Doop Shop

3× slevový kód Doop Shop pro říjen 2023​

100%
V e-shopu Doop Shop seženete značkové příslušenství pro notebooky, tablety či mobily od značek Nilkin, Baseus a dalších. Z rozmanité nabídky si nejen snadno vyberete, ale také ušetříte za dopravu. Možnost vrácení zboží je až do 30 dnů od zakoupení zboží. Využijte slevové kódy Doop Shop, které můžete nají na portále Slevovékódy.cz. Využít můžete i cashback.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Doop Shop ​

Jak ušetřit Doop Shop říjen 2023

Doop Shop je e-shop, který se věnuje prodeji komplexního příslušenství pro vaši elektroniku. V nabídce obchodu naleznete kryty, pouzdra či řemínky od oblíbených značek Spigen, Ringke, ESR a mnoho dalšího příslušenství. V Doop Shop je k dispozici jak široký sortiment značkového příslušenství, tak dostupný zákaznický servis. Náš portál Slevovékódy.cz vám krok za krokem ukáže, jak slevy Doop Shop jednoduše uplatnit.

Produkty z Doop Shop lze zakoupit pouze na internetu. Produkty jsou k dostání v několika zemích: v Česku, na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku. E-shop disponuje více jak 1 000 výdejními místy na území ČR. Čtěte dále a zjistěte, jak ušetřit v Doop Shop.

Jak získat slevový kupón Doop Shop

Slevové kódy Doop Shop sbíráme pro vás na našich internetových stránkách Slevovékódy.cz. Exkluzivní slevy a novinky e-mailem vám budou chodit v případě, že zaregistrujete svůj e-mail pro účely odběru newsletteru.

Zajímavé slevové kupóny Doop Shop můžete najít také na portálu Slevovékódy.cz, kde můžete odebírat newsletter a získat tak slevy ze stovek obchodů rovnou do vašeho e-mailu.

Jak uplatnit slevový kód Doop Shop

Doop Shop

Slevový kupón Doop Shop uplatníte nákupem v e-shopu. Po zvolení vámi vybraného produktu přejdete do nákupního košíku. Slevový kód vepíšete do pole k tomu určenému na levé straně obrazovky pod vybraným produktem a potvrdíte jej tlačítkem “Použít kupón“.

Sleva Doop Shop se projeví v nákupní ceně po uplatnění kupónu. Pokud se se slevovým kupónem vyskytne nějaký problém, zkontrolujte jeho platnost a zboží, na které ho ůžete uplatnit.

Cashback Doop Shop

Cashback Plná peněženka2,5 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2,5 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2,5 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné peníze2,5 % získat bonus 50 Kč

Dalším osvědčený způsob, jak v Doop Shop ušetřit, je nákup přes cashback portál. Cashback je druh úspory, který ve formě provize vrací zákazníkovi část peněz zpět. K provizím se dostanete nákupem přes speciální internetové portály. Doop Shop cashback nabízí Tipli.cz, Plná peněženka, Refundo a Vrátné peníze.cz. Registrace je na těchto portálech zdarma.

Slevy na Doop Shop – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Doop Shop jsou dostupné pouze na internetových stránkách e-shopu. Mohly by vás zajímat zlevněné produkty jako jsou sluneční brýle nebo voděodolné pouzdro pro mobilní telefon.

Doop Shop Black Friday můžete využít během listopadové tradiční akce. E-shop nabízí v průběhu této akce slevy na vybrané produkty. Akcí Dny Marianne nebo nákupy s Ona dnes se e-shop neúčastní.

Doop Shop doprava zdarma a cena poštovného

Doop Shop doručuje produkty prostřednictvím kurýra DPD. Zboží se odesílá nejpozději do 48 hodin od potvrzení objednávky. V případě, že víte, že v daný den nebudete doma, můžete zvolit službu DPD Pickup. Jedná se o službu, v rámci které si zvolíte místo vyzvednutí na určené adrese.

Poštovné u zmíněného dopravce vás bude stát 90 Kč. Za službu DPD Pickup si připlatíte 26 Kč. Osobní vyzvednutí je rovněž možné na pobočkách Zásilkovny za 60 kč. Doop Shop doprava zdarma je za nákup v minimální hodnotě 950 Kč.

Vaši objednávku můžete zaplatit:

  • platební kartou (VISA nebo MasterCard),
  • platbou na bankovní účet,
  • dobírkou.

Doop Shop vrácení zboží

Nepoškozené zboží můžete v Doop Shop vrátit či vyměnit. V případě potřeby nabízí Doop Shop vrácení zboží do 30 dní. O výměně či vrácení e-shop informujte e-mailem na hello@doopshop.cz a  zboží pošlete na adresu:

U Arborky 696 190 15 Praha – Satalice a na balík uveďte ID eshopu:  94829167

E-shop nepřijímá zásilky na dobírku.

Doop Shop reklamace 2023

Reklamace Doop Shop lze uplatnit v zákonné lhůtě 24 měsíců od data zakoupení. Reklamaci můžete uplatnit prostřednictvím e-mailu. Vadné zboží odešlete na stejnou adresu jako při vrácení zboží.

Pokud reklamaci uplatníte v prvních 12 měsících, e-shop může odmítnout reklamaci pouze na základě znaleckého posudku.

Doop Shop reklamační formulář není nutné vyplňovat.

Doop Shop kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud potřebujete e-shop kontaktovat, je k dispozici Doop Shop zákaznická linka. Telefonní číslo +421 950 352 837 je dostupné v pracovní dny od 10 hod. do 14 hod. Pokud vám vyhovuje více e-mailová komunikace, je vám k dispozici  Doop Shop e-mail hello@Doop Shopshop.cz. Doop Shop můžete sledovat také na stránkách Facebook nebo Instagram.