Dedoles.cz

Ověřené slevové kódy Dedoles.cz pro leden 2022

100%
Dedoles.cz nabízí recyklovatelné výrobky s originálním designem. Kupte si tričko, kalhoty nebo boty. U Dedoles.cz je až 100 dní na vrácení zboží. Doprava zdarma Dedoles.cz je nad 1 500 Kč.  Slevy a slevové kupóny Dedoles.cz jsou dostupné na Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Dedoles.cz ​

Jak ušetřit Dedoles.cz leden 2022

Internetový obchod Dedoles.cz nabízí originální výrobky šetrné k přírodě. V nabídce Dedoles.cz naleznete produkty s neotřelým designem a přidanou hodnotou. Na výběr máte kabelky, batohy, ponožky, peněženky, ložní prádlo, deky a další doplňky. Filosofií obchodu je prodej produktů z recyklovaných materiálů.

Originální produkty jsou k dispozici na internetových stránkách Dedoles.cz. Není to však podmínka. Produkty Dedoles.cz nabízí i jiné internetové obchody, například trička objevíte na Glami.cz.

Na stránkách Slevovékódy.cz vám poradíme, jak v Dedoles.cz ušetřit.

Jak získat slevový kupón Dedoles.cz

Na portále Slevovékódy.cz. naleznete aktuální slevové kupóny Dedoles.cz.

Další speciální slevu nebo slevový kupón získáte registrací vašeho e-mailu na internetových stránkách obchodu.

Jak uplatnit slevový kód Dedoles.cz

Slevu uplatníte po zvolení vámi vybraného produktu do nákupního košíku. Slevový kód Dedoles.cz vepíšete do určeného pole pod produktem a kliknete “Použít”. Slevový kupón Dedoles.cz je uplatnitelný pouze za předem stanovených podmínek jako je počet kusů, doba platnosti kupónu apod.). Sleva Dedoles.cz je uplatnitelná na celou vaši objednávku.

Cashback Dedoles.cz

Nákupem přes cashback můžete získat peníze za uskutečněné nákupy. Cashback portály vracejí svým zákazníkům několik procent z hodnoty nákupu zpět.

Cashback Dedoles.cz momentálně nenabízí žádný cashback portál. Mezi nejznámější cashback portály patří např. Tipli.cz nebo Refundo. Registrace je zdarma.

Slevy na Dedoles.cz – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Dedoles.cz naleznete na internetových stránkách e-shopu v sekci „Výprodej“. Výše slevy dosahují až 50 %.

Slevy Dedoles.cz jsou k mání během významných dnů jako je Den matek apod. Během těchto akcí zákazník může nakoupit až o 15 % levněji.

Originální výrobky Dedoles.cz rovněž nakoupíte za zvýhodněné ceny během akce Black Friday. Dedoles.cz Black Friday probíhá každý rok na konci října.

Dedoles.cz doprava zdarma a cena poštovného

Objednávku si můžete nechat doručit prostřednictvím České pošty nebo kurýrem GLS. Zboží si rovněž můžete osobně vyzvednout na pobočkách Zásilkovny. Česká pošta nabízí doručení do balíkovny, na poštu a do vašich rukou.

Česká pošta poskytuje své služby od 49 Kč do 99 Kč, služby GLS jsou za 119 Kč. Osobní vyzvednutí na pobočce Zásilkovny je za 99 Kč. Dedoles.cz doprava zdarma je u objednávek nad 1 500 Kč.

Dopravné zdarma během akce Den dopravy zdarma Dedoles.cz nenabízí.

Vaši objednávku můžete zaplatit několika způsoby:

  • předem platební kartou zdarma,
  • při dobírce balíku – poplatek 39 Kč,
  • v hotovosti při osobním převzetí.

Dedoles.cz vrácení zboží

Pokud by se něco pokazilo, nabízí Dedoles.cz vrácení zboží do 100 dní ode dne převzetí zboží. V případě výměny či vrácení zboží vyplníte reklamační list, který se nachází na druhé straně faktury. Zboží lze poslat jak přes Zásilkovnu (u této metody náklady spojené s vrácením zbožím nese prodávající), tak doporučeně přes Českou poštu na adresu:

Frogman, s.r.o.,
Dedoles ID 1245
Rybníky IV 738
76001 Zlín

Internetový obchod standardně vrací peníze do 14 dnů od zpracování požadavku na bankovní účet.

Dedoles.cz reklamace 2022

V případě potřeby reklamace obchod přijímá pouze neprané a nenošené zboží. Dedoles.cz reklamační formulář si můžete stáhnout a vytisknout zde. Adresa pro uplatnění reklamace je stejná jako u vrácení či výměny zboží.

Dedoles.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Aktuální informace Dedoles.cz můžete sledovat na Facebooku či Instagramu. Další informace vám internetový obchod sdělí prostřednictvím e-mailu. Péče o zákazníky je dostupná na adrese ahoj@dedoles.cz. V případě technických problémů zřídil Dedoles.cz e-mail na adrese podpora@dedoles.cz . Dedoles.cz telefon není k dispozici.

Případné fakturační údaje jsou Dedoles s.r.o., Za Koníčkom 14, 90201 Pezinok, Slovensko.