Balshop.cz

6× slevový kód Balshop.cz pro říjen 2023​

100%
Balshop.cz je obchod, ve kterém najdete pestrý sortiment produktů pro dům a zahradu, k dispozici jsou především barvy a laky od známých značek Lazurol, Remal a mnoha dalších. Obchod pravidelně vydává akční leták, ve kterém najdete aktuální slevy Balshop.cz. Nechybí možnost získat cashback. Ušetřit je možné také se slevovými kódy.

Nejlepší slevové kódy Balshop.cz 2023

300 Kč
od Tipli

💵 Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Balshop.cz

Registrujte se do cashbacku Tipli a získejte peníze zpět z nákupů v e-shopech. Ke každé odměně za nákup získáte další bonusovou ve stejné výši. Celkem na bonusových odměnách můžete získat až 300 Kč. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky najdete na Tipli.cz. Nejedná se o nabídku obchodu Balshop.cz.
Chci 300 Kč
až 2 %
cashback

Až 2 % CASHBACK s VratnéPeníze => Balshop.cz

Jestliže si rádi nakoupíte na eshopu Balshop.cz, tak nyní můžete k Vašemu nákupu získat i cashback až 2 %. Cashback až 2 % získáte z částky, kterou zaplatíte na Balshop.cz. Stačí mít vytvořený účet na VratnéPeníze a skrze tento účet přejít na Balshop.cz, kde si nakoupíte. Poté, co si nakoupíte na Balshop.cz, tak získáte cashback až 2 %, když […]
26
2
Chci slevu
cashback
až 2 %

S Refundo CASHBACK až 2 % = Balshop.cz

Pokud si na Balshop.cz nakoupíte přes Refundo, tak můžete očekávat, že získáte z nákupu cashback až 2 %. Cashback až 2 % je připraven pro každého zákazníka, který si na Balshop.cz nakoupí přes Refundo. V košíku nemusíte zadávat žádný slevový kód Balshop.cz, abyste získali cashback až 2 %. Cashback až 2 % získáte automaticky, když si na Balshop.cz nakoupíte přes Refundo. […]
26
4
Chci slevu
cashback
až 2 %

2 % cashback s PlnáPeněženka do Balshop.cz

Zaregistrujte se na PlnáPeněženka a získejte při nákupu na Balshop.cz cashback až 2 %. Cashback až 2 % získá zákazník, který si na Balshop nakoupí přes profil na PlnáPeněženka. Přihlaste se do svého profilu nebo si založte nový účet na PlnáPeněženka. Poté přejděte na Balshop.cz a nakupte si. Z Vašeho nákupu, který proběhl na Balshop.cz přes PlnáPeněženka získáte […]
27
4
Chci slevu
3%
sleva

3% sleva + doprava zdarma = výhody Klubu Balshop.cz

Díky velmi rychlé registraci můžete využívat skvělé výhody a slevy Balshop.cz. Ve chvíli, kdy se stanete členem Věrnostního klubu, budete nakupovat s 3% slevou veškerý nezlevněný sortiment. Zároveň vznikne nárok na dopravu zdarma již při nákupu zboží nad 700 Kč. Registrovat se může naprosto každý, žádný speciální slevový kód Balshop.cz není potřeba.
19
2
Chci slevu
Doručení
Zdarma

Eshop Balshop.cz nabízí dopravu zdarma

Nakupte si malířské potřeby a další zboží pro rekonstrukci domácnosti v eshopu Balshop.cz a využijte doručení zdarma. Obchod nabízí dopravu na partnerské prodejny na poplatek nebo zdarma pro členy klubu. Při nákupu nad 3 000 Kč je k dispozici také doručení zdarma až domů prostřednictvím WE|DO nebo PPL.
29
4
Chci slevu
Akční
Zboží

Balshop.cz ► nakupte s mimořádnými slevami

V kategorii “Akce” najdete barvy, laky, bazénovou chemii, chovatelské potřeby, kosmetiku a mnoho dalšího od Balshop.cz se slevou. Vybírat můžete z široké nabídky za velmi výhodné ceny. Sleva je již v konečné ceně zahrnuta, není nutné zadávat slevový kupon Balshop.cz
9
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Balshop.cz ​

Jak ušetřit Balshop.cz říjen 2023

Internetový obchod Balshop.cz vám nabízí barvy, laky, příslušenství, drogerii, kosmetiku či věci pro váš dům nebo zahradu. To vše od značek jako Lazurol, Fest-b, Industrol, BARVY A LAKY HOSTIVAŘ, Nivea, Remal a mnoho dalších.

V akčním letáku najdete akční nabídky obchodu. Další možností, jak ušetřit v Balshop.cz, je využít cashback. Při nákupu nad určitou hodnotu máte v Balshop.cz poštovné zdarma.

Nejen e-shop, ale i několik kamenných prodejen provozuje Balshop.cz, v prodejnách si můžete své zboží osobně vyzvednout, reklamovat nebo vrátit. Na portálu Heuréka doporučuje Balshop.cz 97 % spokojených zákazníků.

Jak získat slevový kupón Balshop.cz

Balshop.cz slevové kupóny nevyužívá. V rámci slevových akcí jako Dny Marianne, Nákupy OnaDnes nebo Black Friday nenabízí Balshop.cz slevový kupón.

Využít můžete v Balshop.cz slevy a akce, které obchod nabízí během celého roku. Všechny akce Balshop.cz publikuje ve svém akčním letáku nebo také se o nich můžete dočíst na Facebooku nebo Instagramu.

Na těchto stránkách publikujeme slevové kupóny pro řadu jiných obchodů, proto nás sledujte a přihlaste se k odběru newsletteru.

Jak uplatnit slevový kód Balshop.cz

Využít můžete v Balshop.cz slevový kód, které obchod nabízí. Postup, jak uplatnit slevový kód Balshop.cz, je jednoduchý.

U slevových kódu je potřeba dát si pozor na podmínky pro jejich využití. Často mají totiž slevové kódy nějaké omezení, jako je minimální hodnota objednávky, časové omezení nebo jsou určeny pouze na určitý druh zboží.

Balshop.cz

Cashback Balshop.cz

Cashback Plná peněženkaaž 2 % získat bonus 60 KčCashback Refundoaž 2 % získat bonus 50 KčCashback Tipliaž 2 % získat bonus až 300 KčCashback Vratné penízeaž 2 % získat bonus 50 Kč

Poskytovatelé jako Plná peněženka, Refundo nebo Tipli nabízejí pro Balshop.cz cashback. Všichni tři poskytovatelé se shodují na stejném cashbacku. Získat můžete zpět z vaší objednávky 2 % při nákupu barev, laků a příslušenství. U ostatního zboží získáte zpět 1 %. Vratné peníze zatím cashback pro Balshop.cz nenabízí.

Pokud chcete využít cashback, tak si vyberte jednoho z poskytovatelů a zaregistrujte se u něj. Následně se proklikněte do obchodu, kde vytvořte objednávku. Do 14 dnů od převzetí objednávky vám budou na vaše cashback konto připsány peníze, které si pak můžete nechat vyplatit na váš bankovní účet.

Balshop.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Na vybraný sortiment nabízí Balshop.cz výprodej. Stačí se podívat na nabídku v záložce “Výprodej“. Různé akce Balshop.cz publikuje také na Facebooku nebo Instagramu. Podívejte se také na akční leták, kde obchod nabízí slevy.

Slevovou akci Dny Marianne Balshop.cz nepodporuje. Mezi zúčastněnými obchody akce Nákupy OnaDnes Balshop.cz také není. V listopadu se nejznámější akce Black Friday Balshop.cz neúčastní.

Balshop.cz doprava zdarma a cena poštovného

Pro objednávky nad 3 000 Kč při osobním odběru na prodejnách nebo partnerských prodejnách je v Balshop.cz doprava zdarma. Za platbu na dobírku si připlatíte 29 Kč.

Možnosti a ceny dopravy:

  • WE|DO je za 149 Kč
  • PPL je za 149 až 439 Kč podle velikosti zboží
  • Osobní převzetí na prodejně do 500 Kč je za 89 Kč
  • Osobní převzetí na prodejně nad 500 Kč je za 39 Kč
  • Osobní převzetí na prodejně nad 3 000 Kč je zdarma

Balshop.cz vrácení zboží

Bez udání důvodu umožňuje Balshop.cz vrácení zboží do 14 dnů od převzetí zboží.

Možnosti vrácení zboží:

  1. Na prodejně – Zboží můžete vrátit osobně na jedné z prodejen. Vyberte si prodejnu a přineste na prodejnu společně s fakturou zboží, které chcete vrátit. Pracovník prodejny s vámi vše potřebné vyřeší.
  2. Přepravní společností – Důkladně zabalte zboží, které chcete vrátit a do balíčku přiložte vytištěný a vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy, který vám byl dodán do e-mailové schránky společně s fakturou. Kompletní balíček poté odešlete přepravní společností.

Adresa pro vrácení zboží:
Balshop.cz
Příjem sklad reklamace
Paceřická 1/2773
Praha 9
193 00

Balshop.cz reklamace 2023

V rámci záruční lhůty řeší Balshop.cz reklamace. Záruční lhůta je 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak.

Možnosti uplatnění reklamace:

  1. Na prodejně – Vyberte si jednu z prodejen a přineste na ní společně s fakturou zboží, které chcete reklamovat. Pracovník prodejny s vámi vše potřebné vyřeší.
  2. Přepravní společností – Zboží, které chcete reklamovat, důkladně zabalte a do balíčku přiložte kopii faktury a průvodní dopis s detailním popisem závady, kontaktními údaji na vás a číslem bankovního účtu pro případné vrácení peněz. Balíček poté odešlete přepravní společností.

Adresa pro zaslání reklamace:
Balshop.cz
Příjem sklad reklamace
Paceřická 1/2773
Praha 9
193 00

Balshop.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Každý všední den od 8:00 do 16:00 vám je k dispozici Balshop.cz infolinka. Pro kontaktování využijte Balshop.cz telefon 271 084 418.

Použít můžete také Balshop.cz e-mail balshop@bal.cz.

Balshop.cz můžete kontaktovat také na Instagramu nebo Facebooku.