Beletrie.eu

Nejlepší slevové kódy Beletrie.eu duben 2020

100%
Beletrie.eu je e-shop, který má ve svém sortimentu nejen knihy, jak vypovídá název, ale také CD, DVD, audio CD nebo hry a hračky. K tomu, abyste ušetřili můžete využít akce, slevy a výprodej Beletrie.eu, které najdete nejen na stránkách e-shopu, ale také na SlevovéKódy.cz. Využijte slevový kód Beletrie.eu, který pro vás připravil portál SlevovéKódy.cz a ušetřete při nákupu rozmanitého sortimentu. Využít můžete také funkci cashback od poskytovatelů cashback systémů.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Beletrie.eu ​

Jak ušetřit Beletrie.eu 2020

Beletrie.eu je internetové knihkupectví, díky kterému najdete na jedné stránce více než 200 tisíc knižních titulů z celého světa v podobě e-knih, CD a DVD. Eshop nabízí také knihy a doplňkový sortiment. Na stránkách najdete také e-magazín Beletriofil, kde jsou pravidelně publikovány recenze na prodávané knihy, vtipy, připravované novinky a jiné knižní inspirace.

Beletrie.eu je čistě internetovým obchodem, ale knížky si můžete vyzvednout i osobně na výdejním místě v Praze v OD Ládví.

Nejen pro ty, kdo rádi čtou, je tu pár tipů, jak ušetřit na Beletrie.eu. Ušetřit můžete například nákupem ve výprodejích, koupí zboží v akci, použitím slevových kupónů nebo registrací na stránkách obchodu, čímž si zjednodušíte další nakupování v tomto obchodě.

Jak získat slevový kupón Beletrie.eu

Beletrie.eu slevový kupón můžete získat při přihlášení k odběru newsletteru. Díky tomu vám budou do vaší e-mailové schránky přicházet informace o novinkách, aktuálních akčních nabídkách a také slevových kódech.

Aktuální Beletrie.eu slevové kupóny najdete také na stránce Slevovékódy.cz, kde pro vás hledáme možnosti, jak ušetřit ve stovkách obchodů. Můžete se u nás také přihlásit k odběru newsletteru a získavat pravidelně nejnovější tipy do vašeho e-mailu.

Jak uplatnit slevové kódy Beletrie.eu

Beletrie.eu slevové kódy uplatníte v prvním kroku vaší objednávky “1 Nákupní košík”. Pod výčtem položek naleznete kolonku “Kód kupónu”, kam váš slevový kód zadáte a potvrdíte stisknutím “Uplatnit kupón”.

Je dobré si pohlídat, zda je váš Beletrie.eu slevový kód platný, většina jich je totiž časově omezená nebo se vztahují pouze na vybrané zboží.

Cashback Beletrie.eu

”1,05 ”1,05 ”1,05

Internetové portály PlnáPeněženka, Refundo a VratnéPeníze nabízí do knihkupectví Beletrie.eu cashback ve výši 1,05 %.

Cashback funguje následovně: na některém z cashbackových portálů si vytvoříte účet, přihlásíte se k němu, přes tento portál přejdete do obchodu a poté nakoupíte jako obvykle. A hned po vašem nákupu informuje Beletrie.eu portál o vašem nákupu a ten převede odměnu z provize v dané hodnotě z celkové částky nákupu na váš účet.

Beletrie.eu slevy – výprodeje, Black Friday…

Na Beletrie.eu slevy na produkty narazíte na internetových stránkách v sekci “Akce”.

Na stránkách najdete také Beletrie.eu výprodej, ve kterém pořídíte zboží se slevou až 70 %.

Beletrie.eu Black Friday nepořádá.

Beletrie.eu doprava zdarma a cena poštovného

Beletrie.eu doprava zdarma platí nad 4 000 Kč.

Z dopravců máte na výběr:

  • Česká Pošta – Balík Do ruky – 89 Kč
  • Česká Pošta – Balík Na poštu – 79 Kč
  • Česká Pošta – Do balíkovny – 69 Kč
  • PPL – 129 Kč
  • Zásilkovna – 69 Kč

Nebo si zboží můžete osobně vyzvednout ve výdejně v Praze 8 v OD Ládví (10 Kč).

Beletrie.eu vrácení zboží

Beletrie.eu vrácení zboží musíte provést do 14 dnů od převzetí zboží.

Zásilku pečlivě zabalte, aby nedošlo k jejímu poškození při přepravě. K zásilce musíte přiložit reklamační list, viditelně jí označit “Vrácení zboží” a poslat ji na adresu:

Knihkupectví-sklad

Opálkova 1658

18200, Praha 8 Kobylisy

Náklady spojené s přepravou zboží nese kupující.

Některé produkty nelze kvůli jejich podstatě vrátit, jde například o e-knihy. Pro bližší informace o konkrétním produktu doporučujeme kontaktovat obchod.

Beletrie.eu reklamace 2020

Na veškeré zboží se vztahuje záruka 24 měsíců, během níž můžete vadné zboží reklamovat.

Pro zdárné vyřízení Beletrie.eu reklamace musíte zboží pořádně zabalit k zabránění poškození při přepravě, přiložit kopii faktury a reklamační protokol, zásilku viditelně označit “Reklamace”, a pak už jen poslat na výše uvedenou adresu.

Beletrie.eu kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pro kontaktování prodejce využijte Beletrie.eu e-mail obchod@beletrie.eu, nebo Beletrie.eu telefon +420 731 466 880.

Beletrie.eu adresa výdejního místa je:

Knihkupectví Beletrie,

Opálkova 1658,

18200, Praha-Kobylisy

Zde si můžete vyzvednout své zboží každý všední den od 12:00 do 16:30.