České květiny

Nejlepší slevové kódy České květiny září 2021

100%
Online květinářství České květiny nabízí vázání a rozvoz kytic. Vybírat můžete ze široké nabídky, kdy můžete kytice vybírat podle barev, podle události nebo druhu květin. Obchod nabízí také dárkové předměty. Při nákupu nad 3 000 Kč je rozvoz květin po celém Česku zdarma a ještě obdržíte dárek zdarma. České květiny slevy jsou pravidelně aktualizovány. Obchod také příležitostně vydává slevové kódy České květiny. Náš web pro Vás má aktuální slevový kupón České květiny.

Nejlepší slevové kódy České květiny 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě České květiny

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu České květiny.
Chci 300 Kč
věrnostní
slevy

Věrnostní slevy pro stálé zákazníky | České květiny

Využijte možnosti věrnostních slev od České květiny pro stálé zákazníky. Hodnota slevy se zvyšuje s množstvím učiněných objednávek. K získání slevy není potřeba žádný slevový kupon České květiny, sleva bude uplatněna automaticky – dle počtu nákupů.
21
1
Chci slevu
dárek
zdarma

Dárek k Vaší objednávce z obchodu České květiny ZDARMA

Pokud si v eshopu České květiny objednáte za alespoň 3 000 Kč, dostanete hodnotný dárek zcela zdarma. Dárek v podobě vína či bonboniéry Vám bude automaticky a zdarma přibalen k Vaší objednávce květin z obchodu České květiny.
19
2
Chci slevu
10 %
sleva

10% sleva ve věrnostním klubu obchodu České květiny

Zaregistrujte se v internetovém obchodě České květiny do věrnostního klubu a získáte automatickou slevu 10 % na všechny Vaše nákupy. Sleva 10 % v obchodě České květiny platí na všechny Vaše budoucí nákupy. Ušetřete 10 % jen tím, že se registrujete v eshopu České květiny.
28
4
Chci slevu
doprava
zdarma

České květiny: doprava zdarma na Vaši objednávku

Využijte jedinečné možnosti a nechte si doručit květiny na Vámi zadanou adresu. Navíc můžete ušetřit na poštovném! V případě, že nakoupíte zboží v celkové částce nad 3 000 Kč, získáte od České květiny dopravu zdarma. Pro získání výhody není potřeba žádný slevový kupon České květiny, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
27
4
Chci slevu
doprava
zdarma

České květiny –> DOPRAVA ZDARMA

V momentální situaci nemáme moc možnost se dostat ke svým známým nebo přijet za staršími příbuznými, abychom jim popřáli k narozeninám nebo svátku. Proto je tu skvělý obchod České květiny. Na tomto eshopu si můžeme vybrat kytici a nechat ji doručit třeba naší babičce, která slaví narozeniny. Na objednávku od České květiny můžete získat dopravu zdarma. […]
21
4
Chci slevu
doprava
zdarma

České květiny >> doprava zdarma až k Vám domů

Květiny jsou krásnou ozdobou každé zahrádky i domova. České květiny Vám ve Vašem domově zajistí pěkné aranžmá jakéhokoliv pokoje. České květiny nabízí dopravu zdarma, když si nakoupíte u nich v eshopu. Doprava zdarma z eshopu České květiny platí na objednávky, které přesáhnou částku 2 000 Kč. Pokud nakoupíte na stránce České květiny nad 3 000 Kč, tak navíc získáte zdarma […]
15
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web České květiny ​

Jak ušetřit České květiny září 2021