Back-Pack.cz

Ověřené slevové kódy Back-Pack.cz pro září 2023​

100%
Back-Pack.cz je e-shop s pestrým sortimentem batohů, outdoorového vybavení, peněženek, klíčenek a dalších produktů. Do obchodu dodávají známé i méně známější značky jako jsou Osprey, Rains, Paperwallet, Fjällräven a další. Slevy Back-Pack.cz objevíte v e-shopu na hlavní stránce a využít můžete také Back-Pack.cz výprodejů. S každým nákupem nad 1 000 Kč získáte od Back-Pack.cz dopravu zdarma. Pro nákup využijte také slevový kód Back-Pack.cz, který vám poskytne obchod nebo portál SlevovéKódy.cz. Ušetřit můžete dále s funkcí cashback.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Back-Pack.cz ​

Jak ušetřit Back-Pack.cz září 2023

V e-shopu Back-Pack.cz můžete najít pestrý sortiment batohů a příslušenství na turistiku. Slevy Back-pack.cz nabízí na spacáky, peněženky a další módní doplňky od Husky, Fjällräven a dalších značek. Neváhejte a ušetřete s portálem slevovékódy.cz na dopravě zdarma nebo prostřednictvím cashbacku. Internetový obchod Back-Pack.cz nabízí kvalitní batohy na každou příležitost. Kromě batohů si tu můžete vybrat i spacáky, příslušenství k batohům, sluneční brýle, peněženky, klíčenky a diáře. Ze známých i méně známých světových značek jmenujme např. Osprey, Komodo, Paperwallet, Fjällräven, Rains. Nabídka e-shopu Back-Pack.cz je přehledně rozdělena, a dále ji můžete filtrovat dle Vašich požadavků. V kategorii batohů např. najdete batohy cyklistické, turistické, běžecké, cestovní, lyžařské či městské. Poradíme Vám, jak ušetřit v Back-Pack.cz, a mít tak nákup levnější. Můžete uplatnit slevové kupóny Back-Pack.cz, nechybí výhodné akce, výprodeje, doprava zdarma a využití cashbacku.

Jak získat slevový kupón Back-Pack.cz

Slevový kupón Back-Pack.cz nabízí internetový obchod příležitostně v rámci svých akčních kampaní. Při opakovaném nákupu lze kupón získat jako bonus, čímž internetový obchod tak činí další prodej atraktivnějším a výhodnějším. Na stránkách internetového obchodu se lze přihlásit k odběru newsletteru do své e-mailové schránky. Pravidelně tak lze získat informace o novinkách v sortimentu, právě probíhajících výprodejích, akcích a pochopitelně i o možnosti využití slevových kódů Back-Pack.cz.

Jak uplatnit slevový kupón Back-Pack.cz

Přečtěte si podmínky použití kupónu, hlavně jeho aktuálnost a minimální limit nákupu.

Back-Pack.cz

Vybrané zboží vložíte do nákupního košíku. V dalším kroku vlevo uprostřed naleznete nápis „Přeji si použít slevový kupón“. Do kolonky pod něj napište kód slevového kupónu Back-Pack.cz a klikněte na tlačítko „Uplatnit“. Následně přejděte k dopravě a platbě. Pokud je slevový kód Back-Pack.cz v pořádku, sleva bude odečtena od celkové ceny objednávky.

Cashback Back-Pack.cz

Cashback Refundo7 % získat bonus 50 KčCashback Tipli7 % získat bonus až 300 Kč

Při nákupu v internetovém obchodě Back-Pack.cz lze část peněz získat i zpět, a tím mít zboží ještě levnější. Cashback Back-Pack.cz nabízí portál Tipli, PlnáPeněženka.cz, VratnéPeníze.cz i Refundo.cz. Zdarma se na Tipli zaregistrujte a budete mít 7 % z nákupu na Back-Pack.cz zpět. Tuto provizi Vám poskytovatel cashbacku připíše na účet a po nastřádání určitého obnosu vyplatí.

Back-Pack.cz slevy – výprodeje, Black Friday

Back-Pack.cz nabízí výhodné cenové akce, slevy a výprodeje po celý rok. Obchod je pravidelně aktualizuje. Pokud zrovna nevlastníte či není v nabídce žádný slevový kupón Back-Pack.cz, tak jsou zde zajímavé akce. Na hlavní stránce na Vás vyskočí políčko s upoutávkou dané aktuální slevy, např. “20 % sleva na spacáky”. V sekci “Výprodej” lze ušetřit až 36 % z původní ceny a Vy tak můžete nakoupit kvalitní a trendy zboží s příznivou cenou. Tyto slevy platí však jen do vyprodání zásob. Internetový obchod se neúčastní větších výprodejů typu Back-Pack.cz Black Friday. Doporučujeme sledovat i stránky Back-Pack.cz na Facebooku, tam rovněž dostanete aktuální informace, nabídky, rady.

Back-Pack.cz doprava zdarma a cena poštovného

Dopravnému se lze vyhnout při nákupu zboží nad 1 000 Kč, to potom je na Back-Pack.cz doprava zdarma. Cena dopravy při odběru zboží do 1 000 Kč:

  • Zásilkovna – od 55 Kč
  • DPD  dopravní kurýr – od 75 Kč
  • Česká pošta – od 120 Kč
  • Intime kurýr – od 70 Kč

Platbu lze provést bankovním převodem, platbou online a dobírkou.

Back-Pack.cz vrácení zboží

Vrátit zboží bez udání důvodu lze do 14 dnů od převzetí zásilky. O svém rozhodnutí odstoupit od kupní smlouvy lze informovat jednoznačným prohlášením – např. dopisem zaslaným poštou na adresu provozovny nebo e-mailem. V balíčku nesmí chybět informace o tom, že vracíte zboží, číslo bankovního účtu  na který chcete zaslat peníze a kompletní dokumentace prodejce. Poštovné při Back-Pack.cz vrácení zboží hradí v případě odstoupení od smlouvy kupující.

Back-Pack.cz reklamace 2023

V případě, že zboží bylo dodáno s vadou nebo se vada objeví v průběhu 24 měsíců, tak můžete provést v internetovém obchodě reklamaci. Oznámení ohledně Back-Pack.cz reklamace zašlete e-mailem na: info@back-pack.cz nebo na adresu provozovny. Při reklamaci dále postupujte dle instrukcí pověřeného pracovníka pomocí internetové komunikace.

Back-Pack.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Telefonní číslo Back-Pack.cz:  +420 607 783 801 Adresa Back-Pack.cz pro vrácení a výměnu zboží: Aurum 1990 Trade Czech s.r.o. Krňovická 985 190 14, Praha 9 E-mail Back-Pack.cz: info@back-pack.cz