Apple

Ověřené slevové kódy Apple pro září 2023​

100%
Apple je společnost vyrábějící špičkovou elektroniku. V nabídce značky naleznete laptopy, stolní počítače, tablety, telefony, chytré hodinky nebo hudební přehrávače. Apple nabízí řadu slev především pro studenty. Čas od času můžete narazit na slevy Apple a slevové kódy Apple. SlevovéKódy.cz pro Vás mají připravený aktuální slevový kupón Apple.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Apple ​

Jak ušetřit Apple září 2023

Apple je firma, která prodává jen své vlastní výrobky, jako jsou telefony Apple, notebooky Mac nebo například AirPody. Inovativní firma, která se snaží každoročně přijít s něčím novým a zároveň pořád se soustředit jen na pár kvalitních produktů. Sortiment má velice úzce specifikovaný.

Výrobky Apple nabízí mnoho kamenných obchodů (například iStyle, iWant, Datart…) i eshopů. Také se dají produkty Applu nalézt na jiných prodejních portálech, např. Alza.

Jak ušetřit v Applu není vůbec snadné. Společnost jako taková nedává slevy ani akce, krom pro studenty. Ani akce pro studenty nejsou nějak výrazné. Tudíž jediná možnost je nakoupit si u jiného prodejce, jak bylo napsáno dříve – Alza, Datart. Obchody co nabízejí různé akce a slevy, které Apple ne.

Jak získat slevový kupón Apple

Apple nepracuje se slevovými kupóny. Firma celkově jede ideologii, že její produkty stojí svoji cenu, i pokud na to zákazník nemá. Protože firma nebude snižovat kvalitu za účelem většího množství zákazníků. Cena se snižuje jen, když přijde nová řada a ta sníží hodnotu řady přechozí. Apple sám bojuje za myšlenku, dražší výrobek, kvalitnější.

Ovšem co vy jako spotřebitel můžete získat je sleva pro studenty. Nejde úplně o Apple slevový kód, ovšem je tu pár procent, který se vám strhnou z ceny. Apple totiž nabízí speciální slevu pro studenty, sleva se týká především iPadů a Maců. Dokonce i sám upozorňuje na to, že iPad je uděláný tak, aby si s ním každý hned věděl rady. Podporuje používání zařízení i pro menší děti.

Jediná možnost jak získat jakýkoli slevový kód v Applu je přes prodejce iOS zařízení – Alza, Datart,… U nich totiž máte šanci na slevu narazit. Ale i tak převážně jde jen o slevový kupón pro studenty.

Jak uplatnit slevový kód Apple

Jak už bylo zmíněno, slevový kód Apple nevyužívá. Tudíž ani není návod jak uplatnit slevový kód Apple.

V případě, že je Apple zavede, ihned vás o tomto budeme informovat.

Cashback Apple

Apple moc není nakloněn ani cashbacku. Tudíž jediná možnost jak se dostat k možnosti Apple cashback je přes prodejní portál, opět například Alza, nebo jiný prostředník, který nabízí produkty Apple a nabízí i cashback.

Pro informaci, cashback je služba, přes kterou když zaplatíte dostáváte část (většinou procentní nazpět z nákupu). Funguje na principu provize, společnost, která prodává dává provizi cashbackovému portálu, který dává provizi i vám zákazníkům. Takový společný profit. Prodejní společnost získá zákazníka, vy provizi spolu s cashbackovým portálem

Apple slevy – výprodeje, Black Friday…

Žádné takové slevy firma Apple nemá. Apple výprodeje nejsou, ani oblíbené Apple Black Friday. Jediná možnost jak získat nějakou takovouto slevu je přes přeprodejce – Datart, Alza, apod.

Apple doprava zdarma a cena poštovného

Apple doprava zdarma je standardně u všech objednávek nad 1 100 Kč. Objednávka se dá sledovat pomocí SMS zpráv, emailovými zprávami, apod.

Poštovné se neplatí, jen doprava, jediná možnost je totiž zaslání kurýrem.

Apple vrácení zboží

V případě zjištění poškození či neúplné zásilky volejte na Oddělení péče o zákazníky společnosti Apple na telefon: 800 701 391. Po telefonátu se společnost Apple spojí s přepravcem a začne pracovat na vyřešení problému. O celém průběhu vás budou informovat a po šetření ze strany Applu vám mohou doručit náhradní zboží.

Vadné zboží firmy Apple, je nutné nahlásit pro vrácení zboží do 14 kalendářních dnů.

V případě, že zboží ještě nedorazilo a vy jste si nákup rozmysleli můžete na stránce Stav objednávky zrušit objednávku. V případě, již doručené tak buď přes stránku Stav objednávky nebo telefonní číslo 800 701 391 zahajte proces vrácení zboží. Berte na vědomí, že vám mohou být účtovány poplatky za přepravu vráceného zboží. Tudíž v Apple vrácení zboží není problém.

Apple reklamace 2023

Pokud máte pocit, že je zboží vadné, kontaktujte podporu AppleCare, tel: 800 701 391. Nárok na reklamaci máte např. u displejů Macu nebo Applu až 3 roky od data zakoupení, u zařízení Apple Tv, iPad, iPhone, iPod až 2 roky od data zakoupení. Je to velmi různé výrobek od výrobku. Apple reklamace se snaží vždy vyřešit co nejpohodlněji pro zákazníka.

Apple kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Tel: 800 701 391 (od pondělí do pátku, od 8 do 17), na toto telefonní číslo můžete směřovat vaše dotazy ohledně objednávky, nakoupení například pro školy a firmy, dokonce i pro vás jako jednotlivce.

Mail: contactus.cz@apple.com