e-kondomy.cz

Ověřené slevové kódy e-kondomy.cz pro říjen 2023​

100%
e-kondomy.cz je největší český internetový obchod s kondomy a dalším vybavením pro zpříjemnění partnerského života. V nabídce obchodu naleznete množství erotických pomůcek, erotické oblečení, afrodiziaka nebo doplňky v podobě masážních olejů nebo dráždivého jídla. Obchod nabízí dopravu zdarma na nákupy nad 850 Kč. Ke každé objednávce získáte od e-kondomy.cz slevový kupón na další nákup. Obchod pravidelně aktualizuje nabídku slev e-kondomy.cz. Portál SlevovéKódy.cz pro Vás má nachystaný aktuální slevový kupón e-kondomy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web e-kondomy.cz ​

Jak ušetřit e-kondomy.cz říjen 2023

e-kondomy.cz je internetový obchod nabízející erotické pomůcky, kondomy, erotické oblečení a další doplňky.

Obchod je zcela taktní a objednávku obdržíte v diskrétním balíčku. e-kondomy.cz svým zákazníkům poskytuje možnost bezplatně vytvořit účet. Díky registraci budete dostávat informace o slevách a akcích, které právě na e-kondomy probíhají.

Registrovaný i neregistrovaný zákazník může sledovat průběh zásilky. Vložením čísla objednávky a svého e-mailu v sekci Stav objednávky, se dozvíte v jaké fázi se Váš balíček nachází.

Možnost jak ušetřit e-kondomy.cz nabízí s každou objednávkou, ke které vždy získáte slevu, ať jste registrovaným uživatelem nebo ne. Ušetřit můžete i s výprodeji kondomů, erotických pomůcek a dalšího sortimentu nebo s akčními balíčky kondomů.

Před závazným odesláním objednávky radíme porovnat cenu vybraného produktu v porovnávači cen Heuréka.

Jak získat slevový kupón e-kondomy.cz

Slevový kód e-kondomy.cz získá každý registrovaný i neregistrovaný zákazník. Už po prvním nákupu Vám bude spolu s objednávkou zaslán slevový kupón e-kondomy.cz.

Slevový kód e-kondomy.cz je v hodnotě 10 % a platí na veškerý sortiment. Výše nákupu tedy není nijak cenově omezena. Tento kupón získáte vždy ke každé objednávce.

Jak uplatnit slevový kód e-kondomy.cz

Slevový kupón uplatníte v nákupním košíku v prvním kroku nákupu. Do pole  “ Slevový kupón ” vložíte slevový kód e-kondomy.cz a kliknete na ” Použít kupón “. Tím automaticky dojde k odečtení slevy z ceny nákupu.

Pro bezproblémové uplatnění je potřeba mít na paměti datum platnosti kupónu.  Dále by bylo třeba ověřit na jaký typ produktu lze uplatnit popřípadě i výši objednávky. Slevové kódy e-kondomy.cz uplatníte na veškeré i zlevněné zboží.

Cashback e-kondomy.cz

Cashbackové portály jako je například Tipli, nabízejí způsob, jak ušetřit část peněz z nákupu. Bezplatně se registrujete na portálu. Vyhledáte obchod ve kterém chcete nakupovat v nabídce portálu a nakoupíte tak, jak jste zvyklí. S rozdílem, že Vám do pár minut po zaplacení bude vrácena část z prodejní ceny.

Výše cashbacku je vypočítána bez DPH a ceny dopravného. Nyní však není pro e-kondomy.cz cashback nabízen.

e-kondomy.cz slevy – výprodeje, akční balíčky…

Výprodej e-kondomy.cz zahrnuje nejčastěji balení kondomů různých značek, vibrátory a erotické oblečení. Výhodné jsou akční a sezónní balíčky kondomů značek Durex, Pasante a Vitalis nebo jejich kombinace.

e-kondomy.cz akce se vztahují především na vybrané značky a větší množství kondomů, gelů a dalších pomůcek.

Při nákupu nad 1 000 Kč Vám bude k zásilce přiložen i dárek mix 13 kondomů a lubrikačního gelu. Při nákupu nad 3 000 Kč získáte jako dárek 250 g výběrové kávy. A při nákupu nad 5 000 Kč obdržíte dárek v podobě Satisfyer Men.

e-kondomy.cz doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 850 Kč je doprava zdarma při výběru České pošty a zasláni formou doporučené zásilky a na vybranou pobočku Zásilkovny. Při objednávce nad 1 500 Kč je z e-kondomy.cz doprava zdarma. Zásilku doručí Česká pošta jako balík na poštu nebo do ruky, kurýr PPL i Expresní kurýr.

Zboží objednáno do 14:00 hod. Vám bude odesláno ještě tentýž den. V případě převodem na účet, je balík odeslán v den připsání platby.

Při nákupu do 12:00 Vám bude balíček doručen ještě tentýž večer po Brně či Praze Expresním kurýrem. Využít můžete i osobního převzetí v Brně.

Doprava z e-kondomy.cz je zcela diskrétní bez použití loga nebo jména e-shopu.

  • Osobní odběr ZDARMA
  • Zásilkovna za 49 Kč, objednávka nad 850 Kč ZDARMA
  • Doporučená zásilka od České pošty za 49 Kč, objednávka nad 850 Kč ZDARMA
  • Balík do ruky od České pošty za 89 Kč, objednávka nad 1 500 Kč ZDARMA
  • Balík na poštu od České pošty za 79 Kč, objednávka nad 1 500 Kč ZDARMA
  • PPL za 79 Kč, objednávka nad 1 500 Kč ZDARMA
  • Expresní večerní kurýr Praha a Brno za 79 Kč, objednávka nad 1 500 Kč ZDARMA

e-kondomy.cz vrácení zboží

Bezplatné vrácení zboží e-kondomy.cz umožňuje do 14 dnů od zakoupení. Zásilka Vám bude zaslána zdarma a uhradíte pouze cenový rozdíl produktů. e-kondomy.cz vrácení zboží uzná v případě, že nebude použité, poškozené a nekompletní a musí být v původním obalu.Poté jej vhodně zabalíte a zašlete doporučeně na adresu obchodu. K vrácenému zboží přiložte fakturou s vysvětlením, na kterém uvedete o jaké nové zboží máte zájem. Vysvětlení lze zaslat i e-mailem. Zásilku nezasílejte na dobírku. Obchod tyto zásilky nepřebírá.Kontaktní adresa: Czech Healthcare s.r.o.
Novoměstská 2
62100 BrnoZ hygienických důvodů nelze měnit spodní prádlo, intimní erotické pomůcky, u kterých byl porušen obal a audiovizuální nosiče, knihy a časopisy s porušenou ochrannou fólií. Obchod e-kondomy vrátí výši kupní ceny, bez nákladů na dodání zboží, nejpozději do 10 dnů od skončení lhůty na přezkoumání zboží. Částka Vám bude zaslána na bankovní účet, který uvedete v zaslaném vysvětlení popřípadě v e-mailu.

e-kondomy.cz reklamace 2023

Na zboží zakoupené přes obchod e-kondomy.cz se vztahuje 2 roky záruka. Pokud v této době nastane na produktu závada, zašlete jej doporučeně na adresu obchodu uvedenou výše. Zboží zaslané na dobírku obchod nepřijímá.

Zabalené zboží zašlete spolu s fakturou a průvodním listem, ve kterém uvedete detaily poruchy.

Obchod e-kondomy.cz reklamace řeší v nejkratším možném termínu, nejdéle však  30 dnů dle podmínek reklamačního řádu.

e-kondomy.cz kontakt – e-mail, telefon

Vaše dotazy, náměty a připomínky můžete zaslat prostřednictvím e-mailu na adresu obchodu info@e-kondomy.cz.
Obchod můžete kontaktovat i na telefonním čísle 608 655 001 každý všední den 8:00-15:00 hod.
Jestliže je Váš dotaz ohledně objednávky rozsáhlejší, bude vhodnější kontaktovat obchod přes e-mail pro urychlení a snadné vyřešení.

Pokud obchod nechcete kontaktovat přímo, můžete použít i odpovědi na nejčastější dotazy.