Dobré pneu

4× slevový kód Dobré pneu pro listopad 2023​

100%
Dobré pneu patří mezi největší velkoobchodní distributory pneumatik v České republice. V e-shopu naleznete nejen pneumatiky, ale také disky a automobilové příslušenství. Pokud chcete v Dobré pneu ušetřit, vyzkoušejte slevové kódy, k dispozici je také cashback Dobré pneu od portálu Plná peněženka. Sledujte Slevovékódy.cz a slevy Dobré pneu najdete na jednom místě.

Nejlepší slevové kódy Dobré pneu 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Dobré pneu

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Dobré pneu.
Chci 300 Kč
sleva
1,05 %

Cashback s Tipli 1,05 % –> Dobré pneu

Pokud byste si chtěli nakoupit na eshopu Dobré pneu a získat peníze nazpět, tak můžete využít nabídku od Tipli. Tipli totiž nabízí 1,05 % nazpět, když si nakoupíte na Dobré pneu přes Tipli. Z částky, kterou zaplatíte za nákup na Dobré pneu přes Tipli se Vám vrátí cashback1,05 %. Tím pádem získáte díky Tipli a nákupu na Dobré […]
26
2
Chci slevu
cashback
1,05 %

1,05 % CASHBACK od PlnáPeněženka při nákupu na ➛Dobré pneu➛

Jestliže si nakoupíte na eshopu Dobré pneu, tak můžete získat cashback 1,05 %. Tento cashback 1,05 % získá každý zákazník, který si na eshopu Dobré pneu nakoupí přes PlnouPeněženku. Portál PlnáPeněženka Vám vrátí peníze pokaždé, když se Váš nákup na eshopu Dobré pneu uskuteční přes PlnouPeněženku. Pro cashback 1,05 s PlnouPeněženkou na Dobré pneu stačí zaplatit Váš nákup […]
10
2
Chci slevu
cashback
1,05 %

CASHBACK 1,05 % při nákupu přes Refundo na =>Dobré pneu<=

Jestliže si vytvoříte účet na Refundo, tak si můžete na eshopu Dobré pneu nakoupit s cashbackem 1,05 %. Tento cashback 1,05 % získá každý zákazník, který si na eshopu Dobré pneu nakoupí přes Refundo. Účet u Refundo je zcela zdarma a přináší řadu výhod. Cashback 1,05 % získáte po zaplacení nákupu v eshopu Dobré pneu a po potvrzení nákupu u […]
25
1
Chci slevu
výprodej
slevy

Výhodné akční slevy v e-shopu Dobré pneu

V kategorii ,,Výprodej” najdete zboží s výhodnými slevami od Dobré pneu. Vybírat můžete z široké nabídky za velmi výhodné ceny. Sleva je již v konečné ceně zahrnuta, není nutné zadávat slevový kupon Dobré pneu.
20
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Dobré pneu ​

Jak ušetřit Dobré pneu listopad 2023

E-shop Dobré pneu nabízí široký sortiment automobilových pneumatik a příslušenství. V nabídce e-shop naleznete více než 30 000 položek pneumatik čtyřiceti značek. Dobré pneu je přímým distributorem prémiových výrobců Michelin, Goodyear, Continental či Pirelli.

Automobilové pneumatiky a doplňky jsou k dispozici na internetových stránkách Dobré pneu. Příslušenství lze rovněž osobně vyzvednout ve skladu v Praze nebo v Netolicích.

Na portále Slevovékódy.cz vám poradíme několik možností, jak v Dobré pneu ušetřit.

Jak získat slevový kupón Dobré pneu

Na portále Slevovékódy.cz. pro vás sbíráme aktuální slevové kupóny Dobré pneu. 

Slevový kód Dobré pneu není možné v košíku uplatnit, stále však můžete získat cashback nebo například využít novoroční výprodej Dobré pneu.

Jak uplatnit slevový kód Dobré pneu

Slevový kód Dobré pneu použít nelze použít pouze na internetu. Můžete však získat jiné slevy nebo použít cashback Dobré pneu, který vám poskytne portál Plná peněženka.

Cashback Dobré pneu

Cashback Plná peněženka1,05 % získat bonus 60 Kč

Nákupem přes cashback portál můžete získat peníze za uskutečněné nákupy ve formě provize. Cashback portály vracejí svým zákazníkům několik procent z hodnoty nákupu zpět.

Cashback Dobré pneu momentálně nabízí pouze cashback portál Plná peněženka. Registrace na Plná peněženka je zdarma se vstupním bonusem 60 Kč.

Slevy na Dobré pneu – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Dobré pneu naleznete na internetových stránkách v sekci Výprodej. Výše slev dosahuje desítek procent.

Zajímavé ceny a novoroční slevy Dobré pneu lze získat na začátku nového roku. Naopak na slevy v průběhu akce Black Friday Dobré pneu jen tak nenarazíte.

Dobré pneu doprava zdarma a cena poštovného

Objednávku si můžete nechat doručit až domů kurýrem DPD nebo Českou poštou. Objednávku si rovněž můžete osobně vyzvednout ve skladu v Netolicích. Ve skladu v Praze je to možné pouze po předchozí domluvě. Dobré pneu doprava zdarma není k dispozici.

Zákazník zaplatí DPD za dodání 400 Kč. Česká pošta si dokonce účtuje 480 Kč. Ceny jsou odvislé od počtu a hmotnosti zboží v dané objednávce.

Zajímavou službou je dodání a přezutí pneumatik v pneuservisu. Cena dodání do pneuservisu vyjde na 400 Kč.

Poštovné zdarma během akce Den dopravy zdarma Dobré pneu nenabízí.

E-shop vás o termínu dodání bude informovat. Je třeba upozornit, že e-shop si může účtovat smluvní pokutu až do výše 10 % hodnoty zásilky v případě nepřevzetí zásilky.

Vaši objednávku můžete zaplatit několika způsoby:

  • předem platební kartou,
  • platbou na fakturu,
  • platbou na dobírku,
  • hotově při převzetí zboží.

Dobré pneu vrácení zboží

Pokud nebudete s produktem spokojeni, nabízí Dobré pneu vrácení zboží do 14 dní ode dne převzetí zboží. Jedná se tak o základní zákonnou lhůtu. V případě vrácení zboží je doporučujeme, aby zboží bylo pečlivě zabaleno a v původním stavu. Zboží se vraťte na adresu:

Dobré pneu s.r.o.
Nádražní 59
38411 Netolice

Peníze budu kupujícímu vráceny zpět na uvedený bankovní účet nebo na uvedenou adresu nejpozději do 10 pracovních dnů.

Dobré pneu reklamace 2023

Záruční doba je stanovená nabídkou u konkrétního zboží, nejméně však 24 měsíců. E-shop u pneumatik garantuje doživotní záruku. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku způsobené používáním.

Je nutné vyplnit Dobré pneu reklamační formulář, který je k dispozici zde.

Dobré pneu kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Dobré pneu zákaznický servis je pro vás dostupný od pondělí do pátku, V případě reklamace či dotazu kontaktuje obchod od 8 hod. do 16:30 hod. Dobré pneu telefon je dostupný na čísle +420 388 324 019. Pro písemné informace můžete využít Dobré pneu e-mail info@dobrepneu.cz nebo kontaktní formulář.