Fashia.cz

3× slevový kód Fashia.cz pro leden 2022

100%
Spodní prádlo, plavky, košile, pyžama, noční košile, doplňky v podobě opasků nebo peněženek a mnoho dalších produktů, to vše najdete v eshopu Fashia.cz. K dispozici jsou například produkty od značky Pierre Cardin, Luna, Armani a mnoha dalších. K dispozici je slevový kód za odběr newsletteru nebo doprava zdarma. K tomu můžete využít také cashback od Tipli.

Nejlepší slevové kódy Fashia.cz 2022

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Fashia.cz

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Fashia.cz.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Doprava zdarma po celé ČR ► Fashia.cz

Zde na svém nákupu ušetříte! Kromě slevy na první nákup či věrnostních slev nabízí Fashia.cz dopravu zdarma na všechny objednávky nad 500 Kč. Při překročení minimálního limitu nákupu nebude poštovné kalkulováno automaticky, není potřeba žádný slevový kupon Fashia.cz. Nakupujte výhodně.
13
3
Chci slevu
10%
sleva

Fashia.cz → využijte 10% slevu na první nákup

Využijte výhodnou 10% slevu Fashia.cz na první nákup! Využít může každý, kdo zadá platný e-mail a nakoupí zboží minimálně za 500 Kč. Slevový kupon Fashia.cz bude doručen na zadaný e-mail, poté stačí zkopírovat do příslušného pole.
16
4
Chci slevu
2,5%
zpět z ceny

Cashback 2,5 % zpět z Fashia.cz

Chcete ušetřit při nákupu ve Fashia.cz? Registrujte se zdarma na cashback portál Tipli a sbírejte peníze zpět ze svých objednávek. Obchod dává peníze zpět z objednávek a díky cashbacku pro Fashia.cz získáte zpět 2,5 % zpět z hodnoty každé vaší objednávky.
10
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Fashia.cz ​

Jak ušetřit Fashia.cz leden 2022