Drátek

Ověřené slevové kódy Drátek pro září 2023​

100%
Pokud patříte mezi zájemce o chytré technologie, programování nebo robotiku, eshop Drátek je pro vás tím správným místem. Nabízí například také příslušenství ke 3D tiskárnám, zařízení pro IoT a řadu dalších věcí od firem jako Lafvin, Arduin a dalších. Pokud chcete získat zpět peníze z nákupu, využijte například Tipli a získáte Drátek cashback. Slevy jsou k dispozici hned v záhlaví hlavní stránky.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Drátek ​

Jak ušetřit Drátek září 2023

Internetový obchod Drátek nabízí vybavení ze světa elektrotechniky, především součástky a produkty potřebné pro elektro-kutilství spojené s celosvětovým projektem Arduino. Ten je zaměřen na propojení lidí ze světa elektrotechniky, kteří spolu sdílejí svá sestrojená funkční zařízení a jiná elektro díla. Na e-shopu můžete vybírat z kategorií produktů jako jsou IOT bezdrátová periferie, shield moduly, kabely, konektory a vodiče, potřeby pro 3D tisk a mnoho dalších. V případě problémů se zapojováním je dostupná technická podpora zcela zdarma.

Objednávky si můžete také vyzvednout v kamenné prodejně v Havlíčkově Brodě.

Slevovékódy.cz pro vás připravily několik tipů, jak ušetřit na Drátek. Využijte slevové kódy, akční nabídky nebo cashback pro levnější nakupování. Pokud hledáte inspiraci či návody, najdete na webu také blog s inspirativními články, postupy a projekty.

Na portálu Heureka jsou zveřejněné pozitivní recenze a hodnocení zákazníků se službami e-shopu.

Jak získat slevový kupón Drátek

Využijte slevové kupóny, se kterými nakoupíte elektro součástky levněji. Slevový kupón Drátek je čas od času dostupný na sociálních sítích obchodu (Facebook).

Na Slevovékódy.cz pro vás každý měsíc publikujeme nejen platné slevové kódy, ale také akční nabídky a výprodeje, které zajistí ještě výhodnější nákup v řadě eshopů.

Jak uplatnit slevový kód Drátek

Drátek

Slevový kód Drátek zadáte v nákupním košíku do políčka “Mám slevový kód“. Ujistěte se, že je kód platný a dobře opsaný, jinak nebude možné slevu získat. Po kliknutí na “Odeslat” se automaticky odečte stanovená výše slevy.

Slevové kódy mohou platit na celý nákup nebo na vybraný typ zboží. Vždy je dobré překontrolovat, zda jste splnili všechny stanovené podmínky pro odečtení slevového kódu.

Cashback Drátek
Cashback Refundo5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli5 % získat bonus až 300 Kč

Šetřete při každém nákupu. Stačí nakoupit přes cashback portál Tipli nebo Refundo a z celkové částky nákupu získáte část peněz zpět. Pro získání cashbacku se zdarma registrujte na některém z portálu, zvolte obchod a nakupujte tak, jak jste zvyklí. Portály Plná peněženka a Vratné peníze cashback Drátek neposkytují.

Po zaplacení bude vypočítána výše cashbacku. Odměnou poté budou skutečné peníze, které vám portál vyplatí na bankovní účet.

Drátek slevy – výprodeje, Black Friday…

V kategorii “Akce, slevy” můžete zakoupit s výhodnou akční slevou nářadí například sady vrtáků, různé druhy senzorů, kondenzátorů, záložní zdroje a další elektrotechniku nebo vybavení pro 3D tisk. K nákupu akčního zboží není potřeba uplatňovat slevový kód. Zboží je pravidelně doplňováno.

Akci Black Friday Drátek nyní nepořádá. Ušetřit můžete s celoroční nabídkou zlevněných produktů. Pokud vzniknout nějaké potíže se zapojením, obraťte se na technickou podporu zcela zdarma.

Drátek doprava zdarma a cena poštovného

Pro doručení objednávek jsou k dispozici přepravní společnosti WEDO, GLS nebo některá z poboček Zásilkovny. Doprava zdarma Drátek není v současnosti dostupná.

Cena doručení:

  • WEDO – 95 Kč
  • GLS – 95 Kč
  • Zásilkovna – 69 Kč
  • Osobní odběr na prodejně – ZDARMA

Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč pro všechny dopravce. Bankovní převod a platba kartou on-line jsou zdarma. Zásilky jsou zpravidla doručeny do druhého dne od převzetí od e-shopu. Drátek zasílá objednávky také na Slovensko.

Drátek vrácení zboží

Vrácení zboží Drátek je možné do 14 dnů od převzetí zásilky. Zboží musí být nepoužité, kompletní a v původním obalu. Využít můžete tento vzorový formulář, který odešlete nebo doručíte na adresu:

ECLIPSERA s.r.o.,
Termesivy 41,
580 01 Havlíčkův Brod

Zboží můžete zaslat spolu s formulářem nebo do 14 dnů od doručení formuláře. Obchod vám poté vrátí peníze na bankovní účet uvedený ve formuláři (nejpozději do dvou týdnů).

Drátek reklamace 2023

V případě problémů se zakoupeným zbožím je připravený k vyplnění reklamační formulář. Formulář urychlí průběh řešení reklamace. K vyplnění je potřeba uvést:

  • kontaktní údaje
  • informace o reklamovaném produktu
  • popis závady
  • fotodokumentaci závady

O dalším postupu vás obchod informuje v co nejkratším čase, včetně postupu pro doručení zboží. Reklamace Drátek bude ze zákona vyřízena nejpozději do 30 dnů.

Doručovací adresa obchodu:

ECLIPSERA s.r.o.,
Termesivy 41,
580 01 Havlíčkův Brod

Drátek kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Infolinka drátek: +420 566 466 531 (k dispozici od pondělí do pátku 7:00 – 15:00 hod.)

E-mail Drátek: objednavky@dratek.cz

Kontakt Drátek na kamenný obchod a doručovací adresa:

ECLIPSERA s.r.o.,
Termesivy 41,
580 01 Havlíčkův Brod