DronPro

3× slevový kód DronPro pro leden 2022

100%
Eshop DronPro se specializuje na prodej dronů, kamer a příslušenství k nim. V nabídce jsou hlavně produkty od společnosti DJI. Koupit si můžete několik typů dronů od základních pro občasné používání po profesionální kousky za desítky tisíc. Obchod nabízí také stabilizátory a další příslušenství. V nabídce služeb jsou školení, pojištění nebo firemní akce. DronPro má 2% slevu pro registrované uživatele a cashback. Využít můžete dopravu zdarma nebo řadu slev.

Nejlepší slevové kódy DronPro 2022

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě DronPro

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu DronPro.
Chci 300 Kč
cashback
4 % z ceny

DronPro cashback → získejte od Tipli 4 % zpět

Na všechny objednávky můžete mít kromě akcí od DronPro také dodatečnou 4% slevu díky cashback portálu Tipli. Pokud se na Tipli zaregistrujete, získáte možnost získat cashback DronPro. Stačí po registraci vstoupit do obchodu a nakoupit přes speciální odkaz z Tipli. Následně získáte peníze zpět a můžete si je poslat na bankovní účet.
28
3
Chci slevu
2% sleva
pro věrné

Registrace na DronPro → 2% sleva na vše

Registrujte se před nákupem v eshopu DronPro a získejte 2% slevu na veškeré objednávky. Stačí zadat e-mail a pár osobních údajů a odměnou vám bude také doprava zdarma již od 5 000 Kč, přednostní rezervace zboží a informace o novinkách eshopu ve vašem e-mailu.
19
3
Chci slevu
Doprava
zdarma

Doprava zdarma DronPro od 10 000 Kč

Nakupte si dron za více než 10 000 Kč a máte od DronPro poštovné zdarma na celou objednávku. Obchod spolupracuje s kurýrem GLS a Zásilkovnou a doprava zdarma je k dispozici i na Slovensko, pokud splníte výše zmíněnou podmínku.
17
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web DronPro ​

Jak ušetřit DronPro leden 2022