ePretty

Ověřené slevové kódy ePretty pro listopad 2021

100%
ePretty je obchod specializující se na prodej společenských šatů. Vybrat si můžete ze široké nabídky dlouhých plesových šatů, koktejlových šatů nebo svatebních šatů. V nabídce doplňků si pak můžete zvolit z rozmanitého výběru psaníček. Kamenná prodejna ePretty se nachází v Praze. Slevy ePretty obměňuje podle aktuální nabídky. Obchod čas od času vydává slevové kódy ePretty. SlevovéKódy.cz pro Vás mají připravený aktuální slevový kupón ePretty.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ePretty ​

Jak ušetřit ePretty listopad 2021

ePretty je oficiální ever-pretty prodejnou, která se specializuje na prodej společenských šatů pro veškeré slavnostní příležitosti. V nabídce ePretty naleznete plesové šaty, koktejlové šaty, šaty s rukávem, retro šaty a sukně, a samozřejmě svatební šaty. Nákup těchto nádherných šatů můžete uskutečnit jak na internetových stránkách ePretty.cz, tak v kamenné prodejně v Praze na Smíchově.

Staňte se neodolatelnou ženou v šatech ePretty. Se SlevovýmiKódy.cz získáte pro váš nákup maximum slev ePretty s využitím slevových kupónů ePretty.

Jak uplatnit slevový kupón na ePretty

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód ePretty. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón ePretty, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód ePretty uplatníte na internetových stránkách prodejce.

Slevový kód ePretty doporučujeme zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, namísto toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Aktuální slevu ePretty získáte tak, že po výběru určité položky v objednávce vyplníte do vyznačeného pole a zvolíte tlačítko „uplatnit“. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu od ePretty. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód ePretty, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy na ePretty

V internetovém obchodě můžete narazit, vedle zmíněných slevových kupónů ePretty, také na různé akční nabídky či slevy. Aktuální slevy ePretty naleznete v záložce Výprodej. V této záložce získáte slevy ePretty na šaty za výprodejové ceny.

Navíc pokud jste vlastníci karty ISIC/ITIC/ALIVE, získáte slevu ePretty 20 %.

Doprava zdarma na ePretty

Po zadání slevového kódu ePretty a vyplnění doručovací adresy budete vyzváni k  výběru dopravy. Zboží si můžete nechat zaslat Českou poštou a kurýrem PPL. Upozorňujeme, že zboží je doručováno pouze v pracovních dnech. V případě doručení zboží domů Českou poštou zaplatíte kolem 100 Kč, kurýrem PPL 80 Kč v rámci ČR. Prodejce zasílá zboží také na Slovensko. Dopravu zdarma ePretty nenabízí, nicméně není vyloučeno, že později vám bude doprava  nabídnuta zdarma jako součást nějaké slevové akce.

Zboží je také možné si vyzvednout osobně v Praze na Smíchově, a to zdarma.

Platba zdarma na ePretty

Při nákupu oblečení na ePretty zaplatíte několika způsoby: hotově při převzetí zboží, platební kartou nebo předem na bankovní účet. Platby prostřednictvím online jsou pro na ePretty zdarma. Při platbě platební kartou se nemusíte bát zneužití, poněvadž ePretty využívá prověřenou platební bránu s protokolem 3-D secure. Při osobním odběru zboží můžete zaplatit platební kartou nebo v hotovosti.

Nákup na ePretty

Pokud byste si jako obdarovávající nevěděl nebo nevěděla rady, ePretty nabízí dárkové poukázky. S jejich využitím ušetříte na ePretty při výběru hodně starostí a energie, poněvadž ne vždy je jednoduché se trefit každému do vkusu. Tyto poukázky lze využít jak na internetových stránkách, tak v pražské kamenné prodejně.

Reklamace zboží

I přes garantovanou kvalitu se může stát, že obdržíte nevyhovující zboží. Pokud by se tak stalo, můžete zboží vrátit bez udání důvodů od převzetí zboží vrátit na českou pobočku. Lhůta pro vrácení šatů je do 14 dnů. Zboží musí být nepoužité, nepoškozené, nezapáchající, bez skvrn, kompletní, hezky složené a zabalené v původním balení.

Šaty na ePretty se snaží co nejvíce přiblížit potřebám zákaznic, a proto stojí za to si je pořídit. Nákupem se slevovými kupóny ePretty jednoduše neprohloupíte.