Baťa

Ověřené slevové kódy Baťa pro září 2023​

100%
Baťa je tradiční firma specializující se na výrobu obuvi a módních doplňků. Všechny kategorie si zde mohou vybrat ze společenských bot, sportovních bot nebo obuvi na volný čas. Mezi doplňky, které Baťa vyrábí patří kabelky, pánské tašky, peněženky nebo přípravky pro péči o obuv. Baťa nabízí dopravu zdarma na objednávky nad 499 Kč a prodlouženou možnost vrácení zboží na 30 dní. Slevy Baťa jsou pravidelně aktualizovány a čas od času obchod vydá také slevové kódy Baťa. SlevovéKódy.cz mají připravený nejnovější slevový kupón Baťa.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Baťa ​

Jak ušetřit Baťa září 2023

Obchod Baťa nabízí několik způsobů, jak ušetřit při nákupu v kamenném obchodě i na e-shopu.

Před objednáním zboží radíme porovnat jeho cenu v některém z cenových rádců. Náš tip je Heuréka. Důležité je však brát ohled nejen na cenu, ale i na recenze kupujících a další výhody, které obchod svým zákazníkům nabízí.

Vyhledání aktuálního slevového kupónu, je jedním ze způsobů, jak ušetřit v Baťa. Vyplatí se však také využívat i různé slevové akce Baťa a Baťa výprodeje v průběhu roku.

Další cestou jak získávat slevy, je stát se členem Baťa klubu a začít čerpat všechny klubové výhody.

Jak získat slevový kupón Baťa

Nárok na slevový kód Baťa vzniká ihned po přihlášení do Baťa klubu, obdržíte 200 bodů.Pro získání dalších slevových kódů Baťa je potřebné dosažení dané úrovně členství po nasbírání minimální hodnoty bodů. Poukázky jsou zasílány e-mailem a lze je uplatnit při nákupu v kamenné obchodě i v e-shopu.

1 Kč = 1 věrnostní bod

Body se načítají za nákupy v prodejnách i za nákupy v e-shopu.  Při nákupu v e-shopu je však nutné se přihlásit ke svému účtu pro uplatnění bodů. Slevový kupón Baťa je možné uplatnit pouze na zboží, nelze jej uplatnit na dopravné.

V průběhu roku na svých internetových stránkách zveřejňuje Baťa slevový kód na dámskou i pánskou obuv. Akce je vždy časově omezena a nelze ji kombinovat s jinými slevami.

Doporučujeme sledovat i tuto stránku, na které pro Vás slevové kupóny Baťa zveřejňujeme.

Jak uplatnit slevový kód Baťa

Cesta jak uplatnit slevový kód Baťa je jednoduchá, nejprve je však potřeba znát jeho stanovenu dobu platnosti, minimální hodnotu objednávky, popřípadě s kterými dalšími nabídkami nebo slevami lze kombinovat. Po nastudování všech výše zmíněných podmínek pro uplatnění kupónu přistupte k objednávce.

Slevový kód Baťa uplatníte v posledním kroku objednávky. Pod výpisem Vaší objednávky vložíte slevový kupón Baťa a kliknete na “UPLATNIT”. Pokud byl kód zadán správně sleva Vám bude automaticky odečtena.

Cashback Baťa

Protože obchod svůj provizní program zrušil, cashback Baťa aktuálně není k dispozici na žádném ze serverů.

Baťa slevy – výprodeje, Black Friday,  klubové výhody

V průběhu roku pořádá Baťa sezónní výprodeje na dámskou, pánskou i dětskou obuv, slevy se vyšplhají  až na 50 %.

Během akce Baťa Black Friday zveřejňuje Baťa slevové kódy na svých webových stránkách, které jsou vždy časově omezeny. Dále nabízí slevy až 25 % na vybranou pánskou i dámskou značkovou obuv.

Registrací do Baťa klubu získáte za každou 1 Kč útraty 1 bod. Za registraci získáte 200 bodů.  Při každém dosažení nové úrovně členství obdržíte slevovou poukázku. Můžete dosáhnou slevy až 2 600 Kč.

Jako člen Baťa klubu budete využívat i Baťa klubové ceny.  Členům úrovně Platinum je poslána ihned po dosažení úrovně sleva 20 %.  Slevu nelze kombinovat s jinými akcemi.

Za nákup dětské obuvi obdržíte dvojnásobek Baťa bodů.

Baťa klub Vám také zašle 10% slevu, jako dárek k narozeninám. Jako další dárek Baťa posílá k výročí od registrace členům 15% jednorázovou slevu.

Baťa doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 499 Kč je z e-shopu Baťa doprava zdarma. 

Využívat však můžete i Baťa službu CLICK & COLLECT, která je poskytována zdarma.  Objednejte si vybrané zboží z e-shopu a poté zvolte libovolnou kamennou prodejnu pro vyzvednutí, na které je produkt dostupný. Pokud se objednané zboží na vybrané prodejně nenachází, bude Vám na ni doručeno nejpozději do tří pracovních dnů!

Zásilky pod 499 Kč budou dodány:

  • Českou poštou jako:  balík do ruky – 119 Kč nebo jako balík na poštu – 114 Kč

Předem se o zásilce dozvíte prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Navíc si můžete zvolit, zda Vám bude balíček doručen v dopoledních či odpoledních hodinách.

  • PPL – 119 Kč

V den doručení Vás kurýr telefonicky kontaktuje a domluvíte se na podrobnostech o předání, tedy místo předání, hodinu a výši dobírky. V případě nezastižení Vám zanechám oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den.

Baťa vrácení zboží

Baťa vrácení zboží nabízí v prodloužené lhůtě 30 dnů od převzetí balíčku. Vrátit jej můžete na jedné z prodejen Baťa nebo nepoškozené zboží v původním obalu s přiloženým prodejním dokladem. Zboží lze také zaslat zpět na adresu uvedenou na internetových stránkách, na kterých stáhnete i vratkový formulář. Ten poté vyplněný přiložíte k zásilce.

Pokud Vám vybrané zboží velikostně nesedí nebo se Vám nelíbí jeho barva, zdarma jej vyměníte na každé pobočce Baťa.

Baťa reklamace 2023

Každý zákazník má právo reklamovat zboží, u kterého vznikne vada v průběhu záruční doby. Reklamovat lze vadu vzniklou použitím nevhodného materiálu nebo nevhodných technologií.  Za vadu nelze považovat opotřebení vzniklé nesprávným používáním a nedostatečnou údržbou.

Baťa reklamace vyřizuje nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace  O způsobu vyřízení reklamace rozhodne vedoucí prodejny nebo jiný kompetentní pracovník. Předložený produkt musí být čistý a hygienicky nezávadný. Jinak dojde k zamítnutí reklamace.

Zboží můžete reklamovat ve všech prodejnách Baťa nebo jej zaslat poštou na adresu uvedenou na webových stránkách.  Vedoucí prodejny nebo pověřený pracovník Vám vydá potvrzení o  reklamaci. V něm je uvedeno, co je předmětem reklamace a jaký způsob řešení zákazník požaduje.

V případě, že se bude jednat o odstranitelnou vadu, Vám bude bezplatně a řádně odstraněna do 30 kalendářních dnů ode dne uplatnění reklamace. Jestliže vada brání produktu v používání i po opravě, jde o vadu neodstranitelnou.  Lze tedy požadovat výměnu produktu za nový bez vady nebo odstoupit od kupní smlouvy.

V případě, že se jedná o vady estetické, dá se domluvit přiměřená sleva z kupní ceny. Popřípadě odstoupení od kupní smlouvy.

Záruční lhůta na produkty je 24 měsíců. V této době tedy musí být v obchodě Baťa reklamace uplatněna.

Baťa kontakt – e-mail, telefon

Baťa infolinka je Vám k dispozici v pracovních dnech od 8:00-17:00 hodin na telefonním čísle: 577 685 277.  Obchod můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailové adresy kontakt@bata.cz.

Vaši zprávu s dotazem můžete sdělit i prostřednictvím formuláře na webových stránkách.