Expedo

Ověřené slevové kódy Expedo pro říjen 2022​

100%
Expedo nabízí kvalitní nábytek pro váš domov, můžete si s ním vybavit obývací pokoj, ložnici nebo dětský pokoj. Expedo doprava zdarma platí pro veškerý sortiment. Vrácení zboží je možné až do 45 dnů. Ušetřete nákupem přes cashback portál Refundo nebo Plná peněženka. Aktuální slevy Expedo pro vás hledá portál Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Expedo ​

Jak ušetřit Expedo říjen 2022

E-shop Expedo nabízí originální nábytek pro váš domov. V nabídce Expedo naleznete výrobky do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, kanceláře, předsíně nebo koupelny. Na výběr máte komody, skříně, postele, stolky, židle a mnoho dalšího nábytku.

Originální nábytek je k dispozici na internetových stránkách Expedo. Nábytek z e-shopu je také možné si vyzvednout v kamenné prodejně ve Vysokém Mýtu.

Na stránkách Slevovékódy.cz vám poradíme, jak v Expedo ušetřit – využijte cashback, dopravu zdarma nebo speciální nabídku ve výprodeji.

Jak získat slevový kupón Expedo

Na portále Slevovékódy.cz. pro vás připravujeme aktuální slevové kupóny Expedo. Další speciální slevy Expedo získáte registrací vašeho e-mailu na internetových stránkách obchodu, e-shop vám bude posílat akční nabídky a novinky pravidelně do e-mailu.

Jak uplatnit slevový kód Expedo

Slevový kód Expedo momentálně nepodporuje. Můžete ušetřit prostřednictvím cashbacku nebo výprodejů a speciálních akcí, které Expedo nabízí.

Cashback Expedo

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 Kč

Nákupem přes cashback ušetříte až několik procent za uskutečněný nákup. Cashback portály vracejí svým zákazníkům peníze zpět ve formě provize, a to ve výši až 20 %.

Cashback Expedo momentálně nabízejí cashback portály Plná peněženka a Refundo.cz, ve stejné výši 2 %. Registrace na těchto portálech je zdarma.

Slevy na Expedo – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Expedo naleznete na titulní stránce e-shopu. Jedná se o tzv. trháky s omezenou dobou platnosti. Ve slevě naleznete např. židle, šatní skříň či předsíňovou stěnu.

Slevy Expedo se vztahují také na nové produkty. Mnoho novinek bývá zlevněno až o 35 %.

V neposlední řadě nakoupíte nábytek za zajímavou cenu v průběhu výprodeje Expedo. Stačí jen kliknout na záložku “Výprodeje”.

Expedo doprava zdarma a cena poštovného

Objednávku si můžete nechat doručit až domů nebo si ji osobně vyzvednout v prodejně e-shopu. Expedo zajišťuje dopravu vlastními vozy. Expedo doprava zdarma je u všech objednávek. Zboží si rovněž můžete nechat vynést do patra. Tato služba je však zpoplatněna paušální sazbou 1 000 Kč. Cena výnosu tak není závislá na patře. Pokud je zboží skladem, obdržíte jej do 10 pracovních dnů.

Dopravné zdarma během akce Den dopravy zdarma Expedo nenabízí.

Vaši objednávku můžete zaplatit několika způsoby:

  • předem na bankovní účet,
  • v hotovosti při osobním převzetí.

Expedo vrácení zboží

Pokud nebudete s produktem spokojeni, nabízí Expedo vrácení zboží do 45 dní ode dne převzetí zboží. V případě vrácení zboží je nutné, aby zboží bylo pečlivě zabaleno a v původním stavu. Záleží na vás, zda zboží přivezete osobně nebo využijete dopravní službu. Zboží se vrací na adresu:

Expedo s.r.o.
V Kasárnách 909
566 01 Vysoké Mýto

Expedo reklamace 2022

V případě potřeby reklamace postupujte následovně:

  • vyfoťte poškozené místo na zboží,
  • vyplňte Expedo reklamační protokol (ke stažení zde),
  • odešlete foto s protokolem na e-mail reklamace@expedo.cz a
  • vyčkejte, než obchod závadu posoudí a následně vyřídí do 30 dní.

Záruční doba pro uplatnění reklamace Expedo je 24 měsíců od převzetí zboží.

Expedo kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Expedo zákaznická linka je pro vás dostupná od pondělí do pátku či v neděli na několika telefonních číslech. V případě reklamace kontaktuje obchod od 7 hod. do 14 hod. na telefonním čísle +420 778 088 803. Expedo telefon pro ostatní záležitosti je dostupný od 7 hod. do 21 hod. na čísle +420 800 102 103 nebo na čísle +420 466 566 495. Pro písemné informace můžete využít  Expedo e-mail info@expedo.cz. Dotázat se na cokoliv můžete také prostřednictvím internetového formuláře.