Bookshop.cz

Ověřené slevové kódy Bookshop.cz pro říjen 2023​

100%
Bookshop.cz je internetový obchod s literaturou všeho druhu. V obchodě můžete koupit mnoho žánrů knih od aktuálních bestsellerů, přes literární klasiku po školní učebnice a učebnice cizích jazyků všeho druhu. Některé knihy jsou k dostání také v Anglickém jazyce. Kromě knih nabízí Bookshop.cz také antistresové omalovánky. Nabízené slevy Bookshop.cz měsíčně obměňuje. Obchod také příležitostně vydává slevové kódy Bookshop.cz. Náš web pro Vás má připravený slevový kód Bookshop.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bookshop.cz ​

Jak ušetřit Bookshop.cz říjen 2023

S krásnou a novou knihou v ruce je spokojený snad úplně každý knihomil. Z 5.000.000 knih v nabídce si snad vybere i ten nejnáročnější čtenář. Část z těchto knih je vždy s určitou slevou na Bookshop.cz, která je cenově přívětivá a tato sleva se může pohybovat mezi 17 % a 70 %. Přesto jsou i knihy, které aktuálně ve slevě nejsou, s velmi přívětivou cenou.

Kromě prodeje také Bookshop.cz podporuje burzu knih, kde si mezi sebou předávají čtenáři ty knihy, které už přečetli a chtějí je poslat dál.

Aktuální slevy na Bookshop.cz

Bookshop.cz

Možností jak ušetřit na Booksop.cz je spousta. Například můžete dostat knihu zadarmo, a to jako pravidelný autor recenzí. Každý měsíc totiž 5 takových dostává knihu zadarmo.

Dle věrnostního systému, za každých utracených 100 Kč obdržíte 1 kreditní bod. Tyto body se sčítají a jakmile získáte určitý počet, můžete kredity převést na slevové kupóny Bookshop.cz a vesele nakupovat se slevou. Abyste mohli využívat této akce, musíte se zaregistrovat do věrnostního systému. Pak už jen při přihlášení zklidněte na dárky za kredity a můžete využívat slev v podobě slevových poukázek Bookshop.cz

Jak objednat a kde zboží vyzvednout?

Vyhledávat na stránkách lze prostřednictvím názvu knihy, EANu nebo autora knihy. Filtr také pomůže přímo specifikovat žánr, který máte rádi, jazyk nebo styl.

V e-shopu nakoupíte jednoduše kliknutím na políčko Koupit u dané knížky. Dle předpokládaného data dodání se můžete orientovat ohledně dopravy k vám domů. Pak už se naskytnou možnosti dopravy Bookshop.cz. Případně v tomto kroku do políčka slevový kupón vlože kupón, který jste obdrželi.

Jednou z možností dopravy Bestbook.cz je vyzvednout si knížku v Zásilkovně. Takových míst je více než 600 po České republice. Vyberete si tedy přesně tu, která vám vyhovuje a která je vám nejblíž. Jediné omezení je však ve velikosti a hmotnosti vaší objednávky. Za služby Zásilkovně zaplatíte 59 Kč. Ale už do 48 hodin se můžete radovat z nové knížky.

Jako další možnost je tu Česká pošta – balík do ruky, která stojí 69 Kč. Dostáváte informaci od pošťáka, který v případě nezastižení balíček uloží na nejbližší poště.

Kurýrní služba PPL doručuje rovněž do 48 hodin. Před dopravením budete kontaktováni kurýrem. Poslední možností je osobní odběr na prodejně v Soběslavi, kde lze zaplatit hotově. Dopravu je možné realizovat i na Slovensko prostřednictvím PPL, což stojí 180 Kč. I tam bude doručeno do 48 hodin.

možností plateb na Bookshop.cz je to platba online kartou, kdy jsou přímo strhnuty z účtu dané částky. Nebo převodem z účtu na účet. Tato možnost je sice bez poplatků, prodlouží se však doprava o nějaký den. Objednávka je totiž expedována až v případě připsání na účet. Pro státní školy nebo úřady je tu možnost platit přes fakturu, která má splatnost až 10 dní.

Smluvní podmínky na Bookshop.cz

Tak jako všude jinde, i zde máte nárok na odstoupení od smlouvy v průběhu 14 dní ode dne převzetí zboží. Společně se zbožím a oznámením o odstoupení smlouvy (můžete použit formulář na stránkách) zašlete na doručovací adresu. Vrácené peníze vám vrátí do 14 dní od odstoupení od kupní smlouvy.

Záruční doba je dle státních norem 24 měsíců. Pokud během této doby tedy zjistíte závadu, která však nevzniklá opotřebením ani vašim zaviněním, můžete zboží reklamovat. Na opravu či náhradu zboží je vyhraněno 30 dní. Adresa pro doručování: Books & Books s.r.o., Tyršova 278, 392 01 Soběslav.

Reklamaci je nejlepší ohlásit telefonicky, písemné nebo emailem, což zkrátí dobu vyřízení reklamace.

Kam se obrátit?

Pro další záležitosti, nejen urgentní, můžete kontaktovat zákaznickou linku na číslech: 381 214 697 a 773 435 510.