Baustore

3× slevový kód Baustore pro říjen 2023​

100%
Eshop Baustore se specializuje na prodej vybavení koupelen a instalatérský materiál. K dispozici jsou sprchy, vodovodní baterie, WC a příslušenství nebo potrubí a filtry pro instalatéry. Slevy desítky procent Baustore nabízí v rámci výprodeje. K dispozici je i cashback a doprava zdarma. Ušetřit v Baustore je možné i prostřednictvím sezónních akcí.

Nejlepší slevové kódy Baustore 2023

300 Kč
od Tipli

🪙 Získejte až 300 Kč ještě před nákupem v obchodě Baustore

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Baustore.
Chci 300 Kč
Totální
výprodej

Totální výprodeje na sanitu: Baustore slevy

Nakupujte v Baustore poslední kusy ze skladu za prakticky likvidační ceny. Baustore slevy jsou v řádu desítek procent na desítky produktů. K dispozici jsou WC, vany, sprchy, příslušenství a mnoho dalších produktů. U každého produktu najdete také výši slevy.
30
2
Chci slevu
Cashback
1,05 % zpět

Získejte cashback 1,05 % z Baustore od Tipli

Cashback portál Tipli vám nabízí peníze z nákupů z nákupů v e-shopech zpět. Z Baustore tak můžete získat 1,05 % z ceny objednávky zpět. Peníze vám vrátí portál z provize, kterou od obchodu získává za to, že přivádí nové zákazníky. Obchod to pozná tak, že se na Tipli zaregistrujete a vstoupíte do e-shopu přes speciální párovací odkaz.
10
2
Chci slevu
Doručení
zdarma

Doprava zdarma z Baustore od 2 000 Kč

Nakupte vybavení do koupelny za více než 2 000 Kč a máte od Baustore doručení zdarma. Obchod spolupracuje na dopravě s DPD a Gebruder Weiss. V košíku je standardně k dispozici DPD, druhá jmenovaná firma zajišťuje především nadrozměrné zásilky. Bonus bude automaticky aktivován, jakmile dosáhnete dané částky.
14
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Baustore ​

Jak ušetřit Baustore říjen 2023