Dobrá miska

3× slevový kód Dobrá miska pro říjen 2023​

100%
Dobrá miska je internetový obchod pro chovatele zvířat. Krmení, přípravky pro zdraví zvířat nebo například vodítka zde mohou vybírat majitelé psů, koček hlodavců, ptáků či koní. Při nákupu nad 2 500 Kč je doprava zdarma. Na vybrané zboží se také může vztahovat doprava zdarma případně slevy Dobrá miska. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Dobrá miska. Náš web pro Vás má nachystaný aktuální slevový kupón Dobrá miska.

Nejlepší slevové kódy Dobrá miska 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Dobrá miska

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Dobrá miska.
Chci 300 Kč
1,6 %
CASHBACK

Díky cashbacku Dobrá miska dostanete zpět 1,6 % od Tipli

Vlastníte nějakého domácího mazlíčka? V e-shopu Dobrá miska seženete všechno potřebné vybavení pro pejsky, kočičky, rybičky nebo ptáky. S touto Dobrá miska slevou ušetříte při nákupu jak nezlevněného, tak akčního zboží. V naší databázi slevových kupónů Dobrá miska najdete další slevové nabídky.
10
3
Chci slevu
doprava
zdarma

Využijte dopravu zdarma v e-shopu Dobrá miska

Nakupte v e-shopu zboží, v minimální hodnotě 2 500 Kč, a ušetřete na poštovném! U nižší hodnoty nákupu můžete využít dopravu zdarma od Dobrá miska u produktů, které jsou takto označené. Není potřeba žádný slevový kupon Dobrá miska, dopravné nebude kalkulováno automaticky (po dosažení dané částky či zakoupení produktu s výhodou ,,DOPRAVA ZDARMA”).
21
4
Chci slevu
akční
slevy

Akční slevy potřeb pro chovatele zvířat | Dobrá miska

V kategorii ,,Akce” najdete zboží s výhodnými slevami od Dobrá miska. Díky tomu můžete pořídit krmivo, ale také rozmanité potřeby pro zvířata, za velmi výhodné ceny. Sleva je již v konečné ceně akceptována, není nutné zadávat slevový kód Dobrá miska.
18
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Dobrá miska ​

Jak ušetřit Dobrá miska říjen 2023

Dobrá miska je internetovým zverimexem, který poskytuje široký sortiment zboží pro majitele domácích zvířátek. Sehnat zde můžete krmiva, hračky a další potřeby pro psy, kočky, hlodavce, ptáky, hady nebo koně. Vybrat si můžete z osvědčených značek jako je Pedigree, Kitekat, Cibau, Brit nebo Alavis.

Nákup na Dobrá miska je velmi pohodlný a rychlý. Stačí si jen vybrat z široké nabídky a vložit nákup do nákupního košíku. Se SlevovýmiKódy.cz získáte pro váš nákup pořádnou porci slev Dobrá miska, neboť pro vás máme přichystány slevové kupóny Dobrá miska.

Jak uplatnit slevový kupón na Dobrá miska

Poradíme vám, jak použít a získat slevový kód Dobrá miska. Pokud jste již tedy získali prostřednictvím našeho portálu Slevovékódy.cz slevový kupón Dobrá miska, tak po jeho rozkliknutí vám vyjede kód. Tento slevový kód Dobrá miska uplatníte na internetových stránkách prodejce.

Doporučujeme daný slevový kód Dobrá miska zkopírovat použitím klávesnice ctrl + c, místo toho, abyste text opisovali. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text špatně opsali.

Aktuální slevu v Dobrá miska získáte tak, že po výběru určité položky v objednávce vyplníte do kolonky „Slevový kupón“ a zvolíte tlačítko OK. Tímto krokem aktivujete požadovanou slevu Dobrá miska. Upozorňujeme, že se musí týkat o aktuální a platný slevový kód Dobrá miska, jinak by se sleva nezapočítala.

Aktuální slevy na Dobrá miska

V internetovém obchodě můžete narazit, vedle zmíněných slevových kupónů Dobrá miska, také na různé akční nabídky. Aktuální slevy Dobrá miska naleznete v záložce Akce. V této záložce jsou nabídky přehledně rozděleny do jednotlivých akcí, které se uplatní při nákupu zboží (akce měsíce, antiparazitika za super ceny, doprava zdarma od Dobré misky, apod.). Slevy Dobrá miska jsou však časově limitované, tudíž je vhodné si je důkladně hlídat.

Navíc pokud se stanete členy věrnostního bonusového klubu, získáte slevu od Dobrá miska. V rámci věrnostního programu vám za každý nákup zverimex vrátí peníze formou kreditů.

Doprava a platba na Dobrá miska

Po zadání slevového kódu Dobrá miska u objednávky zboží budete vyzváni k  výběru dopravy. Vybrané zboží si můžete nechat zaslat buď domů (Českou poštou, Geisem nebo Brněnským expresem), nebo vyzvednout na odběrných místech. Doprava na Dobrá miska je zdarma při vyzvednutí zboží na ve výdejním místě v Brně a ve Žďáru. V případě zaslání zboží domů zaplatíte za doručení 99 Kč. Za osobního odběr v místě Heureka Pointu a DPD zaplatíte 59 Kč.

U vybraného zboží poskytuje Dobrá miska dopravu zdarma, které najdete v záložce „AKCE“ a následně „doprava zdarma“.

V internetovém obchodě je možné platit následujícími způsoby: na dobírku, platbou online, bankovním převodem nebo platební kartou. Dobírka je zpoplatněna 20 Kč, ostatní uvedené možnosti platby na Dobrá miska jsou zdarma.

Ve vybraných výdejních místech lze navíc zaplatit dárkovým poukazem. Platba platební kartou je samozřejmostí a je zdarma.

Vrácení zboží z DobráMiska.cz

V případě, že si objednáte zboží, které se nebude vašemu mazlíčkovi zamlouvat, tak vám obchod nabízí možnost vrácení zboží ve lhůtě 14 dnů ode dne doručení. Zboží musí být nepoužité, nepoškozené a kompletní, originálně zabalené. Peníze za vrácené zboží Vám budou vráceny maximálně do 14 dnů od vrácení zboží.

Internetový zverimex Dobrá miska

Internetový obchod disponuje nejen oceněním dTest, ale také zlatou známkou Ověřeno zákazníky. Se službami Dobrá miska je spokojeno 98 % zákazníků podle dotazníků spokojenosti, který pořádá internetový portál Heuréka.cz.

Dobrá miska aktivně pomáhá potřebným. Společně s Nadačním fondem Mathilda vybírá finanční prostředky na pomoc lidem s těžkým zrakovým postižením.

Obdarujte své blízké a známé nebo potěšte čtyřnohé miláčky se slevovým kupónem Dobrá miska.