Ebux.cz

Ověřené slevové kódy Ebux.cz pro prosinec 2023​

100%
Na e-shopu Ebux.cz seženete stovky e-knih a audioknih. Elektronické publikace na Ebux.cz jsou dostupné okamžitě. Ebux.cz nabízí platbu SMSkou nebo platební kartou zdarma. Využijte slevy, které Ebux.cz nabízí a ušetřete. Akční nabídky pro vás hledá portál Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Ebux.cz ​

Jak ušetřit Ebux.cz prosinec 2023

Ebux.cz je internetové knihkupectví nabízející velké množství elektronických publikací. V nabídce obchodu naleznete jak tituly v audio formátu, tak v elektronickém formátu. Slevy se často obměňují, a proto doporučujeme obchod rovněž sledovat na Facebooku nebo Twitteru.

Ebux.cz je výlučně internetovým obchodem. Obchod nedisponuje kamennými pobočkami. Pokud chcete ušetřit v Ebux.cz, čtěte dále. Poradíme vám, jak využít slevové kupóny nebo získat peníze zpět prostřednictvím funkce cashback.

Jak získat slevový kupón Ebux.cz

Slevový kód Ebux.cz nikde nenajdete, obchod nabízí řadu jiných možností, ale tradiční slevové kódy mezi nimi nejsou. Pokud však chcete mít přehled o novinkách a možnostech úspory v Ebux.cz, sledujte Facebook obchodu.

Jakmile Ebux.cz slevové kódy začne nabízet, najdete je zde na našem slevovém portále, společně s dalšími možnostmi, jak ušetřit na nákupech e-knih.

Jak uplatnit slevový kód Ebux.cz

Uplatnit slevový kupón Ebux.cz není v současnosti možné. Nákupní košík eshopu to neumožňuje. Pokud eshop tuto možnost zprovozní, najdete zde na Slevovékódy.cz návod, jak se slevovými kódy pracovat.

Cashback Ebux.cz

Cashback Refundo3,5 % získat bonus 50 Kč

Způsob, jak ušetřit v Ebux.cz je také nákup s cashback. Cashback je zvláštní forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu. Ebux.cz cashback získáte prostřednictvím portálu Refundo. S tímto cashbackem získáte své peníze zpět ve výši 3,5 % z ceny nákupu. Registrace je kompletně zdarma.

Jiné cashback portály v současnosti cashback pro Ebux.cz nenabízí, můžete však díky nim získat až 10 % zpět z nákupu v jiných eshopech.

Slevy na Ebux.cz – výprodeje, Black Friday…

Knihy a časopisy můžete výhodně nakoupit během Ebux.cz Black Friday. Tato slevová akce probíhá obvykle v říjnu na internetových stránkách obchodu a lze získat slevy na veškeré elektronické publikace.

Aktuální slevy Ebux.cz naleznete na oficiálních internetových stránkách v sekci naše slevy. Slevy jsou různorodé a záleží tak na konkrétní akci. Registrování uživatelé získávají slevy Ebux.cz formou kreditů za uskutečněné nákupy.

Ebux.cz doprava zdarma a cena poštovného

Vzhledem k tomu, že obchod prodává pouze e-knihy, není doprava zdarma Ebux.cz potřeba. Zakoupenou elektronickou publikaci obdržíte v podstatě ihned po zaplacení objednávky na váš e-mail.

Ebux.cz nabízí také elektronickou čtečku, díky které můžete číst pohodlně kdykoliv a kdekoliv. Stačí se pouze za pomocí této aplikace přihlásit do vašeho zařízení.

Vaši objednávku můžete předem zaplatit:

  • převodem na bankovní účet,
  • platební kartou nebo
  • mobilním telefonem prostřednictvím SMS.

Ebux.cz vrácení zboží

V případě odstoupení od smlouvy nabízí Ebux.cz vrácení zboží ve standardní lhůtě do 14 dnů. S ohledem na charakter zboží lze odstoupit pouze tehdy, pokud elektronická publikace nebyla stažena, přeposlána do čtečky a nebyla otevřena. Pokud jste k vrácenému zboží obdrželi dárek, musíte ho vrátit také.

Obchod vám vrátí peníze do 14 dnů, a to stejným způsobem, jakým je od vás přijal. Pro odstoupení od smlouvy můžete využít vzorový formulář.

Ebux.cz reklamace 2023

V případě vadného plnění je možná Ebux.cz reklamace. Reklamaci může kupující uplatnit poštou na adrese:

Wooky a.s.
Hybernská 1007/20
110 00 Praha 1

V případě dotazů jak postupovat při reklamaci kontaktujte zákaznický servis na telefonním čísle: +420 605 979 997. Pro reklamaci můžete využít Ebux.cz reklamační formulář.

Ebux.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Internetový obchod můžete kontaktovat na Facebooku nebo Twitteru. Ebux.cz e-mail je info@ebux.cz. V případě dotazů můžete také zavolat na zákaznickou linku. Telefonní číslo Ebux.cz je +420 605 979 997 a je dostupné v pracovní dny od 8 do 16 hod. obchod lze také navštívit osobě. Ebux.cz sídlí na adrese:

Internet Mall, a.s.
U garáží 1611/1
170 00 Praha 7