Diskontní nákupy

Ověřené slevové kódy Diskontní nákupy pro listopad 2021

Pokud vám nevadí zboží, které nemá původní obal nebo ho někdo vyzkoušel, můžete si prohlédnout nabídku eshopu Diskontní nákupy. Obchod nabízí především elektrospotřebiče a sportovní doplňky. Diskontní nákupy slevy nabízí například na počítače od Apple, kávovary Sage a desítky dalších kvalitních produktů, které byli například vystaveny na prodejně.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Diskontní nákupy ​

Jak ušetřit Diskontní nákupy listopad 2021

Internetový obchod Diskontní nákupy nabízí zlevněné spotřebiče a elektro vybavení do domácnosti. Jedná se o rozbalené nebo vrácené zboží. Veškeré zboží je testované a plně funkční, mohou se objevit pouze kosmetické nedostatky nebo poškozený obal. Na vše platí plná záruka 2 roky.

Spotřebiče si můžete prohlédnout i vyzvednout na prodejně v Otrokovicích.

Tipy, jak ušetřit na Diskontní nákupy, najdete níže. Vybavte svou domácnost zánovním spotřebičem nebo drobnou elektronikou za výhodné ceny.

Jak získat slevový kupón Diskontní nákupy

Slevový kupón Diskontní nákupy najdete na našem webu Slevovékódy.cz. Každý den publikujeme aktuální slevové kupóny pro další internetové obchody, které vám pomohou ušetřit.

Přihlaste se k odběru newsletteru, který Diskontní nákupy posílají svým zákazníkům a neuteče vám žádná slevová nabídka ani slevový kupón.

Jak uplatnit slevový kód Diskontní nákupy

Diskontní nákupy

Pokud máte platný slevový kód Diskontní nákupy, uplatníte jej v 1. kroku nákupu “Nákupní košík“. Slevový kód zkopírujete nebo opíšete do pole “Mám slevový kód“. Sleva se odečte automaticky a celková cena objednávky se tak sníží.

Sleva bude odečtena, pokud nevypršela platnost kódu a byly dodrženy všechny stanovené podmínky.

Cashback Diskontní nákupy

Cashback Plná peněženka2 % získat bonus 60 KčCashback Refundo2 % získat bonus 50 KčCashback Tipli2 % získat bonus až 300 Kč

Ušetřete s cashback odměnami při každém nákupu. Jak to funguje? Vyberte si některý z portálů, Plná peněženka, Refundo nebo Tipli, které poskytují cashback Diskontní nákupy.

Na portálu se zdarma zaregistrujete, navíc obdržíte vstupní bonus a nákup provedete prostřednictvím portálu. Po zaplacení objednávky dostanete část peněz zpět ve formě odměny.

Diskontní nákupy slevy – výprodeje, Black Friday…

Veškeré nabízené zboží nakoupíte s výraznou slevou, jelikož se jedná o rozbalené či vyzkoušené produkty. Zboží může mít pouze drobné kosmetické vady nebo poškozený obal. Spotřebiče jsou nezávadné a zcela funkční.

Akce Black Friday prozatím dostupná není. Slevy Diskontní nákupy se však vztahují na veškeré zboží spolu se zárukou 2 roky.

Diskontní nákupy doprava zdarma a cena poštovného

Využijte osobní odběr zdarma na prodejně v Otrokovicích. Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč. Při platbě převodem ušetříte 20 Kč na dopravě.

Cena poštovného:

  • PPL – 160 Kč
  • Geis – 600 Kč (1 spotřebič)
  • TopTrans – 600 Kč (1 spotřebič)
  • Osobní odběr – ZDARMA

Obchod nabízí také nákup na splátky prostřednictvím společnosti Cofidis.

Diskontní nákupy vrácení zboží

Zboží zakoupené v e-shopu je možné do 14 dnů od převzetí vrátit. Využít můžete protokol pro vrácení zboží Diskontní nákupy, který zašlete na e-mail: diskontni-nakupy@seznam.cz nebo spolu se zásilkou na adresu:

Komisarna-elektro s.r.o
Tř. Osvobození 1031
Otrokovice 76502

Vše musí být nepoškozené, čisté a v originálním obalu. Peníze obdržíte nejpozději do 14 dnů.

Diskontní nákupy reklamace 2021

Na zboží se vztahuje klasická délka záruky 24 měsíců. Při reklamaci bílého elektra (pračky, sušičky, myčky, chladničky a podobně) mějte připravený prodejní doklad a kontaktujte obchod telefonicky na čísle: 775 775 180 nebo e-mailem: diskontni-nakupy@seznam.cz. Obchod vám sdělí postup a kontakt na příslušené servisní středisko.

Diskontní nákupy reklamace drobného elektra (mobilních telefonů, notebooků a dalších) je možné řešit dvěma způsoby:

  1. Vyhledat nejbližší autorizovaný servis (seznam servisních center najdete zde.)
  2. Kontaktovat obchod

V případě, že vyhledáte autorizovaný servis, stačí předložit doklad o nákupu.

Pokud zboží pošlete zpět do obchodu, vše bezpečně zabalte spolu s příslušenstvím a přiložte kopii prodejního dokladu a popis projevené závady.

Adresa pro zasílání reklamací:

Komisarna-elektro s.r.o
Tř. Osvobození 1031
Otrokovice 76502

Reklamace bude vyřízena nejpozději do 30 dnů po obdržení zásilky.

Diskontní nákupy kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Kontakt Diskontní nákupy na zákaznickou péči jsou telefon: 733 555 520 nebo email: diskontni-nakupy@seznam.cz.

Zákaznická linka je k dispozici od pondělí do pátku 9:00 – 17:00 hod. a v sobotu  9:00 – 17:00.