Emco.cz

Ověřené slevové kódy Emco.cz pro září 2023​

100%
Šetřete při nákupu produktů Emco.cz se slevovým kupónem, který můžete najít na portálu SlevovéKódy.cz. Akce a slevy Emco.cz má přichystané pro své věrné zákazníky, kteří se přihlásí do Emco.cz klubu. Ušetřit můžete nejen s dopravou zdarma, ale také s funkcí cashback. Všechny tipy, jak ušetřit v Emco.cz najdete přehledně níže v našem článku.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Emco.cz ​

Jak ušetřit Emco.cz září 2023

Emco.cz je českou rodinnou firmou, která vyrábí müsli v České republice již od roku 1998. Emco.cz je lídrem na tuzemském trhu a vyváží do 50 zemí světa. Obilí si mele ve vlastním mlýně na jihu Čech.

Emco.cz má v nabídce kromě müsli také kaše, sušenky, tyčinky, vločky, nápoje, krekry, ale i další snídaňové a svačinové pokrmy.

Značka si zakládá na kvalitě svých výrobků. Spokojenost zákazníků dokazuje i ověření zákazníky z Heureka.

V Emco.cz najdete také kromě e-shopu recepty a inspiraci. Pokud chcete ušetřit na Emco.cz, pak tento článek je přímo pro vás. Kromě toho jak ušetřit, se v něm dozvíte také jak reklamovat či vrátit zboží.

Jak získat slevový kupón Emco.cz

Slevové kupóny Emco.cz jsou skvělým způsobem, jak ušetřit při nákupu v tomto e-shopu. Slevové kódy Emco.cz není těžké získat, a to jako věrný zákazník nebo v rámci akcí, které e-shop pořádá, ty najdete přehledně zde na SlevovéKódy.cz.

Sledovat novinky a akce můžete také prostřednictvím newsletteru, který obchod zdarma zasílá do e-mailu nebo na Facebooku a Instagramu.

Jak uplatnit slevový kód Emco.cz

Emco.cz

 

Uplatnit slevový kód Emco.cz je možné v prvním kroku objednávky v poli pod vámi vybraným sortimentem ke koupi tím, že zadáte váš slevový kód Emco.cz, poté už jen klikněte na použít kupón a sleva se vám, pokud je kód správný a platný, uplatní.

Slevové kódy jsou omezena hodnotou objednávky, časovou platností a dalšími způsoby, vždy si proto přečtěte podmínky pro danou akci.

Cashback Emco.cz

Cashback Tipliaž 7,5 % získat bonus až 300 KčCashback Plná peněženkaaž 5 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 5 % získat bonus 50 KčCashback Vratné penízeaž 5 % získat bonus 50 Kč

Cashback Emco.cz je další skvělou možností, jak uspořit při nákupu v obchodě. Cashback znamená peníze zpět, ty získáte z objednávky provedené přes jeden z cashbackových portálů, které ho pro daný e-shop nabízejí.

Cashback portály pro Emco.cz cashback nabízí možnost získat až 7,5 % zpět. Stačí se zaregistrovat na Tipli. Refundo, Plná Peněženka a Vratné Peníze nabízí cashback ve výši maximálně 5 %.

Emco.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Emco.cz slevy nabízí pro členy Emco.cz klubu, kdy jako člen máte veškerý sortiment za akční cenu a navíc za nákupy získáváte body, které můžete proměnit za hodnotné dárky pro volný čas, sport, děti, domácnost, hry a zábava a další. Emco.cz sleva pro členy klubu se automaticky uplatní po přihlášení do účtu před nákupem. Na dárky z klubu je navíc doprava zdarma.

Emco.cz Black Friday ani letní výprodej nepořádá.

Emco.cz doprava zdarma a cena poštovného

Emco.cz doprava zdarma se vztahuje na všechny objednávky nad 800 Kč.

Zboží si můžete nechat zaslat službou Geis, Zásilkovnou, DPD nebo Českou poštou, u které si můžete vybrat doručení na pobočku nebo až domů nebo zdarma převzít na pobočce v Praze nebo v Litoměřicích. Cena dopravy se pohybuje od 54 do 91 Kč, podle zvoleného dopravce. Platba je možná na dobírku, kartou nebo převodem.

Doprava zdarma je k dispozici také na všechny dárky z Emco klubu.

Emco.cz vrácení zboží

Vrácení zboží do 14 dnů je samozřejmě možné, protože tato lhůta je nastavena zákonem. Emco.cz vrácení zboží je možné jen v případě nerozbaleného ani jinak poškozeného balení, protože to charakter zboží neumožňuje. V případě vracení zboží doporučujeme se nejdříve poradit s podporou Emco.cz, kterou můžete kontaktovat na telefonu nebo e-mailu níže. Vrátit nelze zboží, kterému skončila minimální trvanlivost.

Emco.cz reklamace 2023

Emco.cz reklamace zboží je umožněna v případě chyby ze strany Emco.cz, kdy vám například bylo zasláno jiné nebo neúplné zboží či byla zásilka poškozena. Před tím než zašlete své zboží na adresu Emco.cz nejdříve kontaktujte podporu, která vám pomůže vyřešit problém.

Emco.cz formulář reklamace na svých stránkách nenabízí, proto si na internetu najděte raději univerzální, který přiložte k reklamovanému zboží.

Emco.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Emco.cz telefon: +420 277 004 770

Emco.cz e-mail: eshop@emco.cz

Emco.cz adresa:

Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4