Ecoprodukt

3× slevový kód Ecoprodukt pro říjen 2023​

100%
Ecoprodukt je společnost, která rozumí solární energii. V jejím e-shopu najdete produkty, které vám pomohou ušetřit při provozu domu. V rozmanité nabídce najdete například solární panely, čerpadla, osvětlení, trubice, panely nebo produkty k šetření tepla a vody. K nákupu vyjmenovaných produktů můžete využít akce a slevy Ecoprodukt, které jsou pravidelně obměňovány. Další možnosti, jak ušetřit v Ecoprodukt, jsou doprava zdarma na vybrané objednávky nebo služba cashback.

Nejlepší slevové kódy Ecoprodukt 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Ecoprodukt

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Ecoprodukt.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Nakupte s dopravou zdarma ► Ecoprodukt

V e-shopu zakoupíte kvalitní zboží za velmi příznivé ceny. Navíc nyní nemusíte platit poštovné a nakoupit tak ještě výhodněji. Při nákupu nad 1 250 Kč získáte od Ecoprodukt dopravu zdarma na Vaši objednávku. Lze využít i v případě, že Váš nákup obsahuje zboží ve slevě. Slevový kupon Ecoprodukt není, k využití výhody, potřeba.
9
1
Chci slevu
cashback
3 %

3 % CASHBACK od Refundo ➜ Ecoprodukt

Nakupte si na Ecoprodukt a získejte cashback 3 % za Váš nákup. Pokud si nakoupíte na Ecoprodukt přes Refundo, tak za Váš nákup získáte cashback 3 %. Cashback 3 % získá každý zákazník, který na Ecoprodukt přejde přes Refundo a nakoupí si. Na Refundu si můžete zdarma založit účet a nainstalovat si jej do prohlížeče. Poté Vám již […]
21
1
Chci slevu
výhodné
slevy

Výprodej na Ecoprodukt → super slevy

E-shop nabízí možnost nakoupit, vybrané zboží, s výhodnou slevou od Ecoprodukt. Stačí, když rozkliknete kategorii ,,Výprodej” a okamžitě uvidíte nabídku produktů s akční slevou Ecoprodukt. Pokud máte o některou položku zájem, stačí ji vložit do nákupního košíku – slevový kód Ecoprodukt není potřeba.
22
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Ecoprodukt ​

Jak ušetřit Ecoprodukt říjen 2023

E-shop Ecoprodukt je prodejcem solárních panelů a systémů, nabíječek baterií, solárního osvětlení, LED produktů, vybavení pro šetření energií a elektromobilitu. Showroom a výdejní místo se nachází v Bojnici na Slovensku, objednávky jsou zasílány i do ČR. Můžete si také sjednat konzultaci zdarma nebo si přečíst některý ze článků, ve kterých obchod radí se správným výběrem produktů pro vaše potřeby.

Na Ecoprodukt nakoupíte výhodně díky výprodejům nebo dopravě zdarma. Využít však můžete Ecoprodukt cashback nebo akci Ecoprodukt Black Friday. Pokračujte ve četní a dozvíte se o uplatnění slevových nabídek a jak ušetřit na Ecoprodukt.

Jak získat slevový kupón Ecoprodukt

Obchod Ecoprodukt.cz aktuálně nenabízí možnost získání slev prostřednictvím slevových kupónů. Na našem webu Slevovékódy.cz však najdete další akční nabídky Ecoprodukt a pro více než 1 000 dalších obchodů.

Pokud se situace změní a Ecoprodukt slevové kupóny budou dostupné, najdete je na webu Slevovékódy.cz.

Jak uplatnit slevový kód Ecoprodukt

V současné době není uplatnění slevových kódů Ecoprodukt možné. Ušetřit můžete s jinými výhodnými nabídkami od Ecoprodukt, ke kterým není potřeba žádný slevový kód Ecoprodukt.

Cashback EcoproduktCashback Refundo3 % získat bonus 50 Kč

Šetřete s každým nákupem prostřednictvím cashback portálů. Cashback portály nabízí určité procento k vybraným obchodům zpět z celé objednávky a za každý dokončený online nákup. Nejznámější portály jsou Plná peněženka, Tipli, Refundo a Vratné peníze. Pro získání cashback odměn je potřebná registrace, která je zcela zdarma.

Cashback Ecoprodukt nabízí Refundo v hodnotě 3 %. Nákup proveďte vždy po přihlášení do portálu v požadovaném obchodě. Po zaplacení bude vypočtena a zaslána odměna.

Ecoprodukt slevy – výprodeje, Black Friday…

Tradiční slevy Ecoprodukt najdete v sekci “Výprodej”. Ecoprodukt výprodeje se vztahují na solární panely, solární čerpadla a osvětlení, detektory nebo interiérová osvětlení.

Další možností je vybírat z “Akciových sad”. V této kategorii najdete aktuální akce Ecoprodukt a výhodná množstevní balení, která se vztahují na solární nabíječky a osvětlení, vyhřívané oblečení nebo vybavení pro úsporu vody.

Během akce Ecoprodukt Black Friday ušetříte až 50 % z ceny u řady vybraných produktů.

Ecoprodukt doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Ecopordukt platí na každý nákup v hodnotě od 4 800 Kč. Platba je možná předem na účet a dobírkou.

Možnosti doručení:

 • Zásilkovna
  • balíky do 5 kg – 76 Kč při platbě předem, 101 Kč platba dobírkou
  • balíky do 10 kg – 175 Kč při platbě předem, 200 Kč platba dobírkou
 • GLS
  • balíky do 5kg – 135 Kč při platbě předem, 170 Kč platba dobírkou
  • od 5 do 15 kg – 155 Kč při platbě předem, 190 Kč platba dobírkou
  • od 15 do 20 kg – 185 Kč při platbě předem, 220 Kč platba dobírkou
 • Toptrans
  • od 20 kg 400 Kč při platbě předem, 455 Kč platba dobírkou

Při převzetí balíku překontrolujte, zda je obal zásilky neporušený. Pokud byla zásilka poničena, je nutné oznámit vadu nejpozději do 24 hodin po převzetí.

Ecoprodukt vrácení zboží

Zboží Ecoprodukt je možné vrátit v prodloužené lhůtě 30 dnů od nákupu. Pro vrácení zboží Ecoprodukt využijte formulář pro odstoupení od smlouvy, spolu s veškerou dokumentací, fakturou a návody zašlete spolu s produktem na adresu:

ECOPRODUKT s.r.o.,
Jesenského 35,
972 01 Bojnice

Zásilka musí být řádně zabalena, aby nedošlo k poškození během přepravy. Peníze budou vráceny nejpozději do 14 dnů.

Ecoprodukt reklamace 2023

Uplatnění reklamace Ecoprodukt oznamte emailem: podpora@ecoprodukt.cz nebo telefonicky +421 463 127 074.

Pro snadné vyřízení reklamace vyplňte reklamační protokol a vložte spolu s dokladem o koupi k reklamovanému zboží. Zásilka musí být řádně zabalena a označena nápisem REKLAMACE a zaslána na adresu:

ECOPRODUKT s.r.o.,
Jesenského 35,
972 01 Bojnice

Reklamace Ecopodukt bude vyřízena do 30 dnů.

Ecoprodukt kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě otázek neváhejte kontaktovat obchod, je dostupná Ecoprodukt infolinka: 253 253 233 nebo Ecoprodukt e-mail:

Podpora je dostupná od 9 do 16 hodin ve všední dny.

Nechybí chat na hlavní stránce obchodu.

Ecoprodukt poskytuje i možnost bezplatné konzultace.