Cinema City

Ověřené slevové kódy Cinema City pro září 2023​

100%
Síť multikin Cinema City provozuje v České republice 16 kin, včetně kina IMAX se speciální 3D technologií, především ve velkých městech jako součást nákupních center. Cinema City pravidelně nabízí řadu akcí v rámci filmových premiér a můžete se stát členem věrnostního klubu pro množství slev Cinema City. Cinema City také při speciálních událostech nabízí slevové kódy Cinema City. Náš web pro Vás má nejnovější slevový kupón Cinema City.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Cinema City ​

Jak ušetřit Cinema City září 2023

První multikino Cinema City bylo otevřeno v roce 2001 a nyní jich v České republice naleznete více jak deset a to zejména v Praze, ale i Brně, Liberci, Ostravě, Pardubicích, Plzni nebo Ústí nad Labem. Přehled všech multikin včetně programů naleznete na internetových stránkách CinemaCity.cz. Můžete zde také shlédnout trailery k jednotlivým filmům.

Zajděte si do kina a relaxujte v jednom z kin Cinema City se slevou s využitím slevových kupónů Cinema City.

Slevy a slevové kupóny Cinema City

Poradíme Vám, jak získat a použít slevové kupón Cinema City, včetně několika tipů a rad jak výhodně nakoupit vstupenky a při nákupu v Cinema City ušetřit.

Zajímavé nabídky a slevy v Cinema City

Pokud chcete při nákupu vstupenek v Cinema City ušetřit, tak Cinema City nabízí mnoho možností jak pořídit vstupenky za zvýhodněných podmínek. Máte možnost nakoupit nejen vstupenky se slevou Cinema City, získávat výhody a slevové kupóny Cinema City za přihlášení newsletteru, využívat výhody a speciální slevy Cinema City pro registrované zákazníky a mnoho dalších výhodných akcí a slev Cinema City.

Registrace k odběru newsletteru Cinema City

Pokud se registrujete k odběru novinek Cinema City, tak budete pravidelně dostávat program kina a navíc budete vědět jako první o novinkách a slevách v Cinema City. Obchod pořádá zajímavé akce a slevy Cinema City a o různých poutavých akcích a slevových kupónech Cinema City jsou registrovaní zákazníci informováni zejména prostřednictvím e-mailu.

e-club Cinema City

Choďte se bavit a sbírejte body za Vaše nákupy a s Cinema City šetřete, protože Vaše body poté můžete vyměnit za lístky do kina, popcorn nebo nápoje z postmixu. Mimo to, získáváte slevu Cinema City 20 Kč ze vstupenky a k Vašim narozeninám se můžete těšit na speciální dárek.

Dárkové poukázky

Pokud si nevíte rady s nákupem dárku nejenom pro své nejbližší, tak dárkovým slevovým kupónem Cinema City ušetříte mnoho času a energie a určitě jeho darováním uděláte velkou radost.

Akce

Cinema City pořádá nejrůznější akce a slevy Cinema City. Jedná se například o zvýhodněné menu na baru při zakoupení vstupenky na určitý film nebo zajímavý dárek ke vstupence, případně možnost se zapojit do soutěže a mnoho dalších zajímavých akcí. O těchto akcích a slevách Cinema City se informujte přímo v Cinema City nebo se podívejte do záložky „Akce“ na internetových stránkách Cinema City, kde naleznete aktuální přehled. Nákupem vstupenek v rámci těchto akcí v Cinema City ušetříte, aniž byste potřebovali jakýkoliv speciální slevový kupón Cinema City.

Levné pondělky

Začněte Váš novým týden parádním filmem s exkluzivní slevou Cinema City.

VIP Cinema City na pražském Chodově

Vychutnejte si svůj film ve VIP zóně. Cinema City na pražském Chodově pro Vás připravil tři sály s pohodlnými sedačkami, navíc otevřený bar s neomezenou konzumací popcornu, nachos a nápojů z postmixu. Navíc můžete navštívit VIP bar, který je pro Vás otevřen již 30 minut před začátkem představení, kde se můžete občerstvit již před začátkem filmu.

Facebook a další sociální sítě Cinema City

Sledujte Cinema City na facebooku a dalších sociálních sítích a budete neustále vědět o zajímavostech a slevových kódech Cinema City, včetně pořádaných zajímavých soutěží a akcí.

Jak nakupovat a jak nezapomenout na žádné slevy a slevové kupóny Cinema City

Vstupenky na představení v Cinema City  můžete zakoupit na pokladně daného kina nebo zvolit nákup on-line. Nákup on-line vstupenek v Cinema City je velmi pohodlný a rychlý a určitě ho zvládnete do pár minut. Stačí si jen vybrat představení, kino a čas. Poté si vyberete zda chcete vstupenky pouze rezervovat nebo je rovnou nakoupíte on-line. Při rezervaci si pouze rezervujete místa, ale vstupenky zakoupíte na pokladně kina nejpozději 30 minut před začátkem představení.  V případě zakoupení vstupenek on-line si vyberete druh vstupenky, vyberete si místa a následně zvolíte způsob platby a doručení vstupenky, vyplníte osobní údaje a objednávku dokončíte. Jestliže vlastníte nějaký slevový kupón Cinema City nezapomeňte jej uplatnit. Stačí ho vyplnit do kolonky pro slevový kód Cinema City, kterou naleznete ihned nad výběrem způsobu platby „Zde zadejte kód voucheru“ a zmáčknete tlačítko „Zadejte kód“. Pokud máte slevový kód Cinema City ve Vašem e-mailu, doporučujeme Váš slevový kód Cinema City zkopírovat z e-mailu a vložit do pole, abyste tak předešli chybě při přepisu a vyhnuli se tak zbytečnému protahování doby nákupu. Pokud jste na Cinema City zaregistrovaní, tak se nezapomeňte přihlásit, ať nepřijdete o své výhody a slevy Cinema City. Členové Cinema City Clubu získávají z každé transakce slevu Cinema City a to v podobě 15 % zpět z transakce na členskou kartu ve formě bodů. Nákup on-line v Cinema City ušetří čas strávený na pokladně, protože vstupenky si můžete rovnou vytisknout nebo jen ukázat v telefonu.

Platba v Cinema City

Zaplatit můžete na pokladně v například hotovosti, platební kartou nebo poukázkami. V případě nákupu vstupenek na internetu zaplatíte pohodlně Vaší platební kartou on-line. Pro doručení Vaší vstupenky si můžete vybrat, jestli si vstupenku vyzvednete na pokladně nebo si ji necháte zaslat e-mailem jako e-vstupenku, kterou si poté vytisknete nebo ji jen ukážete ve Vašem mobilu u vstupu.