Euronova

Ověřené slevové kódy Euronova pro říjen 2023​

100%
Euronova je internetový obchod specializující se na prodej bytového textilu a vybavení do domácnosti. V nabídce obchodu naleznete záclony, povlečení na postel nebo koberce. Vybavení do domácnosti zahrnuje mopy, utěrky, žehlící prkna nebo špendlíky. Euronova nabízí dopravu zdarma. Euronova sleva 10 % je k dispozici za odběr newsletteru. Obchod čas od času vydává slevové kódy Euronova. Tyto slevové kódy pro vás hledá portál Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Euronova ​

Jak ušetřit Euronova říjen 2023

Internetový obchod Euronova se specializuje na bytový textil, zboží do domácnosti a doplňky pro váš domov. Je součástí obchodní skupiny Bonprix, která patří mezi evropskou špičku v oblasti zásilkového prodeje.

Euronova nabízí velký výběr kvalitních lůžkovin, bytové textilie, ale i doplňky do sprchy, hodiny, věci na úklid, svícny, příbory, dózy, sanitární zboží, pomůcky k pohodlí seniorů, vlasové doplňky, zahradní dekorace a mnoho dalších. Najdete zde spoustu nápadů na dárky a drobné radosti. Nabídka je opravdu široká a záleží jen na tom, co právě sháníte.

Pro větší přehled se proto podívejte kategorie v e-shopu, díky nimž se při výběru dobře zorientujete. Euronova rozesílá i katalog, objednávka z katalogu jde zjednodušeně udělat pod odkazem „Objednávkový formulář“. Pokud si přece jen při nákupu nebudete vědět rady, tak stačí on-line  kontaktovat zákaznický servis Euronova.

Poradíme vám, jak ušetřit na Euronova. Při nákupech nezapomínejte na slevové kupóny Euronova, díky kterým šetříte své peníze a které internetový obchod poměrně často nabízí. Nechybí sortiment za výhodné ceny, doprava zdarma, promo akce s dárkem.

Jak získat slevový kupón Euronova

Pokud se zaregistrujete v internetovém obchodě Euronova k odběru newsletteru, tak získáte hned u prvního nákupu speciální dárek. Je to 10% sleva na vaši první objednávku. E-mailem Vám přijde speciální slevový kód a ten uvedete do příslušného políčka při objednávce. Hodnota objednaného zboží pro získání slevy musí být nad 350 Kč.

Velmi často zásilkový obchod dělá pro registrované zákazníky akce, kdy při nákupu zboží v určité ceně máte možnost zakoupit atraktivní zboží za zvýhodněnou cenu, popřípadě jej získat zdarma. Slevový kupón Euronova s kódem akce vám přijde domů s katalogem, kde je rovněž detailně zobrazen nabízený dárek s vyčerpávajícím popisem.

Nezapomeňte se podívat i na naše webové stránky, kde rovněž najdete aktuální slevový kód Euronova, s nímž ušetříte.

Jak uplatnit slevový kód Euronova

Zde se dozvíte, jak uplatnit slevový kód Euronova. Není to nic složitého. Jen si musíte předem ověřit, zda slevový kupon Euronova platí na dané zboží nebo zda už neskončila platnost slevového kupónu.

Po výběru zboží v nákupním košíku vložte slevový kód do políčka „Pokud jste obdrželi slevový kód, vepište jej sem:“ a pokračujte k pokladně. Sleva se projeví v závěru objednávky.

Na jednu objednávku můžete použít pouze jeden slevový kód Euronova.

Euronova

Cashback Euronova

Cashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli5 % získat bonus až 300 Kč

Cashback Euronova umožňují portály Tipli.cz a Refundo.cz v maximální výši 5 %. VratnéPeníze.cz a PlnáPeněženka.cz cashback pro tento obchod v současné době neposkytují.

Vy můžete získat cashback odměny do stovek obchodů. Provizi vám poskytovatel cashbacku připíše na účet, pokud jste registrovaní a do obchodu jste vstoupili přes unikátní odkaz.

Euronova slevy – výprodeje, Black Friday…

V internetovém obchodě Euronova najdete kvalitní věci za výhodné ceny během celého roku.

Atraktivní Euronova slevy najdete v každé kategorii. Pokud chcete levně nakoupit, tak se podívejte do rubriky “Výprodej”. Zde najdete různé skvělé produkty a praktické vychytávky za zlomek ceny.

Euronova mívá i akce typu “15 % sleva na veškerý bytový textil” nebo “Sleva 15 % na celý nákup při objednávce nad 500 Kč”. Slevu lze uplatnit však jen omezenou dobu a s použitím slevového kódu. Potřebný kód najdete u příslušné akce.

Internetový obchod se účastní i sezónních výprodejů. Nechybí populární výprodej Black Friday Euronova.

Euronova doprava zdarma a cena poštovného

Pokud překročíte hranici nákupu 500 Kč v rámci celé objednávky, tak je na Euronova doprava zdarma. Zboží vám doveze Česká pošta.

V rámci různých marketingových akcí zásilkového obchodu lze mít dopravu zdarma i za nižší hodnotu nákupu, musíte ale uvést patřičný slevový kód.

Cena dopravy při nákupu do  500 Kč:

  • Česká pošta: Balík do ruky nebo Balík na poštu – 129 Kč

Za zboží lze platit jen dobírkou.

Euronova vrácení zboží

Pokud se rozhodnete výrobek vrátit, tak bez udání důvodu lze tak učinit do 14 dnů od jeho přijetí. Pro dodržení této lhůty stačí poslat písemně prohlášení před jejím uplynutím na adresu: Euronova,  P. O. Box 2, 300 71 Plzeň 71.

Při vrácení zboží Euronova doporučujeme využít vzorový formulář, není to však podmínkou. Každá dodaná zásilka obsahuje i etiketu s adresou pro vrácení, tu nalepíte na zabalený balík.

Výrobek vracejte v původním obalu, zboží nesmí nést známky používání a musí být kompletní (příslušenství, záruční list, návod), přiložte i kopii dokladu o koupi. Veškeré náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu nese kupující.

Euronova reklamace 2023

Doba, ve které můžete reklamovat zboží, je dána zákonem 24 měsíců od provedené koupě. To platí i pro Euronova reklamace.

Při problému ohledně výrobku kontaktujte prodávajícího na adrese: info@euronova-shop.cz. Připojte své identifikační údaje, číslo objednávky, popište vadu a přidejte fotografickou dokumentaci aktuálního stavu zboží.

Následně budete kontaktováni pověřeným pracovníkem, který doporučí další postupu reklamace.

Euronova kontakt – telefon, e-mail, infolinka

Telefon Euronova: +420 848 800 404 je k dispozici:
Po – Pá: 08:00 – 20:00 hod.
So: 09,00 – 13,00 hod.

E-mail Euronova:  info@euronova-shop.cz