DronPro

3× slevový kód DronPro pro říjen 2023​

100%
Eshop DronPro se specializuje na prodej dronů, kamer a příslušenství k nim. V nabídce jsou hlavně produkty od společnosti DJI. Koupit si můžete několik typů dronů od základních pro občasné používání po profesionální kousky za desítky tisíc. Obchod nabízí také stabilizátory a další příslušenství. V nabídce služeb jsou školení, pojištění nebo firemní akce. DronPro má 2% slevu pro registrované uživatele a cashback. Využít můžete dopravu zdarma nebo řadu slev.

Nejlepší slevové kódy DronPro 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě DronPro

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu DronPro.
Chci 300 Kč
cashback
4 % z ceny

DronPro cashback → získejte od Tipli 4 % zpět

Na všechny objednávky můžete mít kromě akcí od DronPro také dodatečnou 4% slevu díky cashback portálu Tipli. Pokud se na Tipli zaregistrujete, získáte možnost získat cashback DronPro. Stačí po registraci vstoupit do obchodu a nakoupit přes speciální odkaz z Tipli. Následně získáte peníze zpět a můžete si je poslat na bankovní účet.
28
3
Chci slevu
2% sleva
pro věrné

Registrace na DronPro → 2% sleva na vše

Registrujte se před nákupem v eshopu DronPro a získejte 2% slevu na veškeré objednávky. Stačí zadat e-mail a pár osobních údajů a odměnou vám bude také doprava zdarma již od 5 000 Kč, přednostní rezervace zboží a informace o novinkách eshopu ve vašem e-mailu.
19
3
Chci slevu
Doprava
zdarma

Doprava zdarma DronPro od 10 000 Kč

Nakupte si dron za více než 10 000 Kč a máte od DronPro poštovné zdarma na celou objednávku. Obchod spolupracuje s kurýrem GLS a Zásilkovnou a doprava zdarma je k dispozici i na Slovensko, pokud splníte výše zmíněnou podmínku.
17
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web DronPro ​

Jak ušetřit DronPro říjen 2023