eiffel optic

Ověřené slevové kódy eiffel optic pro září 2023​

100%
eiffel optic je česká firma zabývající se optikou. V České republice provozuje desítky prodejen a e-shop, kde můžete nakoupit různé druhy brýlí, kontaktní čočky, kosmetické přípravky nebo potraviny a doplňky stravy. V e-shopu firmy naleznete množství slev eiffel optic. Firma příležitostně vydává slevové kódy eiffel optic. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má připravený aktuální slevový kupón eiffel optic.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web eiffel optic ​

Jak ušetřit eiffel optic září 2023

Potřebujete vylepšit váš zrak? Pokud potřebujete brýle, tak právě v tomto obchodu je máte možnost zakoupit. V nabídce najdete dioptrické brýle, sluneční brýle, kontaktní čočky nebo roztoky. Pokud potřebujete váš zrak nejprve vyšetřit a změřit, tak i tyto služby vám eiffel optic nabízí. Vybírat můžete brýle od celé řady značek – Ray Ban, Porsche Design, Dolce Gabanna, Prada, Versace, Calvin Klein, Gucci, Dior, Vogue, Fendi, Armani a spoustu dalších.

V eiffel optic můžete ušetřit několika způsoby. Využít můžete v eiffel optic výprodej, který je nabízen na poslední skladové zásoby nebo starší kolekce zboží. Slevy pak dosahují i více než 60 %. Dopravu zdarma získáte jen při časově omezených akcí. Nechybí ani známá slevová akce, která se koná ke konci roku, a to eiffel optic Black Friday.

Navštivte jednu z několika kamenných prodejen, kde můžete využít všechny služby obchodu a také si vyzvednout svou objednávku. Na základě dotazníku doporučuje tento obchod 85 % zákazníků na porovnávači cen Heuréka.

Jak získat slevový kupón eiffel optic

Slevový kupón eiffel optic může nabízet při konání akcí přímo na svém e-shopu, Facebooku nebo je může zaslat odběratelům newsletteru na e-mail. Pro motivaci k další objednávce vám může eiffel optic slevový kupón přibalit k vaší objednávce.

Přihlaste se k odběru novinek na těchto stránkách, kde pro vás slevové kupóny publikujeme. Žádná slevová akce nebo slevový kupón vám tak již neunikne a budete moct za vaše objednávky ušetřit co nejvíc peněz.

Jak uplatnit slevový kód eiffel optic

eiffel optic

V prvním kroku košíku, pod seznamem zboží k objednání, máte možnost uplatnit slevový kód eiffel optic. Zadaný slevový kód potvrďte enterem nebo klikem na “Ověřit“.

Uplatněná sleva se vám ihned odečte, pokud budou splněny podmínky slevového kódu, které jsou často nějak omezující. Dejte si proto na tyto podmínky pozor. Často se jedná o časové omezení nebo minimální hodnotu objednávky.

Cashback eiffel optic

Žádný z portálů nenabízí pro eiffel optic cashback. Pokud v budoucnu začnou Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze cashback pro tento obchod podporovat, tak vás o tom budeme informovat.

Pro využití cashbacku se musíte zaregistrovat na jednom z portálů a poté se prokliknout do obchodu, kde vytvoříte objednávku. Po převzetí zboží vám během několika týdnů budou připsány na cashback konto peníze, které si pak lze přeposlat na bankovní účet.

eiffel optic slevy – výprodeje, Black Friday…

Na poslední skladové zásoby nebo sortiment ze starší kolekce nabízí eiffel optic výprodej. Ušetřit za svou objednávku mohou studenti, kteří jsou držiteli karty ISIC, za kterou mohou získat unikátní slevy, které platí jen pro ně.

Využijte Black Friday a ušetřete za váš nákup. Jiné slevové akce Dny Marianne nebo Nákupy OnaDnes obchod nepodporuje. Během časově omezených akcí můžete ušetřit také za dopravu zboží.

eiffel optic doprava zdarma a cena poštovného

Poštovné zdarma eiffel optic až k vám domů nabízí pouze v rámci časově omezených akcí, které se čas od času konají. Možností platby je několik. Platit můžete hotově/šekama/poukázkama na prodejně, Benefity kartou, převodem na účet, on-line kartou, na splátky nebo na dobírku. Pří platbě Benefity kartou si připlatíte 49 Kč a při platbě na dobírku 39 Kč.

Možnosti dopravy:

 • výdejní místo Praha 4 je zdarma
 • prodejny eiffel optic je zdarma
 • výdejní místa přepravních služeb jsou za 69 Kč
 • GLS je za 99 Kč
 • PPL je za 99 Kč
 • DPD je za 99 Kč
 • TopTrans – nadrozměrná přeprava je za 290 Kč

eiffel optic vrácení zboží

Vrácení zboží eiffel optic umožní bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Vrácené zboží však musí být nepoškozené, bez známek použití a s veškerými visačkami a štítky.

Jak vrátit zboží?

 1. Na prodejně – Na jednu z prodejen doneste zboží, které chcete vrátit, společně s fakturou. Formality s vámi vyřeší na prodejně.
 2. Přepravní službou – Zabalte důkladně zboží, aby při přepravě nedošlo k poškození či znečištění zboží. Do balíčku přiložte kopii faktury a eiffel optic formulář pro odstoupení od smlouvy. Balíček poté odešlete na adresu níže.

Adresa pro vrácení zboží:
Eshop Eiffel – VRÁCENÍ ZBOŽÍ
Pod Stárkou 1462/33
Praha 4 – Michle
140 00

eiffel optic reklamace 2023

Záruka na zakoupené brýle je 24 měsíců, pokud u zakoupeného produktu není prodloužená záruka. V průběhu záruční doby můžete uplatnit u eiffel optic reklamace. Na vyřízení reklamace má eiffel optic ze zákona maximálně 30 dnů a o výsledku vás musí informovat. V případě rad nebo dotazů pište na e-mail reklamace@eshopeiffel.cz.

Jak uplatnit reklamaci?

 1. Na prodejně – Přineste zboží na jednu z prodejen společně s fakturou, kde s vámi již vše potřebné vyřeší. Obchod upozorňuje, že pobočky eiffel optic jsou pouze podací místa pro reklamaci, ale ohledně průběhu reklamace vás bude kontaktovat oddělení e-shopu.
 2. Přepravní službou – Řádně zabalte vadné zboží, aby nedošlo v průběhu přepravy k poškození zboží a odešlete ho na adresu níže. K vadnému zboží přiložte kopii faktury a vyplněný eiffel optic reklamační formulář.

Adresa pro zaslání reklamace:
Eshop Eiffel – REKLAMACE
Pod Stárkou 1462/33
Praha 4 – Michle
140 00

eiffel optic kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro písemnou komunikaci využijte eiffel optic e-mail podpora@eiffeloptic.cz. Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte na eiffel optic telefon 245 007 022. Zákaznická linka je vám k dispozici každý den od 8:00 do 16:30. Kamenné prodejny eiffel optic můžete ve většině případů navštívit každý den.