ATAN nábytek

Ověřené slevové kódy ATAN nábytek pro říjen 2023​

100%
Obchod ATAN nábytek se specializuje na prodej vybavení do domácnosti a kanceláře. Nabízí přes 25 tisíc druhů nábytku. Vybírat můžete z vybavení a doplňky do obýváku, koupelny, kuchyně nebo na zahradu. ATAN nábytek nabízí dopravu zdarma na objednávky nad 4 999 Kč. Nabídka slev ATAN nábytek je široká a pravidelně obměňována. Firma také příležitostně vydává slevové kódy ATAN nábytek. SlevovéKódy.cz pro Vás mají nejnovější slevový kupón ATAN nábytek.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web ATAN nábytek ​

Jak ušetřit ATAN nábytek říjen 2023

ATAN nábytek patří mezi nejdéle existující internetové obchody. Kamennou prodejnu najdete v Plzni. Na e-shopu nabízí veškerý sortiment pro vybavení kuchyní, obývacích pokojů a kanceláří.Vzhledem k široké nabídce sortimentu jsou na prodejně vystaveny pouze některé typy jídelních židlí. Obchod vytváří a realizuje individuální zakázky na přání zákazníků.

Můžete si vytvořit i zákaznický účet z něhož spravujete svoje objednávky. ATAN nábytek svým zákazníkům nabízí nespočet slev a výprodejů po celý rok. Tradičně probíhá i akce ATAN nábytek Black Friday. Další způsoby jak ušetřit představují slevové kódy ATAN nábytek, cashback a doprava zdarma.

O zákaznické spokojenosti se můžete přesvědčit díky certifikátu Ověřeno zákazníky od portálu Heuréka a ocenění Shop roku 2015 v oblasti nábytku.

Jak získat slevový kupón ATAN nábytek

Slevové kupóny ATAN nábytek zveřejňuje na svých webových stránkách. Přihlášením pro odběr newsletteru, obdržíte na Vaši e-mailovou adresu informace o novinkách a slevových akcích.

Nebo sledujte náš web SlevovéKódy.cz, na kterém máte všechny aktuálně probíhající slevy a platné slevové kupóny ATAN nábytek pohromadě.

Jak uplatnit slevový kód ATAN nábytek

Slevový kód ATAN nábytek můžete uplatnit v prvním kroku objednávky. Pod seznamem vybraných položek naleznete prázdné pole s označením “Slevový kupón. Do něj vepíšete Váš slevový kód ATAN nábytek. Poté stisknete tlačítko “Uplatnit kupón” a výše slevového kódu bude odečtena.

Před uplatněním si překontrolujte správnost kódu a splnění podmínek pro bezproblémové uplatnění. Kódy platí po omezenou dobu nebo pouze na vybraný typ zboží popřípadě značku při dané minimální výši nákupu.

ATAN nábytek

Cashback ATAN nábytek

S cashbackem získáte část peněz za nákupy zpět. Existuje několik cashbackových portálů, které cashbacky poskytují, Vratné peníze, Plná peněženka nebo Tipli. Při nákupu přes Tipli je cashback ATAN nábytek ve výši 3 %.

Pro získání odměn je nutná registrace, po zaplacení objednávky Vám bude nejpozději do 48 hodin připsána. Jejich výše je vypočítána z částky, kterou zaplatíte za objednávku. Z této částky je odečteno DPH, cena dopravy a využité věrnostní odměny. Odměnu získáte i při nákupu za akční ceny. Minimální částka pro vyplacení není stanovena. Vaše prémie tak mohou být vyplaceny od 1 Kč.

ATAN nábytek slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy ATAN nábytek nabízí na velké množství jednotlivých produktů, značek či na nábytkové sety.  ATAN nábytek výprodeje pořádá po celý rok. Slevy se pohybují až do výše 70 % a jednotlivé produkty jsou pravidelně obměňovány. Výhodně nakoupíte například kancelářský nebo koupelnový nábytek, vybavení dětských pokojů či bytové doplňky.

V záložce Akce a výprodeje najdete hned tři možnosti jak ušetřit. Vybírat můžete z nejlevnějšího nábytku, produktů v akci nebo můžete vybírat z produktů II. jakosti. Toto zboží bylo buď vystavené nebo navrácené, po funkční stránce mu nic nechybí a omezíte zbytečné plýtvání.

Využít můžete i akci ATAN nábytek Black Friday. Výhodně můžete pořídit židle, botníky, prádelní koše a další bytové doplňky. Akce je vždy časově omezená a platí pouze do vyprodání zásob.

K vybraným produktům máte možnost vybrat si dárek zdarma.

ATAN nábytek doprava zdarma a cena poštovného

Při nákupu nad 4 999 Kč je pro Vás na ATAN nábytek doprava zdarma po celé ČR. V okamžiku odeslání zboží, Vám bude automaticky zaslán e-mail. U křehkého zboží jako jsou zrcadla, skleněné stoly apod. raději zvolte přepravu přepravní společností.

Možnosti dopravy:

 • Česká pošta balík do ruky (do 30 kg) – 98 Kč, dobírka 40 Kč
 • Česká pošta balík do ruky (31 – 50 kg) – 120 Kč, 40 Kč dobírka
 • Česká pošta balík na poštu (do 30 kg) – 89 Kč, 40 Kč dobírka
 • Česká pošta balík nadrozměr – 590 Kč, dobírka 40 Kč
 • Toptrans (do 50 kg) – 290 Kč, dobírka 50 Kč
 • Toptrans (nad 50 kg) – 490 Kč, dobírka 50 Kč
 • PPL (do 30 kg) – 190 Kč, dobírka 46 Kč
 • Fofr (do 15 kg) –146 Kč, dobírka 50 Kč
 • Fofr (16 – 20 kg) – 190 Kč, dobírka 50 Kč
 • Fofr (21 – 30 kg) – 226 Kč, dobírka 50 Kč
 • Fofr (31 – 50 kg) – 290 Kč, dobírka 50 Kč
 • Fofr (nad 50 kg) – 490 Kč, dobírka 50 Kč
 • Uloženka (do 20 kg) – 87 Kč, dobírka 25 Kč
 • Osobní odběr Plzeň – ZDARMA
 • Osobní odběr Rudná u Prahy – ZDARMA
 • Doprava zboží na Slovensko TOPTRANS – od 500 Kč/dobírka 30 Kč, přesná cena bude účtována podle vzdálenosti a objemu přepravovaného zboží. Cena Vám bude v den dodání přepočítána na EUR dle aktuálního denního kurzu.

Platba je možná i kartou online nebo bankovním převodem.

ATAN nábytek vrácení zboží

Nejpozději do 14 dnů je možné možné vrácení zboží ATAN nábytek. Na e-mail reklamace@atan.cz pošlete Odstoupení od smlouvy s připojeným číslem účtu, popřípadě jako doporučené psaní či osobně na adresu:

Atan nábytek s.r.o.,
Mikulášské náměstí 21,
326 00 Plzeň

Zboží doporučujeme vracet v původním neporušeném obalu bez známek použití kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s kopií dokladu o koupi zašlete nebo doručte na vlastní náklady nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy na adresu:

ATAN nábytek s.r.o.,
ODSTOUPENÍ OD KS,
Mikulášské náměstí 21,
326 00 Plzeň

Jestliže byl společně se zbožím dárek, je nutné jej zaslat také.

Peníze Vám budou vráceny na uvedený bankovní účet nebo po vzájemné dohodě na prodejně nejpozději do 30 dní. Vrácení zboží ATAN nábytek neumožňuje, pokud bylo zboží zakoupeno v rámci obchodní či podnikatelské činnosti.

ATAN nábytek reklamace 2023

Pro vyřízení reklamace ATAN nábytek vyplňte tento reklamační formulář  nebo napište podrobnosti na reklamace@atan.cz, popřípadě můžete volat na číslo 377 235 074. Pověřený pracovník Vám řekne, jak postupovat. Zboží nezasílejte sami zpět.

V e-mailu uveďte následující:

 • číslo faktury/objednávky, nebo její scan
 • číslo účtu
 • detailní fotografie poškození
 • co nejvýstižnější popis závad
 • vyberte způsob vyřízení reklamace

Pokud se bude jednat o vadu odstranitelnou máte právo na bezplatné odstranění vady, dodání nové věci, výměnu součásti či slevu z kupní ceny. V případě neodstranitelné vady máte nárok na dodání nové věci či slevu  nebo dostoupení od smlouvy.

Pověření pracovníci Vás budou co nejrychleji kontaktovat a vydají Vám písemné potvrzení o reklamaci. Reklamace ATAN nábytek vyřizuje nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění. Bude-li reklamace uznána máte nárok na náhradu nákladů spojených s uplatněním reklamace v nutné výši.

V případě, že na zakoupeném zboží v rámci podnikatelské činnosti vznikne vada, reklamace bude vyřízena nejpozději do 90 dnů ode dne uplatnění reklamace.  Zboží  lze reklamovat nejpozději v době 12 měsíců od jeho převzetí. Náklady reklamace podnikatel sám.

ATAN nábytek kontakt – e-mail, telefon

V případě otázek týkajících se průběhu objednávek, nákupu či cenových nabídek se obracejte na:

email ATAN nábytek:

 • matejovska@atan.cz
 • maresova@atan.cz
 • cerna@atan.cz.cz

telefonní číslo ATAN Nábytek: 377 223 219 nebo 377 223 219 nebo 371 409 895

Dotazy týkající se nákupu přes e-shop směřujte na e-mailovou adresu info@atan.cz nebo na telefonní číslo 371 409 895.