Elmaxshop

Nejlepší slevové kódy Elmaxshop říjen 2020

100%
Obchod Elmaxshop se zaměřuje na domácí elektrospotřebiče. V obchodě můžete najít chladničky, žehličky nebo televizory od známých značek jako Whirlpool, Zelmer nebo Braun, ale také od značek, které nejsou tak známé, ale mnohdy nabízí například delší záruku. U některých výrobků je doprava zdarma. Obchod často nabízí slevy Elmaxshop. Obchod může vydávat slevové kódy Elmaxshop. Nabízíme Vám nejnovější slevový kupón Elmaxshop.

Nejlepší slevové kódy Elmaxshop 2020

300 Kč
za registraci

Získejte 300 Kč za registraci do Tipli a vyhrajte jeden ze tří iPhonů

Cashback portál Tipli nabízí bonus 300 Kč pro nové uživatele. Stačí se registrovat do cashbacku a začít nakupovat. Jako bonus můžete vyhrát jeden ze tří iPhonů.
Chci 300 Kč
výprodej
skladu

Elmaxshop | Výprodej a outlet elektroniky

Ve výprodeji internetového obchodu Elmaxshop nakoupíte právě teď elektroniku se super slevou. Bílé elektro, televize, počítače a další elektronika je ve výprodeji eshopu Elmaxshop zlevněna až o desítky procent. Ušetřete a nakupujte v obchodě Elmaxshop.
1
2
Chci slevu
Happy
Hour

Happy Hour ► Elmaxshop

Ušetřete s nabídkou Happy Hour od Elmaxshop. Najdete zde kuchyňské spotřebiče, pračky, žehličky, lednice, vysavače, potřeby do domácnosti a kuchyně a další produkty za výhodné ceny.
10
2
Chci slevu
doprava
zdarma

Doprava zdarma na Elmaxshop

Na vybrané výrobky s označením DOPRAVA ZDARMA se vztahuje přeprava po České republice zdarma. Tato akce platí pouze pro zásilky v Obchod Elmaxshop zajišťuje také odvoz a likvidaci starého spotřebiče zdarma.
17
3
Chci slevu
15%
sleva

Elmaxshop → Extra slevy pro registrované uživatele

Registrování zákazníci mají přístup k ještě výhodnějším cenám. Po přihlášení se Vám u vybraných výrobků zobrazí cena se slevou až 15 %. U výrobků, na které se vztahují akce Happy Hour a Sleva pro tebe, tyto extra slevy neplatí.
21
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Elmaxshop ​

Jak ušetřit Elmaxshop