Babyplaza

Ověřené slevové kódy Babyplaza pro říjen 2023​

100%
Babyplaza je internetový obchod specializující se na prodej vybavení pro děti. V nabídce naleznete autosedačky, dětský nábytek, kojenecké potřeby nebo potřeby pro maminky. Obchod prodává produkty značek Römer, Jane, Lascal a řady dalších. Nabídka slev Babyplaza je pravidelně aktualizována. Obchod příležitostně vydává slevové kódy Babyplaza, které můžete najít na slevových portálech jako jsou Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Babyplaza ​

Jak ušetřit Babyplaza říjen 2023

Internetový obchod Babyplaza se specializuje na prodej kočárků, autosedaček, hraček i nábytku do dětských pokojíčků a pomůcek pro maminky. V nabídce jsou produkty značek Baby Monsters, Cybex, Römer, Joolz, Zdravá lahev a dalších.

Kamenná prodejna se nachází v Ostravě. Zde je možný osobní odběr objednávek a také je možná domluva individuální prezentace nebo prohlídka zboží.

Web Slevovékódy.cz pro vás připravil tipy, jak ušetřit v Babyplaza. Kromě tradičních výprodejů a dopravy zdarma jsou také dostupné slevové kupóny, které platí i na prémiové značky kočárků a autosedaček. Vše potřebné pro děti i maminky nakoupíte se slevou v Babyplaza.

Jak získat slevový kupón Babyplaza

Slevovékódy.cz vám přináší Babyplaza slevové kupóny spolu s dalšími akčními nabídkami nebo slevami. Zaregistrujte se na našem webu a nezmeškáte žádnou ze slevových nabídek. Dále slevové kupóny obdrží registrovaní zákazníci u Babyplaza.

Během akcí Dny Marianne nebo Nákupy s OnaDnes nelze získat slevové kódy Babyplaza, můžete však získat slevy běham akce Black Friday.

Jak uplatnit slevový kód Babyplaza

Babyplaza

Slevový kód Babyplaza je možné vložit do pole pod vybranými produkty “Mám slevový poukaz“. Text kódu vepíšete ihned v 1. kroku nákupu. Vždy je nutné dbát na to, aby byl slevový kód opsán správně a mohl tak být uplatněn. Sleva bude aktivována kliknutím na “OK“.

Slevové kódy Babyplaza, stejně tak do řady jiných obchodů mají časové omezení, často jsou také omezeny hodnotou objednávky nebo značkou zboží.

Cashback Babyplaza

Cashback je možnost, jak s každým nákupem ušetřit. Z každé objednávky máte možnost získat část peněz prostřednictvím některého z portálů Tipli, Plná peněženka, Refundo nebo Vratné peníze. U některého z poskytovatelů stačí mít založený zákaznický účet a nákupy provádět prostřednictvím portálu. Ten vás přesměruje do požadovaného obchodu, ve kterém nakoupíte jako obvykle. Po zaplacení se můžete těšit na vrácení vypočítaného cashbacku.

V současné době bohužel není cashback Babyplaza dostupný ani u jednoho z uvedených poskytovatelů.

Babyplaza slevy – výprodeje, Black Friday…

Výprodej Babyplaza se vztahuje na vybrané značky kočárků, dětských postýlek, autosedaček, nábytku i doplňků. Výprodeje mohou být množstevně omezené. K vybraný položkám jsou poskytovány také od Babyplaza dárky zdarma nebo doprava zdarma. Některé značky Babyplaza také umožňují dodatečnou doživotní záruku produktu.

Výhodný je nákup také během Babyplaza Black Friday. Během této akce se slevy Babyplaza vztahují na limitované edice kočárků či autosedaček.

Dále nepřehlédněte Babyplaza výprodej skladových zásob, které můžete nakoupit za velmi výhodné ceny.

Babyplaza doprava zdarma a cena poštovného

Babyplaza doprava zdarma platí pro veškeré objednávky od 2 000 Kč. Doprava je zajišťována prostřednictvím přepravních společností PPL, GLS nebo Zásilkovna. Osobní odběr je možný po domluvě v Showroomu v Ostravě.

Cena dopravy:

  • PPL/GLS – 119 Kč
  • Zásilkovna – 59 Kč
  • Osobní odběr – ZDARMA (možné po předchozí domluvě)

Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč. Doprava zdarma Babyplaza se také dále vztahuje na vybrané zboží v rámci vybraných akčních nabídek nebo výprodejů.

Babyplaza vrácení zboží

V případě, že vám objednané produkty nevyhovují, umožňuje Babyplaza vrácení zboží do 14 dnů od jeho převzetí.  Zboží je nutné zabalit do vhodného obalu tak, aby nedošlo k jeho poškození či zničení při přepravě. Do balíčku přiložte také sepsané (nebo jakékoliv vzorové) odstoupení od smlouvy, v němž uveďte číslo bankovního účtu pro zaslání peněz zpět.

Adresa pro vrácení:

Babyplaza,
Daliborova 423/19,
Ostrava – Mariánské Hory

Peníze budou vráceny nejpozději do 14 dnů.

Babyplaza reklamace 2023

Vadné zboží je nutné zaslat na níže uvedenou adresu s kopií faktury a vyplněným formulářem. Ten bude zaslán na vaši e-mailovou adresu po kontaktování obchodu s informací o reklamaci prostřednictvím: info@babyplaza.cz. Vhodně zabalené zboží odešlete (bez dobírky) na adresu:

Babyplaza,
Daliborova 423/19,
Ostrava – Mariánské Hory

Reklamace Baby plaza je vyřízena bez zbytečného odkladu nejpozději do 30 dnů. Za okamžik uplatnění reklamace Babyplaza se považuje okamžik, kdy prodejce zboží převzal. Každý produkt má ve svém manuálu uvedeny případy, na které se záruka nevztahuje a není tedy možné reklamaci uplatnit.

O stavu reklamace vás obchod informuje. V případě, že bude zboží opraveno, bude uloženo ve skladu Babyplaza 1 měsíc ZDARMA. Po uplynutí této doby je za každý další den účtován poplatek za uskladnění ve výši 0,05 %.

Babyplaza kontakt – e-mail, telefon, infolinka

V případě, že potřebujete poradit ohledně nákupu nebo samotných produktů, neváhejte se obrátit na Babyplaza e-mail: info@babyplaza.cz nebo telefon Babyplaza: +420 774 532 301 každý všední den v době 7:30-16:00.

Zvolit můžete i chatovací okno na některé ze sociálních sítí Babyplaza – Facebook, Instagram.