Crocodilino

Slevový kupón Crocodilino září 2020

100%
Společnost Crocodilino vyrábí a prodává značkovou dětskou obuv, přípravky pro ošetření obuvi a školní potřeby. Společnost vyrábí boty za použití speciální Croco technologie a ty jsou tak bezpečné, pohodlné a dobře padnou. Velikou výhodou Crocodilino je doprava zdarma. Slevy Crocodilino dosahují až 50 % a jejich nabídka se pravidelně mění. Firma také příležitostně vydává akční slevové kódy Crocodilino. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón Crocodilino.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Crocodilino ​

Jak ušetřit Crocodilino

Značka Crocodilino působí na českém trhu s dětskou obuví více než 30 let. Značka nabízí jak dětskou obuv pro holky a kluky, tak školní potřeby. Dětská obuv Crocodilino je schválena a doporučená dětskými ortopedickými lékaři.

Crocodilino disponuje jednou kamennou prodejnu. Slevový kupón Crocodilino naleznete na našem portále Slevovékódy.cz.

Slevovékódy.cz vám poradí, jak ušetřit v Crocodilino.

Jak získat slevový kupón Crocodilino

Slevové kupóny Crocodilino lze pravidelně získat při slevových akcích jakou jsou dny Black Friday.

Slevové kódy Crocodilino můžete najít také na instagramu nebo facebooku. Obchod nabízí možnost přihlásit se k odběru newsletteru, díky kterému budete pravidelně informováni o akcích a slevách.

Jak uplatnit slevový kód Crocodilino

Slevový kupón Crocodilino uplatníte po zvolení vámi vybraného produktu do nákupního košíku. Slevový kód Crocodilino vepíšete do pole k tomu určenému pod vybraným produktem.

Slevový kód Crocodilino doporučujeme zkopírovat. Ulehčíte si tím nejen práci, ale také eliminujete riziko toho, že byste text kódu špatně opsali. Slevový kupón Crocodilino uplatníte pouze na internetových stránkách prodejce. Pro jeho uplatnění musí být splněny různé podmínky (cena nákupu, datum expirace, atd.).

Cashback Crocodilino

Některé obchody, např. portál Tipli.cz, nabízejí tzv. cashback. Cashback je zvláštní forma úspory, kdy se zákazníkovi vrátí část peněz z nákupu. Vrácení peněz při cashback se pohybuje v procentech. Crocodilino cashback však žádný z internetových obchodů nenabízí.

Slevy na Crocodilino – výprodeje, Black Friday…

Crocodilino je účastníkem slevových akcí jako je např. Black Friday. Crocodilino Black Friday probíhá poslední víkend v říjnu. BěhemBlack Friday lze získat slevy do výše 20 % na veškeré produkty.

Slevy Crocodilino získáte o vánočních výprodejích, které se pohybují mezi 50 % až 70 %. Crocodilino novoroční výprodeje probíhají pravidelně v polovině ledna.

Aktuální slevy Crocodilino naleznete u konkrétních produktů. U zvoleného produktu uvidíte jak původní cenu, tak cenu po slevě. Sleva Crocodilino dosahuje až 70 % a je platná do vyprodání zásob.

Crocodilino doprava zdarma a cena poštovného

Vámi zvolený produkt si můžete nechat zaslat domů soukromým kurýrem PPL. Obchod nenabízí službu vyzvednutí zboží na prodejně.

Dopravné Vás bude stát 129 Kč. Crocodilino doprava zdarma je u objednávek nad 1 000 Kč.

Crocodilino Den dopravy zdarma není v seznamu zapojených obchodů.

Obchod garantuje doručení do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Produkt je dodáván ve všední dny od 09:00 do 18:00 hodin.

Vaši objednávku můžete zaplatit:

  • předem bankovním převodem,
  • předem platební kartou nebo
  • při převzetí zboží na dobírku.

Crocodilino vrácení zboží

I přes garantovanou kvalitu zboží se může stát, že s obdrženým produktem nebudete spokojeni. Pokud by se tak stalo, nabízí Crocodilino vrácení zboží do 14 dnů. Náklady spojené s vrácením nese kupující. Crocodilino vrátí kupujícímu peníze bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím. Crocodilino vrácení zboží Vám usnadní vzorový text, který je umístěn úplně dole.

Crocodilino reklamace 2020

U Crocodilino reklamace se postupuje standardně. V případě vady výrobku může zákazník využít výměnu dotyčného zboží do 2 let. Reklamační lhůta pro vyřízení reklamace činí 30 dní. Crocodilino reklamační formulář není k dispozici, nicméně můžete využít vzor textu pro vrácení zboží.

Zboží při uplatnění reklamace zašlete na adresu: 

STETA GROUP S.R.O.

Bruselská 13

Praha 2, 120 00

Crocodilino kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro vyřešení reklamace můžete prodejce kontaktovat prostřednictvím facebooku, instragramu nebo e-mailem. Crocodilino e-mail je info@crocodilino.cz. V případě dotazů můžete také zavolat do kanceláře nebo na prodejnu. Crocodilino telefon do kanceláře je 274 771 404 a na prodejnu je 222 317 094. Crocodilino prodejnu můžete navštívit i osobně v Praze na adrese Nám. Republiky 1, 110 00 Praha 1.