Fitness.cz

Ověřené slevové kódy Fitness.cz pro říjen 2023​

100%
Fitness.cz je internetový obchod zabývající se prodejem sportovního vybavení a doplňků stravy. Na stránkách obchodu naleznete mimo jiné fórum s užitečnými radami pro sportovce. Zakoupit můžete cvičební stroje, běžecké pásy, proteinové koktejly, gainery nebo spalovače tuků od firem Amix, Aminostar, Nutrend a mnoha dalších. E-shop příležitostně vydává slevové kódy Fitness.cz. Ty můžete najít u nás na portále Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Fitness.cz ​

Jak ušetřit Fitness.cz říjen 2023

Fitness.cz je internetový prodejce fitness výživy, vybavení, posilovacích strojů a oblečení. Na trhu působí již 14 let. V nabídce najdete energetické tyčinky, kaše, nápoje, kloubní výživu, proteinové doplňky i nápoje, bezlepkové potraviny nebo spalovače tuků.

Kamennou prodejnu obchod neprovozuje, ale objednávku vám doručí na zadanou adresu kurýr PPL nebo Česká pošta. Web Slevovékódy.cz vám přináší několik tipů, jak ušetřit na Fitness.cz. Registrovaní uživatelé získají věrnostní slevy Fitness.cz nebo slevové kódy. Využít můžete také výprodeje, super akce, akční balíčky a vybrané zboží můžete uhradit ve splátkách.

Nákup na Fitness.cz doporučuje 98 % zákazníku na portálu Heuréka. Pro zájemce jsou dostupné také fitness články plné rad a tipů ohledně stravování, posilování nebo receptů. Díky Fitness klubu můžete sdílet své cíle a úspěchy.

Jak získat slevový kupón Fitness.cz

Pro ještě lepší cenu před odesláním objednávky uplatněte slevový kupón Fitness.cz. Veškeré kupóny, akce nebo výprodeje najdete na webu Slevovékódy.cz. Přihlaste se zdarma k odběru, nezmeškáte žádnou slevu nebo akční nabídku na Fitness.cz a u mnoho dalších e-shopů. 

Kupóny obchod také zveřejňuje na svých webových stránkách nebo na facebooku. Čas od času jsou spuštěny i soutěže o nákup zdarma nebo o slevové kupóny Fitness.cz.

Jak uplatnit slevový kód Fitness.cz

Fitness.cz

Slevový kód Fitness.cz je možné odečíst ihned po vložení zboží do “Košíku“. Pod vybraným položkami najdete políčko “Slevový kód“. Po kliknutí na “Aktivovat” bude kód uplatněn a celková cena automaticky přepočítána.

Před uplatněním se však ujistěte, zda jste splnili všechny podmínky pro aktivaci kódu, které obchod požaduje.

Cashback Fitness.cz

Služba cashback jsou peníze zpět ve formě odměn, které vám vyplatí cashback portál za nákupy na internetu. Cashback získáte například od portálů PlnáPeněženka, Refundo, Tipli nebo VratnéPeníze. Odměny budou zaslány na váš uživatelský účet, který si vytvoříte zcela zdarma.

Přestože prozatím žádný z portálů neposkytuje cashback Fitness.cz, můžete ušetřit za každý provedený nákup v mnoha jiných e-shopech. Objednávku stačí vždy provést proklikem z portálu na web e-shopu. Po zaplacení se vám automaticky připíše cashback. Odměny si poté převedete na bankovní účet.

Fitness.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Na Fitness.cz najdete širokou nabídku slev a výhod. Veškeré produkty se slevou nebo v akci jsou řazeny přehledně do jednotlivých kategorií. Výhodně nakoupíte v kategoriích Megaslevy Fitness.cz nebo Superakce. Slevy přesahují až 50 %, levněji tak nakoupíte proteinové nápoje nebo výživové doplňky.

K vybraným produktům získáte i něco navíc. Při nákupu v kategorii nakoupíte nejen vybrané zboží za výhodnější ceny, ale získáte od Fitness.cz dárek zdarma. Ušetřete také nákupem akčních fitness balíčků. Registrovaní zákazníci mají možnost čerpat věrnostní slevy při opakovaných nákupech.

K dalším způsobům jak ušetřit, patří podzimní akce Fitness.cz Black Friday. Během této akce není potřeba zadávat slevový kód.

Fitness.cz doprava zdarma a cena poštovného

Doručení zdarma Fitness.cz poskytuje ke každému nákupu nad 1 500 Kč. Dále platí doručení a montáž zdarma na vybrané a označené zboží. Objednávku vám doručí Česká pošta nebo kurýr společnosti PPL. Objednávky jsou odeslány do 24 hodin při objednání do 10:00 hodin ve všední den.

Způsob dopravy:

  • PPL – 89 Kč
  • Česká pošta
    • balík do balíkovny – 59 Kč
    • balík na poštu – 75 Kč
    • balík do ruky – 85 Kč

Objednávku uhradíte platební kartou, převodem z účtu nebo dobírkou (+29 Kč).

Fitness.cz vrácení zboží

Fitness.cz vrácení zboží bez udání důvodu umožňuje v zákonné lhůtě 14 dnů. Zboží nesmí být použité nebo spotřebované a v původním obalu. Využít můžete tento formulář, který spolu s kopií faktury přiložíte ke zboží. Vše odešlete na adresu:

Homegym s.r.o.,
Na Zahradách 2A,
690 02 Břeclav

Přímé náklady spojené s vrácením zboží nese zákazník. Peníze vám budou vráceny do 14 dnů na bankovní účet.

Fitness.cz reklamace 2023

Na zakoupení zboží Fitness.cz se vztahuje záruční lhůta 2 roky. Pokud se během této doby objeví jakékoliv závady, kontaktujte obchod prostřednictvím e-mailu: master@fitness.cz  nebo telefonicky: 724 347 444, každý všední den od 8:00 do 16:00 hod. Pověřený pracovník vám sdělí přesný postup pro doručení (např. rozměrných posilovacích strojů).

U reklamace běžného zboží využijte reklamační formulář, který vyplněný vložíte ke zboží a odešlete na adresu:

Homegym s.r.o.,
Na Zahradách 2A,
690 02 Břeclav

Reklamace Fitness.cz budou vyřízeny v zákonné lhůtě 30 dnů. Obchod vás bude informovat o průběhu a vyřízení reklamace.

Fitness.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo připomínky, obraťte se na zákaznickou linku, která je dostupná každý všední den od 8:00 do 16:00 hod.

Fitness.cz telefon: 724 347 444

Fitness.cz e-mail: master@fitness.cz

Adresa pro vrácení zboží a reklamace:

Homegym s.r.o.,
Na Zahradách 2A,
690 02 Břeclav