Emco.cz

Slevový kupón Emco.cz leden 2021

100%
Šetřete při nákupu produktů Emco.cz se slevovým kupónem Emco.cz od portálu SlevovéKódy.cz, který najdete v naší databázi slev a kupónů. Akce a slevy Emco.cz má přichystané pro své věrné zákazníky, kteří se přihlásí do Emco.cz klubu. Ušetřit můžete nejen s dopravou zdarma s nákupem nad 500 Kč, ale také s funkcí cashback.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Emco.cz ​

Jak ušetřit Emco.cz 2021

Emco.cz je českou rodinnou firmou, která vyrábí müsli v České republice již od roku 1998. Emco.cz je lídrem na tuzemském trhu a vyváží do 50 zemí světa. Obilí si mele ve vlastním mlýně na jihu Čech.

Emco.cz má v nabídce kromě müsli také kaše, sušenky, tyčinky, vločky, nápoje, krekry, ale i další snídaňové a svačinové pokrmy.

Značka si zakládá na kvalitě svých výrobků. Spokojenost zákazníků dokazuje i ověření zákazníky z Heureka.

V Emco.cz najdete také kromě e-shopu recepty a inspiraci.

Pokud chcete ušetřit na Emco.cz, pak tento článek je přímo pro vás. Kromě toho jak ušetřit v Emco.cz, se v něm dozvíte také jak reklamovat či vrátit zboží.

Jak získat slevový kupón Emco.cz

Slevové kupóny Emco.cz jsou skvělým způsobem, jak ušetřit při nákupu v tomto e-shopu. Slevové kódy Emco.cz není vůbec těžké získat a to jako věrný zákazník nebo v rámci akcí, které e-shop pořádá, ty najdete přehledně zde na SlevovéKódy.cz.

Jak uplatnit slevový kód Emco.cz

 

Uplatnit slevový kód Emco.cz je možné v prvním kroku objednávky v poli pod vámi vybraným sortimentem ke koupi tím, že zadáte váš slevový kód Emco.cz, poté už jen klikněte na použít kupón a sleva se vám, pokud je kód správný a platný, uplatní.

Cashback Emco.cz

až 7,5 % získat bonus 50 Kč

Emco.cz cashback je další skvělou možností, jak uspořit při nákupu v obchodě. Cashback znamená peníze zpět, ty získáte z objednávky provedené přes jeden z cashbackových portálů, které ho pro daný e-shop nabízejí.

Cashbackovým portálem, který pro Emco.cz cashback nabízí je Refundo a to až ve výši 7,5 % z ceny objednávky.

Dalšími portály jsou například VratnéPeníze, Tipli nebo PlnáPeněženka, ty však cashback pro Emco.cz nenabízejí.

Emco.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Emco.cz slevy nabízí pro členy Emco.cz klubu, kdy jako člen máte veškerý sortiment za akční cenu a navíc za nákupy získáváte body, které můžete proměnit za hodnotné dárky pro volný čas, sport, děti, domácnost, hry a zábava a další. Emco.cz sleva pro členy klubu se automaticky uplatní po přihlášení do účtu před nákupem.

Emco.cz Black Friday ani letní výprodej nepořádá.

Emco.cz doprava zdarma a cena poštovného

Emco.cz doprava zdarma se vztahuje na všechny objednávky nad 500 Kč.

Zboží si můžete nechat zaslat službou Geis, Zásilkovnou nebo zdarma převzít na pobočce v Praze nebo v Litoměřicích.

Emco.cz vrácení zboží

Emco.cz vrácení zboží do 14 dnů je samozřejmě možné, protože tato lhůta je nastavena zákonem. Emco.cz vrácení zboží je možné jen v případě  nerozbaleného ani jinak poškozeného balení, protože to charakter zboží neumožňuje. V případě vracení zboží doporučujeme se nejdříve poradit s podporou Emco.cz.

Emco.cz reklamace 2021

Emco.cz reklamace zboží je umožněna v případě chyby ze strany Emco.cz, kdy vám například bylo zasláno jiné nebo neúplné zboží či byla zásilka poškozena. Před tím než zašlete své zboží na adresu Emco.cz nejdříve kontaktujte podporu, která vám pomůže vyřešit problém.

Emco.cz formulář reklamace na svých stránkách nenabízí, proto si na internetu najděte raději univerzální, který přiložte k reklamovanému zboží.

Emco.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Emco.cz telefon: +420 277 004 770

Emco.cz e-mail: eshop@emco.cz

Emco.cz adresa:

Türkova 2319/5b
149 00 Praha 4