ESET

Ověřené slevové kódy ESET pro leden 2022

100%
ESET je slovenská firma zabývající se vývojem antivirového softwaru. V nabídce společnosti jsou řešení pro firmy i domácnosti a na výběr je z komplexních antivirů, internetové ochrany, softwaru pro rodičovskou kontrolu dětí nebo ochrana serverů pro firmy. Software ESET si můžete stáhnout pro zařízení se systémy Windows, Mac OS, Linux nebo Android. Řešení společnosti využívá přes 100 milionů lidí. Firma příležitostně vydává slevové kódy ESET, ušetřit lze také při pořízení licence na několik let nebo v případě, že objednáváte antivirus pro více zařízení.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ESET ​

Jak ušetřit ESET leden 2022

Recenze ESET

ESET je slovenskou sofwarovou společností, která sídlí v Bratislavě, ale má 3 své pobočky v Česku. ESET působí po celém světě, kde má více jak 100 miliónů zákazníků.

ESET vyvíjí bezpečnostní řešení, jako je antivirus pro ochranu vašich zařízení na internetu, vzdálenou ochranu firem, nejen jejich dat a sítí. ESET antivirus a další bezpečnostní software funguje na zařízeních s Windows, Mac, Android, Linux a serverech. Pokud máte chytrou televizi s Android OS, pak i tu vám ESET antivirus ochrání, protože i toto zařízení má přístup k internetu a může být také napadeno škodlivými viry.

Řešení ESET se vyznačuje svou rychlostí, spolehlivostí a nenáročností na zařízení.

Plná verze antiviru ESET je zdarma na vyzkoušení po dobu 30 dní.

Pozitivní recenze ESET získává jak od uživatelů, firem, tak také v mnoha nezávislých testech, kde se svými bezpečnostními řešeními se pravidelně umisťuje na předních příčkách a často i na té nejvyšší. ESET má již více jak 30 letou zkušenost se zabezpečováním digitálních životů, dat, zařízení a serverů.

Pokud vás zajímá ochrana vašich zařízení, novinky ze světa kybernetické bezpečnosti a další zajímavé články, pak pro vás má ESET blog, články z něj si můžete nechat zasílat přímo do e-mailové schránky nebo je získávat sledováním na Facebooku.

Jak získat promo kód ESET

Chcete vědět jak získat slevový kupón ESET? Pak jste zde správně. Slevové kupóny získáte v rámci akcí nebo jako stálý zákazník. Sleva je také dostupná pro studenty, učitele, mládež do 26 let a postižené. Promo kód ESET je dalším způsobem jak nakoupit antivirus levněji.

Slevové kódy na jednom místě najdete na našem portále, kde pravidelně aktualizujeme jejich nabídku a platnost.

Jak uplatnit slevový kód ESET

ESET

Nevíte jak uplatnit promo kód ESET? Všechny slevové kupóny uplatňujete v nákupním košíku. Slevový kód ESET můžete zadat po rozkliknutí „Bonusový kód“. Pak už jen potvrďte a sleva ESET se vám uplatní.

Cashback ESET

Cashback je také skvělá možnost, jak maximálně ušetřit při nákupu. Cashback funguje jako sleva zpětně po nákupu, protože vám bude vyplacena až po zaplacení za objednávku. Většinou je cashback počítán jako procentuální část z ceny objednávky bez DPH. Cashback je zcela zdarma, za nic neplatíte.

Cashbackové portály, které nabízejí tuto slevu pro mnoho obchodů jsou například Tipli, VratnéPeníze.cz, Refundo a PlnáPeněženka.

Pro ESET cashback ani jeden z cashbackových portálů nenabízí.

ESET slevy a jak ušetřit

Slevy naleznete na portále SlevovéKódy.cz, kde jsou přehledně a na jednom místě. ESET slevy nabízí v nepravidelných akcích, které ale pořádá poměrně často ať už dlouhodobé či krátkodobějších. ESET Black Friday nepodporuje.

Další možností jak ušetřit je koupit si antivirové řešení na více let, více zařízení nebo rodinný balíček, kdy získáte množstevní slevu na nákup. Sleva je k dispozici také pro firemní řešení ochrany počítačů.

Slevy ESET zobrazuje na svých stránkách ve složce kupóny.

ESET kontakt – e-mail, telefon, infolinka

ESET lze kontaktovat přes Messenger na Facebooku, telefonním čísle +420 233 090 233, kde zákaznická podpora funguje ve všední dny od 8:00 do 17:00 a technická podpora až do 20 hodiny, nebo na e-mail ESET je info@eset.cz. Podpora je v češtině.

Pro Českou republiku má ESET hlavní sídlo na adrese:

ESET software spol. s r. o.
Jankovcova 1037/49
Praha 7, Česká republika
IČ: 26467593