DIAlékárna

Slevový kupón DIAlékárna září 2020

100%

Aktuální slevový kód DIAlékárna 2020

až 5 %
cashback

DIAlékárna → až 5 % cashback od Tipli

Vyberte si z širokého sortimentu a ušetřete na svém nákupu! Každý, kdo se zaregistruje na cashbackovém portále Tipli, může sbírat procenta z nákupů. Po chválení odměny lze potom zaslat nasbíranou částku zpět na svůj účet. Slevový kupon DIAlékárna či Tipli není k registraci potřeba.
18
1
Chci slevu
sleva
na tlakoměry

DIAlékárna:sleva na tlakoměry

Potřebujete si hlídat svůj krevní tlak? Vhodné je pořídit si domácí tlakoměr. Kvalitní tlakoměry se slevou můžete nakoupit na DIAlékárna. Slevu získáte bez nutnosti zadávat slevový kód DIAlékárna.
15
1
Chci slevu
sleva
na roušky

DIAlékárna: sleva na roušky

Sháníte levné, ale kvalitní roušky pro sebe nebo své děti? Naupujte na DIAlékárna roušky pro dospělé i děti se slevou. Slevu získáte již při zakoupení bez nutnosti zadávat slevový kód DIAlékárna.
12
1
Chci slevu
sleva
na gely

DIAlékárna: sleva na antibakteriální gely

Potřebujete nakoupit cenově výhodné antibakteriální gely? Nakupujte na DIAlékárně zlevněné gely. V nabídce jsou gely s různým aromatem třešně, melounu apod. Slevu získáte nez nutnosti zadávat slevový kupón DIAlékárna.
10
4
Chci slevu
doprava
zdarma

DIAlékárna » doprava zdarma po celé ČR

Ušetřete při nákupu v e-shopu na poštovném! V případě, že nakoupíte zboží v celkové částce nad 3 000 Kč (při platbě online), získáte od DIAlékárna dopravu zdarma. Pro získání této výhody není potřeba žádný slevový kód DIAlékárna, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
16
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web DIAlékárna ​

Jak ušetřit DIAlékárna