Elektro-Obojky.cz

Ověřené slevové kódy Elektro-Obojky.cz pro říjen 2023​

100%
Obchod Elektro-Obojky.cz je e-shop zabývající se elektrickými obojky pro výcvik psů. Tento obchod nabízí elektrické obojky, ohradníky a různé doplňky pro psy a kočky. Obchod prodává obojky s technologií smart, která vám pomůže předejít ztrátě psa. Obchod nabízí dopravu zdarma a možnost vrácení zboží do 30 dnů. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Elektro-Obojky.cz. Na Slevovékódy.cz můžete najít nejnovější slevové kódy Elektro-Obojky.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Elektro-Obojky.cz ​

Jak ušetřit Elektro-Obojky.cz říjen 2023

Elektro-Obojky.cz je internetový obchod zaměřený na prodej výcvikových pomůcek pro domácí mazlíčky jako jsou výcvikové obojky nebo elektronické ohradníky, dále pelíšky a boudy pro psy, krmivo i hračky. Kamennou prodejnu najdete v městské části Praha 10.

Web Slevovékódy.cz si pro vás připravil řadu možností, jak ušetřit na Elektro-Obojky.cz. Kromě tradičních slev levnější nákup zajistí výběr z vystavených nebo pouze rozbalených produktů. Na toto zboží se také vztahuje záruka. Na vybrané produkty platí doprava zdarma nebo si nechte vrátit část peněz od některého z poskytovatelů cashbacku.

Navíc můžete načerpat nové zkušenosti s výcvikem vašeho čtyřnohého společníka z blogu nebo videonávodů. Portál je pozitivně hodnocen také na srovnávači Heureka, a to 96 % kladných hodnocení od ověřených zákazníků.

Jak získat slevový kupón Elektro-Obojky.cz

E-shop Elektro-Obojky.cz slevové kupóny zveřejňuje příležitostně. Náš web pro vás nejnovější slevové kupóny Elektro-Obojky.cz pravidelně publikuje. Odebírejte web Slevovékódy.cz a o žádnou slevovou akci nebo kupón nepřijdete. Tipy na akce a novinky můžete najít také na Facebooku.

Doporučujeme vám také vytvoření zákaznického účtu na webu e-shopu. Za každý nákup získáte body, které proměníte ve slevy na další nákup.

Jak uplatnit slevový kód Elektro-Obojky.cz

Elektro-Obojky.cz

Slevové kódy Elektro-Obojky.cz aktivujete v 1. kroku nákupu po rozkliknutí “Zadejte slevový kód“. Do nově otevřeného okna vepíšete aktuální slevový kód Elektro-Obojky.cz. Sleva se automaticky odečte po stisknutí “OK“.

Podmínkou však je, že kód musí být platný. V opačném případě nebude možné jej aktivovat. Slevový kód Eletro-Obojky.cz se může vztahovat pouze na vybraný druh zboží.

Cashback Elektro-Obojky.cz

Cashback Tipli4 % získat bonus až 300 KčCashback Plná peněženka4 % získat bonus 60 KčCashback Refundo4 % získat bonus 50 Kč

Nakupujte s některým z cashback portálů a odměny vás neminou. Tyto portály poskytují za každý on-line nákup část peněz zpět. Odměnu si v jakékoliv výši necháte vyplatit na bankovní účet. Zaregistrujte se zcela zdarma u některého z nejznámějších poskytovatelů cashbacku jako Tipli, Plná peněženka, Refundo. Objednávku provedete prostřednictvím portálu a poté získáte vypočtený cashback.

Cashback Elektro-Obojky.cz je dostupný u několika poskytovatelů až do výše 4 % zpět z celé objednávky.

Elektro-Obojky.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Elektro-Obojky.cz se vztahují na výcvikové obojky, pelíšky, boudy i vodítka. Slevy dosahují až 50 % a mohou se platit na vybranou značku produktů.

V kategorii “Bazar” najdete bazarové zboží Elektro-Obojky.cz, které bylo pouze vystaveno nebo je jen rozbalené. Výhodněji nakoupíte bazarové výcvikové a protištěkací obojky, ohradníky, fotopasti a mnoho dalších produktů se zárukou od 6 do 12 měsíců.

Akci Black Friday Elektro-Obojky.cz pořádá na konci listopadu. Součástí této akce jsou slevy až 70 % na vybrané produkty z nabídky e-shopu.

Elektro-Obojky.cz doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Elektro-Obojky.cz platí na vybrané produkty v e-shopu. Tyto produkty jsou vždy označené štítkem “Doprava zdarma“. Kromě doručení prostřednictvím České pošty, DPD, Zásilkovny můžete využít osobní odběr na pobočce v Praze.

Možnosti dopravy:

  • PPL: od 100 Kč
  • GLS: od 79 Kč
  • Zásilkovna: od 69 Kč
  • Česká pošta: od 99 Kč
  • Expres kurýr po Praze: od 449 Kč
  • Doručení po Evropě: od 150 Kč

Platba je možná kartou, převodem na účet nebo na dobírku. Platba dobírkou je zpoplatněna pro každého dopravce zvlášť a vyjde na 40 až 100 Kč dle dopravce, konkrétní informace najdete při objednávce v košíku-

Elektro-Obojky.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Elektro-Obojky.cz je možné do 30 dní od nákupu. Zboží musí být kompletní v původním obalu spolu s kopií faktury zasláno na adresu:

Reedog s.r.o.,
Sedmidomky 459/8,
Praha 10, 101 00

Před vrácením sepište odstoupení od smlouvy, které můžete zaslat na e-mailovou adresu: info@elektro-obojky.cz nebo spolu se zbožím na výše uvedenou adresu. Nezapomeňte také uvést číslo bankovního účtu pro zaslání částky.

Peníze budou vráceny v zákonné lhůtě nejpozději do 14 dnů po obdržení zboží.

Elektro-Obojky.cz reklamace 2023

Na zboží zakoupené v e-shopu Elektro-Obojky.cz platí záruka po dobu 24 měsíců (u vybraných výrobců až 36 měsíců). Reklamace Elektro-Obojky.cz je možné uplatnit doručením zásilky na adresu obchodu:

Reedog.cz,
Sedmidomky 459/8,
Praha 10, 101 00

Stáhněte si reklamační protokol a vyplněný jej přiložte k vadnému zboží spolu s fakturou. Zboží je nutné odesílat vždy kompletní v zakoupené sadě a očištěné. V případě zaslání znečištěného zboží bude účtován poplatek za čistění 300 Kč.

Reklamace Elektro-Obojky.cz musí být vyřízena do 30 dnů. Poštovné bude vráceno po uznání reklamace a zaslání kopie podacího lístku do 15 dnů od vystavení.

Elektro-Obojky.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Infolinka Elektro-Obojky.cz je dostupná na čísle: +420 216 216 106. Volat můžete každý všední den mezi 7:00-17:00 hod. Mimo tuto dobu využijte e-mail Elektro-Obojky.cz: info@elektro-obojky.cz nebo online poradenství prostřednictvím chatu na webových stránkách obchodu.

Adresa prodejny a výdejního místa:

Elektro-obojky.cz & Reedog.cz,
Sedmidomky 459/8,
Praha 10 – Michle, 101 00