Bioma

3× slevový kód Bioma pro prosinec 2021

100%
Nakupte si v e-shopu Bioma biopotraviny. K dispozici jsou v Bioma slevy na omáčky, doplňky stravy i potraviny pro děti. Možností, jak ušetřit v Bioma je celá řada, využít můžete, cashback nebo dopravu zdarma. Sledujte portál Slevovékódy.cz a žádná akční nabídka Bioma vám neunikne.

Nejlepší slevové kódy Bioma 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Bioma

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Bioma.
Chci 300 Kč
2,5 %
SLEVA

Mimořádná sleva 2,5 % na každý nákup v Bioma

V internetovém obchodu Bioma seženete ty nejkvalitnější bio potraviny. Tato Bioma sleva Vám umožňuje ušetřit 2,5 % za každý nákup v e-shopu Bioma. Klikněte na “chci slevu”, zaregistrujte se v Tipli, nakupte proklikem v Bioma jako obvykle a Bioma sleva bude Vaše. Po nasbírání určité minimální částky si můžete peníze převést na běžný účet.
12
5
Chci slevu
doprava
zdarma

Bioma: doprava zdarma na Váš nákup

Vyberte si v e-shopu z nejširší nabídky certifikovaných biopotravin v ČR za přijatelné ceny, a ušetřete na poštovném. V případě objednávky, v minimální hodnotě 2 000 Kč, získáte od Bioma dopravu zdarma. Pro získání této výhody není potřeba žádný slevový kód Bioma, náklady na dopravu za Vás e-shop převezme automaticky.
22
1
Chci slevu
doprava
zdarma

> Bioma < Doprava ZDARMA

Široká nabídka potravin na stránkách Bioma. Nakupovat na stránkách Bioma můžete i Vy z pohodlí a bezpečí domova, aniž byste někam museli jezdit. Bioma také nabízí dopravu zdarma k objednávkám, které přesáhnou částku 2 000 Kč. Doprava zdarma od Bioma se automaticky načte, když splníte podmínku, kterou je nákup za více než 2 000 Kč. Dopravu zdarma od Bioma zajišťuje GEIS. […]
22
3
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Bioma ​

Jak ušetřit Bioma prosinec 2021

Internetový obchod Bioma nabízí nejširší sortiment certifikovaných biopotravin ekologického zemědělství v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Produkty jsou dováženy z evropských i mimoevropských zemí. Vybírat můžete z jednotlivých kategorií, luštěniny a obilniny, ochucovadla, omáčky, polévky, konzervy, kompoty, pochutiny, doplňky stravy a dětská výživa. Při založení zákaznického účtu můžete sledovat a upravovat svoje provedené objednávky.

Možností, jak ušetřit Bioma poskytuje několik. Obchod nabízí své zboží i v akčních nabídkách, kdy je můžete nakoupit za nižší ceny. Dále můžete ušetřit s Bioma cashback. Při nákupu nad 2 000 Kč poskytuje Bioma dopravu zdarma. Vrátit zboží můžete do 14 dnů bez udání důvodu. Za nákupy získáte body, které poté proměníte za další produkty zdarma.

Jak získat slevový kupón Bioma

Slevové kupóny Bioma najdete na našem webu. Aktuální novinky, slevy a slevové kupóny Bioma tak máte všechny pohromadě na jednom místě.

Další možností, jak získávat slevy a další akce je přihlásit se k odběru newsletteru, který posílá přímo e-shop.

Jak uplatnit slevový kód Bioma

Bioma
Slevový kód Bioma uplatníte v prvním kroku nákupu. Po vložení produktu pokračujte do nákupního košíku a pod seznamem nákupu naleznete pole s označením “Použití kódu kupóny“. Po jeho rozkliknutí můžete slevový kód Bioma vložit či vepsat do zobrazeného bílého pole. Poté stisknete “Použít kupón” a sleva bude odečtena z celkové částky za nákup.

Pro odečtení kódu je nutné mít na paměti jaký druh slevového kupónu máte. Pokud vlastníte dárkový poukaz Bioma je nutné jej vepsat do příslušného pole s označením “Použití dárkového poukazu“.

Cashback Bioma

Při nákupu na e-shopu přes cashbackový portál Tipli získáte cashback Bioma 2,5 % zpět.

Jak na to? Zdarma si vytvoříte účet na Tipli, ve výběru obchodů vyhledáte ten, v němž chcete nakoupit a nákup dokončíte zcela běžným způsobem. Po zaplacení Vám bude připsána odměna na Váš účet. Nastřádané odměny si můžete nechat vyplatit od 1 Kč.

Cashback zpravidla platí pro on-line nákupy. Je možné, že pokud objednávku dokončíte z nějakého důvodu například telefonicky, nebude Vám cashback připsán.

Bioma slevy – výprodeje, Black Friday…

Obchod Bioma nabízí ke každému nákupu jako bonus vzorky zdarma dle Vašeho vlastního výběru. Body získané za každý nákup můžete proměnit v bonus programu. Můžete vybírat mezi vzorky produktů ale i plných balení pečující i dekorativní kosmetiky a ekodrogerie.

V sekci AKCE naleznete dotazník pro založení účtu, po zaregistrování zde najdete informace o produktech v akci.

Akce jako je Black Friday Bioma nepořádá.

Bioma doprava zdarma a cena poštovného

Pro objednávky nad 2 000 Kč po ČR platí od Bioma doprava zdarma. Termín dodání je 5-10 pracovních dní po doručení objednávky. Zboží je odesíláno jednou týdně.

Cena za dopravu:

  • Geis – doprava 99 Kč při platbě předem, na dobírku 119 Kč + 20 Kč dobírka
  • Geis point – 72 Kč, na výdejní místa lze dodávat balíky do 15 Kg

Pro objednávky na Slovensko je doprava zdarma Bioma poskytována od 2 500 Kč.  Možná je pouze platba předem, nikoliv na dobírku.

Cena za dopravu:

  • objednávky do 2 500 Kč – 150 Kč

Bioma vrácení zboží

Vrácení zboží Bioma umožňuje dle zákona do 14 dní. Po odstoupení od smlouvy Vám bude vrácena kupní cena i cena za dopravu.

Odstoupit od smlouvy lze provést formou dopisu nebo e-mailu na adresu reklamace@bioma.cz. V něm uvedete text: Jednostranně odstupuji od smlouvy (ze dne, kdy bylo objednáno), číslo objednávky a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na adresu či bankovní účet.”

Zboží odešlete na adresu níže, musí být v původním nepoškozeném obalu, nepoužité a nepoškozené s dokladem o koupi.

VegeBee s.r.o.,
Vedrovice 266,
671 75 Vedrovice

Peněžní prostředky Vám budou vráceny nejpozději do 10 pracovních dnů po obdržení zboží.

Bioma reklamace 2021

Zákazník je povinen prohlédnout zboží ihned po převzetí, zda je nepoškozené a kompletní. Případné vady je nutné reklamovat ihned. Vznikne-li škoda během přepravy,odpovídá za ni zvolený přepravce.

Reklamované zboží je nutné vrátit v původním obalu včetně dokladu o koupi. Dále je nutné přiložit i přesný popis závady.

Zboží zasílejte na adresu:

VegeBee s.r.o.,
Vedrovice 266,
671 75 Vedrovice

Zásilku v reklamačním řízení neodesílejte na dobírku. V takovém to případě nebude převzata. Po obdržení zásilky bude reklamace Bioma, co nejdříve vyřízena.

Bioma kontakt – e-mail, telefon

Obchod můžete kontaktovat přes Bioma e-mail: info@bioma.cz. Další možností je telefonní spojení. Bioma telefonní číslo+420 774 668 947. Volat můžete v době od 8:00 do 16:00 hod.

Využít můžete i kontaktního formuláře, do nějž vložíte Váš dotaz či připomínku.

Adresa obchodu:

VegeBee s.r.o.
Vedrovice 266
671 75, Vedrovice