Chefparade

Ověřené slevové kódy Chefparade pro leden 2022

100%
Škola vaření Chefparade nabízí profesionální kurzy vaření pro začátečníky i pokročilé. Vybrat si můžete ze široké nabídky kurzů domácích jídel i exotiky nebo například pečení luxusních dezertů. Zajímavá je i možnost nabídky týmových kurzů vaření vhodných například pro teambuilding. Slevové kódy Chefparade jsou obměňovány a vyzkoušet tak můžete množství kurzů.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Chefparade ​

Jak ušetřit Chefparade leden 2022

Chefparade je škola vaření pro každého. Od roku 2007 zdokonaluje milovníky dobrého jídla v kuchařském a cukrářském umění. V Chefparade naleznete kuchařské kurzy vaření pro všechny – nezáleží na věku, zda jste začátečníci, pokročilí či už jste mistři kuchyně.

Škola Chefparade se nachází na Žižkově v Praze 3. Zde probíhá většina kuchařských kurzů a vaření pro veřejnost. Druhé a větší studio pro vaření najdete v areálu Holešovické tržnice.

Chefparade pořádá i firemní akce či soukromé oslavy v Chefparade Statek. Nabízí zde rovněž neotřelé kulinářské teambuildingy s ojedinělým konceptem, zázemí pro obchodní jednání, promo akce, tiskové konference, školení.

Mezi výhody Chefparade patří možnost výběru z několika témat kurzů. Renomovaní kuchaři vás naučí připravovat jednoduchá i složitá jídla italské, francouzské, mexické, španělské a další mezinárodní kuchyně. Budete ovládat přípravu steaků či japonského sushi. Již nepotřebujete cestovat za cizokrajnou kuchyní do zahraničí, stačí se přihlásit na kurz vaření do Chefparade

Kurzů se nemusí obávat ani neohrabaní začátečníci v kulinářském umění. Naučíte se všechny základy od začátku. Kuchař, který kurz vede, vás zajímavou formou provede celou přípravou i vařením. Naučí vás např. i to, jak správně uchopit kuchyňský nůž.

Nevýhodou kurzů Chefparade je omezení jen na Prahu.

Jak získat promo kód Chefparade

Chcete vědět, jak získat promo kód Chefparade? Využijte dárkové poukazy ve speciální akci. Při zakoupení 3 dárkových poukazů stejné hodnoty budete mít čtvrtý dárkový poukaz zdarma.

Na internetových stránkách Chefparade se přihlaste k odběru newsletteru. Registrovaní zákazníci budou díky tomu pravidelně informováni o akcích i novinkách, stejně jako o pravidelných kurzech vaření. Nechybí upozornění, kdy lze získat promo kód Chefparade.

Najděte si zde na Slevovékódy.cz obchod, ve kterém chcete nakoupit. Zobrazí se vám platné slevové kódy a další výhodné akce. Na svých nákupech tak ušetříte nemalé peníze přímo v košíku obchodu.

Jak uplatnit slevový kód Chefparade

Chefparade

Ptáte se, jak uplatnit slevový kód Chefparade? Není to nic složitého.

Slevový kód Chefparade můžete použít u objednávky na všechny nezlevněné produkty. Po vyplnění potřebných údajů v objednávkovém formuláři dojdete ke kolonce “Slevový kód“. Do ní napíšete svůj slevový kód, pokračujete dle instrukcí a dokončíte objednávku.

Cashback Chefparade

Cashback je vrácení procentuální části původní ceny zpět na účet kupujícího. Cashback Chefparade ani jeden z portálů Tipli.cz, Refundo.cz a PlnáPeněženka.cz nenabízí.

Pokud chcete cashback využít pro některý jiný eshop, musíte se před nákupem registrovat na vybraném portále, vstoupit do obchodu přes unikátní odkaz a následně už můžete nakupovat normálně.

Chefparade slevy – jak ušetřit

Na Chefparade nezapomeňte využít akce 3+1, kdy při nákupu tří zážitků získáte 1 dárkový poukaz navíc. Chefparade se účastní i listopadového Chefparade Black Friday. Obvykle lze zakoupit 2 kurzy za cenu jednoho.

Stránky má Chefparade i na Facebooku. Zde se dozvíte informace o chystaných akcích, výhodných nabídkách a další zajímavosti z kulinářského prostředí Chefparade.

Škola vaření Chefparade vlastní i svůj e-shop v prostorech Holešovického studia Chefparade v Praze. Zde nakoupíte navíc i všechny potraviny z vašich oblíbených kurzů vaření.

Chefshop má pro vás navíc dárek ve formě Chefparade slevy na své produkty:

  • sleva 100 Kč – při objednávce nad 999 Kč
  • sleva 300 Kč – při objednávce nad 2 999 Kč
  • sleva 500 Kč – při objednávce nad 4 999 Kč

Chefparade kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Telefon Chefparade: +420 730 155 087
Po-Pá: 10:00 do 17:00. hod.
Chefparade E-mail pro rezervace: rezervace@chefparade.cz

Studio Žižkov Chefparade: Husitská 56, Praha 3 – Žižkov 130 00
Telefon pro studio Žižkov +420 605 559 985
Po-Pá: 8:30 do 17:30. hod.

Studio Holešovice Chefparade: Bubenské nábř. 306/13, budova 36 170 00
Praha 7 – Holešovice
Telefon pro studio Holešovice: +420 605 559 985
Po-Pá: 8:30 do 17:30. hod.

Na internetových stránkách Chefparade jsou zodpovězeny často kladené dotazy. Pokud však nenajdete odpověď na svou otázku, pošlete dotaz na: info@chefparade.cz.