Ebux.cz

Nejlepší slevové kódy Ebux.cz říjen 2020

100%
Na e-shopu Ebux.cz seženete stovky e-knih a audioknih. Elektronické publikace na Ebux.cz jsou dostupné okamžitě. Ebux.cz nabízí platbu SMSkou nebo platební kartou zdarma. Využijte slevy, které Ebux.cz nabízí a ušetřete. Akční nabídky pro vás hledá portál Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Ebux.cz ​

Jak ušetřit Ebux.cz 2020

Ebux.cz je internetové knihkupectví nabízející velké množství elektronických publikací. V nabídce obchodu naleznete jak tituly v audio formátu, tak v elektronickém formátu. Slevy Ebux.cz se často obměňují, a proto doporučujeme obchod rovněž sledovat na Facebooku nebo Twitteru.

Ebux.cz je výlučně internetovým obchodem. Obchod nedisponuje kamennými pobočkami. Pokud chcete ušetřit v Ebux.cz, čtěte dále. Poradíme vám, jak využít slevové kupóny nebo získat peníze zpět prostřednictvím funkce cashback.

Jak získat slevový kupón Ebux.cz

Pokud se zaregistrujete k odběru novinek, můžete čas od času získat kromě akčních nabídek i slevové kódy Ebux.cz. Slevové kupóny Ebux.cz zveřejňuje v rámci svých promoakcí. Slevové kupońy můžete získat i prostřednictvím akce Black Friday.

Jak uplatnit slevový kód Ebux.cz

Slevový kupón Ebux.cz uplatníte pouze nákupem na internetu. Aby váš nákup proběhl úspěšně, musíte být zaregistrovaní. Po zvolení vámi vybraného výrobku přejdete do nákupního košíku. Slevový kód Ebux.cz vepíšete do pole k tomu určenému na levé straně obrazovky. Po uplatnění kódu se vám otevře nabídka titulů, ve které můžete vyhledávat podle názvu nebo autora. Sleva není podmíněna konkrétním titulem.

Pokud váš nákup splňuje uvedené podmínky (může jít o hodnotu zboží, druh zboží nebo časovou platnost), výše slevy se projeví v nákupní ceně.

Cashback Ebux.cz

Způsob, jak ušetřit v Ebux.cz je také nákup s cashback. Cashback je zvláštní forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu. Ebux.cz cashback získáte prostřednictvím portálu Tipli.cz. S tímto cashbackem získáte své peníze zpět ve výši 3,5 % z ceny nákupu. Registrace na Tipli.cz je zdarma.

Slevy na Ebux.cz – výprodeje, Black Friday…

Knihy a časopisy můžete výhodně nakoupit během Ebux.cz Black Friday. Tato slevová akce probíhá obvykle v říjnu na internetových stránkách obchodu a lze získat slevy na veškeré elektronické publikace.

Aktuální slevy Ebux.cz naleznete na oficiálních internetových stránkách v sekci naše slevy. Slevy jsou různorodé a záleží tak na konkrétní akci.

Registrování uživatelé získávají slevy Ebux.cz formou kreditů za uskutečněné nákupy.

Ebux.cz doprava zdarma a cena poštovného

Vzhledem k tomu, že obchod prodává pouze e-knihy, není doprava zdarma Ebux.cz potřeba. Zakoupenou elektronickou publikaci obdržíte v podstatě ihned po zaplacení objednávky na váš e-mail.

Ebux.cz nabízí také elektronickou čtečku, díky které můžete číst pohodlně kdykoliv a kdekoliv. Stačí se pouze za pomocí této aplikace přihlásit do vašeho zařízení.

Vaši objednávku můžete předem zaplatit:

  • převodem na bankovní účet,
  • platební kartou nebo
  • mobilním telefonem prostřednictvím SMS.

Ebux.cz vrácení zboží

V případě odstoupení od smlouvy nabízí Ebux.cz vrácení zboží do 14 dnů. S ohledem na charakter zboží lze odstoupit pouze tehdy, pokud elektronická publikace nebyla stažena, přeposlána do čtečky a nebyla otevřena. Pokud jste k vrácenému zboží obdrželi dárek, musíte ho vrátit také.

Obchod vám vrátí peníze do 14 dnů, a to stejným způsobem, jakým je od vás přijal. Pro odstoupení od smlouvy můžete využít vzorový formulář.

Ebux.cz reklamace 2020

V případě vadného plnění je možná Ebux.cz reklamace. Reklamaci může kupující uplatnit poštou na adrese:

Wooky a.s.

Hybernská 1007/20

110 00 Praha 1

V případě dotazů jak postupovat při reklamaci kontaktujte zákaznický servis na telefonním čísle: +420 605 979 997. Pro reklamaci můžete využít Ebux.cz reklamační formulář dostupný k vyplnění zde.

Ebux.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Internetový obchod můžete kontaktovat na Facebooku nebo Twitteru. Ebux.cz e-mail je info@ebux.cz. V případě dotazů můžete také zavolat na zákaznickou linku. Telefonní číslo Ebux.cz je +420 605 979 997 a je dostupné v pracovní dny od 8 do 16 hod. obchod lze také navštívit osobě. Ebux.cz sídlí na adrese:

Internet Mall, a.s.

U garáží 1611/1

170 00 Praha 7