny Freshbedýnky, nechybí speciální nabídky, doprava zdarma a lze využít cashback.

Jak získat slevový kupón Freshbedýnky

Při registraci na e-shopu získáte ihned jako dárek pro první objednávku slevový kupón Freshbedýnky na 100 Kč. Tento slevový kód Freshbedýnky lze použít při hodnotě nákupu nad 500 Kč.

Pokud se přihlásíte i k odběru newsletteru, budete pravidelně dostávat e-mailem informace o novinkách, tipy na speciální akce a informace o využití slevových kódů.

Slevový kupón Freshbedýnky nabízí internetový obchod příležitostně v rámci svých akčních kampaní. Při opakovaném nákupu lze slevový kód Freshbedýnky získat jako bonus.

Jak uplatnit slevový kód Freshbedýnky

Přečtěte si podmínky použití kupónu, hlavně jeho časovou platnost a minimální limit nákupu. Pokud je vše v pořádku, uplatnit slevový kód Freshbedýnky je velmi snadné.

Vybrané zboží vložíte do nákupního košíku. V dalším kroku vpravo naleznete nápis “Máte kód slevy nebo dárkového poukazu?“. Do kolonky vedle napište váš kupón a klikněte na zelené tlačítko “OVĚŘIT“. Následně přejděte k dopravě a platbě. Když je slevový kód Freshbedýnky platný, sleva bude odečtena od celkové ceny objednávky.

Lze uplatnit pouze jeden slevový kód Freshbedýnky na jednu objednávku.

Freshbedýnky

Cashback Freshbedýnky

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

Při nákupu v internetovém obchodě Freshbedýnky lze část peněz získat i zpět, a tím mít zboží ještě levnější.

Cashback Freshbedýnky nabízí portál Tipli.cz, PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz a VratnéPeníze.cz. Zdarma se na jednom z nich zaregistrujte a budete mít 3,5 % z nákupu na Freshbedýnky zpět. Tuto provizi vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a po nastřádání určitého obnosu vyplatí.

Freshbedýnky slevy – výprodeje, Black Friday…

S ohledem na charakter potravinového zboží, které se rychle kazí, nenabízí e-shop Freshbedýnky slevy a výprodeje.

K levnějšímu nákupu lze využít slevový kupón Freshbedýnky. Obchod nepořádá akci Freshbedýnky Black Friday.

Freshbedýnky doprava zdarma a cena poštovného

Platbě za dopravu se lze běžně vyhnout při nákupu zboží nad 1 000 Kč, to potom je z e-shopu Freshbedýnky doprava zdarma. Pro nákupy v nižší hodnotě stojí doprava 100 Kč.

Objednané zboží vám doveze přepravní společnost DPD do dvou dnů. Při kurýrní přepravě však nelze objednat chlazené zboží (maso, mléčné výrobky apod.) a některé křehké druhy ovoce a zeleniny.

Pokud si zvolíte doručení ve stejný den, kdy objednávku vytvoříte, cena za dopravu je 150 Kč.  Tuto možnost můžete využít každý den kromě soboty do 11:00. Když ale objednávka přesáhne 1 500 Kč, tak je ve Freshbedýnky doprava zdarma.

Osobní odběr je možný na adrese Údolní 212/1, Praha 4  Braník. Bedýnku si musíte vyzvednout v den a čas určený v objednávce. Při pozdějším odběru neručí prodávající za 100% čerstvost potravin.

Freshbedýnky vrácení zboží

Na Freshbedýnky lze převážně zakoupit čerstvé potravinové výrobky, které po dodání nelze vrátit.

V případě nepotravinového sortimentu na e-shopu Freshbedýnky lze zboží poslat zpět bez udání důvodů v zákonné lhůtě 14 dnů.

Informaci ohledně vrácení zboží Freshbedýnky zašlete na kontaktní adresu prodávajícího nebo e-mailem.

Freshbedýnky reklamace 2021

I u prvotřídní zboží se vám může se stát, že bude nutné zboží reklamovat.

V případě shledání poškození potravinového zboží nebo dodání menšího množství urychleně kontaktujte prodávajícího telefonicky či e-mailem, a to nejpozději do 12 hodin od převzetí zboží.

Při podání Freshbedýnky reklamace musíte e-mailem rovněž odeslat popis a fotodokumentaci shledané vady zboží.

Uznaná reklamace se vyřeší buď dodáním nového zboží v termínu ujednaném s kupujícím, nebo vrácením peněz za vadné zboží.

Freshbedýnky – e-mail, telefon, infolinka

Telefon Freshbedýnky: +420 739 544 488

Adresa Freshbedýnky pro vrácení a výměnu zboží:
MyFoodMarket s.r.o.
Údolní 212/1
147 00 Praha 4

E-mail Freshbedýnky: info@freshbedynky.cz