Forks

Slevový kupón Forks duben 2021

100%
Nejen na e-shopu, ale i v kamenných prodejnách Forks můžete nakoupit řadu produktů od nádobí na pečení, vaření po prostírání, potřeby pro stolování nebo nástroje pro cukráře. Slevy Forks pravidelně obměňuje. Každého, kdo učiní objednávku nad 1 500 Kč, čeká od Forks doprava zdarma. Využijte také k nákupu slevový kupón Forks, který pro vás připravil portál SlevovéKódy.cz.

Aktuální slevový kód Forks 2021

200 Kč
za registraci

Získejte 200 Kč za registraci do Tipli

Cashback portál Tipli nabízí bonus 200 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat.
Chci 200 Kč
až 13 %
SLEVY

Forks | slevy až 13 % na vybrané tlakové hrnce

Tlakové hrnce od značek Lamart či Genius si nyní pořídíte s Forks slevou až 13 %. Při nákupu některých tlakových hrnců získáte i dopravu zdarma. Tuto Forks slevu využijete jednoduše tak, že kliknete na “chci slevu”. Žádný slevový kód Forks nemusíte nikam zadávat.
14
4
Chci slevu
doprava
zdarma

Forks » využijte dopravu zdarma na Váš nákup

Vyberte si v e-shopu z široké nabídky potřeb do domácnosti, kuchyňského náčiní, potřeb pro stolování a mnoha jiného, a ušetřete na poštovném. V případě objednávky, v minimální hodnotě 1 000 Kč, získáte od Forks dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kód Forks, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
15
2
Chci slevu
akční
slevy

Akční slevy potřeb do domácnosti aj. | Forks

V kategorii ,,Akce” najdete zboží s výhodnými slevami od Forks. Díky tomu si můžete pořídit potřeby do domácnosti, ale také třeba kuchyňské náčiní, vše pro stolování aj. za velmi výhodné ceny. Sleva je již v konečné ceně akceptována, není nutné zadávat slevový kód Forks.
21
3
Chci slevu
akční
slevy

Akční slevy potřeb do domácnosti aj. | Forks

V kategorii ,,Akce” najdete zboží s výhodnými slevami od Forks. Díky tomu si můžete pořídit potřeby do domácnosti, ale také třeba kuchyňské náčiní, vše pro stolování aj. za velmi výhodné ceny. Sleva je již v konečné ceně akceptována, není nutné zadávat slevový kód Forks.
21
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Forks ​

Jak ušetřit Forks 2021

Forks je obchod, který se zabývá prodejem zboží do domácnosti. Obchod Forks nabízí široký sortiment produktů jako například nádobí na pečení a vaření, prostírání a potřeby na stolování, zboží na skladování, nádobí, produkty s dětskými motivy nebo nástroje pro cukráře. Obchod má svůj e-shop, ale může se také pochlubit třemi kamennými prodejnami.

Máte zájem o nějaký produkt v obchodě Forks a chcete ušetřit? Neváhejte, a využijte slevové kupóny Forks pro příjemnější nákup.

Slevové kupóny Forks

Skrblík nabízí pro obchod Forks slevové kódy Forks pro lepší a levnější nákup. Nechcete utrácet zbytečně velké částky za nákup? Využijte slevové kupóny Forks, a Váš nákup bude o nějakou tu korunu levnější. Skrblík nabízí širokou nabídku slevových kódů Forks, aby si každý zákazník vybral podle svého gusta ten nejlepší, a se kterým nejvíce ušetříte.

Dávejte ale pozor na datum expirace slevových kupónů Forks, který naleznete přímo na slevovém kódu Forks. Avšak Skrblík se snaží, aby veškeré slevové kupóny Forks byly aktuální, a Vy si tak mohli vybrat bez problémů ten, který Vám nejvíce vyhovuje.

Způsoby platby a dopravy

Doprava z Forks

Vybrali jste si nějaký produkt do Vaší domácnosti, a teď jde na řadu výběr dopravy a platby. Dopravu máte při nákupu na 1 300 kč zdarma. Na výběr z dopravy máte tři možnosti. První z možností je si balík osobně převzít na jedné z poboček Zásilkoven. O doručení Vašeho produktu na pobočku Zásilkovny budete informováni pomocí SMS. Termín doručení je vždy druhý pracovní den od odeslání zásilky.

Další z možností je přes dopravní službu DPD Private. Řidič Vám produkt doveze přímo až domů. O času a doručení zásilky budete informováni SMSkou nebo e-mailem. U řidiče DPD můžete zaplatit v hotovosti i kartou, podle toho, co jste zvolili za způsob platby při převzetí zboží.

Poslední možností doručení balíku je přes Českou poštu. Česká pošta Vám balík doručí na vámi zvolenou adresu již následující pracovní den po objednání zásilky. Přes SMS nebo e-mail vás bude v den podání informovat o doručování balíku. V případě, že Vás doručovatel nezastihne, zanechá lísteček v poštovní schránce a zásilka zůstane uložena na vaší dodací poště. Tam lze zanechat zásilku až 7 dní, poté bude balík poslán zpět.

Platba v e-shopu Forks

Na platbu máte opět tři možnosti. První možností je platba platební kartou. To znamená, že stačí po dokončení objednávky zadat údaje z Vaší platební karty a provést samotnou úhradu. Platba je možná přes platební karty Visa a MasterCard.

Druhou možností je platba hotově na dobírku. Platbu provádíte při převzetí zboží od doručovatele a hradíte dobírku v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Platba je možná i kartou, pokud si zvolíte způsob dopravy DPD.

A třetí a poslední možností je platba bankovním převodem. Pokud si zvolíte platbu bankovním převodem, v potvrzení objednávky naleznete potřebné údaje k provedení platby na účet. Při platbě převodem může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (obchod zboží odesílá až po platbě).

Při objednávání zboží nezapomeňte zadat slevový kupón Forks, aby Váš nákup byl příjemnější a Vy měli z nákupu ještě větší radost.

Reklamace produktu

Pokud máte s produktem jakýkoliv problém nebo se Vám poškodil? Lze produkt reklamovat. A jak na to?

Obchod reklamace přijímá ve 14denní lhůtě od doručení zboží. Na webových stránkách Forks si je nutné stáhnout formulář, který je třeba vyplnit, a zaslat zpět i se zbožím, které dáváte k reklamaci. Obchod Vám nejpozději do 14ti dnů zašle zpět peníze.