Freshbedýnky

Ověřené slevové kódy Freshbedýnky pro říjen 2022​

100%
Freshbedýnky je jedinečný e-shop, který nabízí nejširší výběr kvalitních BIO potravin od českých, ale i zahraničních farmářů. Vybírejte z bohaté nabídky ovoce, zeleniny, mléčných výrobků, masa, ryb, pečiva a spoustu dalších kvalitních produktů to vše v tématické bedýnce. Bedýnku si můžete poskládat dle vlastních potřeb nebo zvolit ze spousty druhů, které jsou k mání na e-shopu. Šetřete při nákupu kvalitních potravin a uplatněte slevový kód Freshbedýnky, který můžete najít na portálu SlevovéKódy.cz nebo s funkcí cashback.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Freshbedýnky ​

Jak ušetřit Freshbedýnky říjen 2022

Hlavní nabídkou internetového obchodu Freshbedýnky jsou bedýnky s čerstvou BIO zeleninou a ovocem. Naleznete zde i maso, mléčné produkty, paštiky, houby, bylinky, ryby, pečivo, oleje, sladkosti, rýži, mouku, ekologickou drogerii a mnoho dalšího.

Freshbedýnky jsou moderním e-shopem s fresh potravinami. Vše prochází trojí kontrolou kvality, k zákazníků se dostane jen čerstvé a kvalitní zboží. O plodiny pečují v moderních skladech, které poskytují ideální podmínky pro každý druh.

Freshbedýnky jsou zde pro lidi, kteří se zajímají o kvalitu jídla. Do vaší kuchyně se dostanou potraviny minimálně zpracované, přirozené, v BIO kvalitě. Je to zajímavá služba, se kterou ušetříte čas. Nemusíte tak chodit po trzích a obchodech. Navíc máte jistotu, že dostanete prvotřídní zboží.

Inspirovat se můžete v blogu recepty, přečíst zajímavosti ze světa BIO lze v magazínu.

Výhodou je i možnost sestavit si svou bedýnku přesně podle svých potřeb a představ. V tomto obchodě si  můžete udělat celkem komplexní nákup s dovážkou přímo až do domu. Bedýnky jsou vratné a jedna je zálohovaná částkou 25 Kč.

Poradíme vám, jak ušetřit na Freshbedýnky, a mít tak nákup levnější. Můžete uplatnit slevové kupóny Freshbedýnky, nechybí speciální nabídky, doprava zdarma a lze využít cashback.

Jak získat slevový kupón Freshbedýnky

Při registraci na e-shopu získáte ihned jako dárek pro první objednávku slevový kupón Freshbedýnky na 100 Kč. Tento slevový kód Freshbedýnky lze použít při hodnotě nákupu nad 500 Kč.

Pokud se přihlásíte i k odběru newsletteru, budete pravidelně dostávat e-mailem informace o novinkách, tipy na speciální akce a informace o využití slevových kódů.

Slevový kupón Freshbedýnky nabízí internetový obchod příležitostně v rámci svých akčních kampaní. Při opakovaném nákupu lze slevový kód Freshbedýnky získat jako bonus.

Jak uplatnit slevový kód Freshbedýnky

Přečtěte si podmínky použití kupónu, hlavně jeho časovou platnost a minimální limit nákupu. Pokud je vše v pořádku, uplatnit slevový kód Freshbedýnky je velmi snadné.

Vybrané zboží vložíte do nákupního košíku. V dalším kroku vpravo naleznete nápis “Máte kód slevy nebo dárkového poukazu?“. Do kolonky vedle napište váš kupón a klikněte na zelené tlačítko “OVĚŘIT“. Následně přejděte k dopravě a platbě. Když je slevový kód Freshbedýnky platný, sleva bude odečtena od celkové ceny objednávky.

Lze uplatnit pouze jeden slevový kód Freshbedýnky na jednu objednávku.

Freshbedýnky

Cashback Freshbedýnky

Cashback Plná peněženka3,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo3,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli3,5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze3,5 % získat bonus 50 Kč

Při nákupu v internetovém obchodě Freshbedýnky lze část peněz získat i zpět, a tím mít zboží ještě levnější.

Cashback Freshbedýnky nabízí portál Tipli.cz, PlnáPeněženka.cz, Refundo.cz a VratnéPeníze.cz. Zdarma se na jednom z nich zaregistrujte a budete mít 3,5 % z nákupu na Freshbedýnky zpět. Tuto provizi vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a po nastřádání určitého obnosu vyplatí.

Freshbedýnky slevy – výprodeje, Black Friday…

S ohledem na charakter potravinového zboží, které se rychle kazí, nenabízí e-shop Freshbedýnky slevy a výprodeje.

K levnějšímu nákupu lze využít slevový kupón Freshbedýnky. Obchod nepořádá akci Freshbedýnky Black Friday.

Freshbedýnky doprava zdarma a cena poštovného

Platbě za dopravu se lze běžně vyhnout při nákupu zboží nad 1 000 Kč, to potom je z e-shopu Freshbedýnky doprava zdarma. Pro nákupy v nižší hodnotě stojí doprava 100 Kč.

Objednané zboží vám doveze přepravní společnost DPD do dvou dnů. Při kurýrní přepravě však nelze objednat chlazené zboží (maso, mléčné výrobky apod.) a některé křehké druhy ovoce a zeleniny.

Pokud si zvolíte doručení ve stejný den, kdy objednávku vytvoříte, cena za dopravu je 150 Kč.  Tuto možnost můžete využít každý den kromě soboty do 11:00. Když ale objednávka přesáhne 1 500 Kč, tak je ve Freshbedýnky doprava zdarma.

Osobní odběr je možný na adrese Údolní 212/1, Praha 4  Braník. Bedýnku si musíte vyzvednout v den a čas určený v objednávce. Při pozdějším odběru neručí prodávající za 100% čerstvost potravin.

Freshbedýnky vrácení zboží

Na Freshbedýnky lze převážně zakoupit čerstvé potravinové výrobky, které po dodání nelze vrátit.

V případě nepotravinového sortimentu na e-shopu Freshbedýnky lze zboží poslat zpět bez udání důvodů v zákonné lhůtě 14 dnů.

Informaci ohledně vrácení zboží Freshbedýnky zašlete na kontaktní adresu prodávajícího nebo e-mailem.

Freshbedýnky reklamace 2022

I u prvotřídní zboží se vám může se stát, že bude nutné zboží reklamovat.

V případě shledání poškození potravinového zboží nebo dodání menšího množství urychleně kontaktujte prodávajícího telefonicky či e-mailem, a to nejpozději do 12 hodin od převzetí zboží.

Při podání Freshbedýnky reklamace musíte e-mailem rovněž odeslat popis a fotodokumentaci shledané vady zboží.

Uznaná reklamace se vyřeší buď dodáním nového zboží v termínu ujednaném s kupujícím, nebo vrácením peněz za vadné zboží.

Freshbedýnky – e-mail, telefon, infolinka

Telefon Freshbedýnky: +420 739 544 488

Adresa Freshbedýnky pro vrácení a výměnu zboží:
MyFoodMarket s.r.o.
Údolní 212/1
147 00 Praha 4

E-mail Freshbedýnky: info@freshbedynky.cz