Aplend

3× slevový kód Aplend pro listopad 2021

100%
Internetový rezervační portál Aplend zprostředkovává rezervace ubytování ve slovenských Tatrách. Vybrat si můžete z nabídky ubytování od dřevěných chatek po luxusní vilky. Pro stálé zákazníky nabízí Aplend slevy a věrnostní body. Na internetu můžete také narazit na slevové kódy Aplend. SlevovéKódy.cz pro Vás mají aktuální slevový kupón Aplend.

Nejlepší slevové kódy Aplend 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Aplend

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Aplend.
Chci 300 Kč
Věrnostní
systém

Trvalé slevy na ubytování v rámci věrnostního programu Aplend

Díky věrnostnímu programu Aplend můžete získat trvalé slevy na vaše ubytování. Stačí se registrovat na portále a za vaše nákupy budete získávat body, podle kterých budete zařazeni do jedné ze čtyř kategorií. Ušetřit můžete až 12 % ze všech svých rezervací a získat drobné pozornosti, například víno nebo výhodu pozdějšího check-outu.
26
4
Chci slevu
Akční
balíčky

Slevy a akční balíčky na Aplend

V eshopu Aplend najdete pravidelně aktualizované akční balíčky na speciální ubytování. V nabídce jsou romantické pobyty pro dva, které oproti standardním ubytováním nabízí různá vylepšení v podobě občerstvení nebo nápojů po dobu pobytu. Aplend nabízí pravidelně různé balíčky.
11
4
Chci slevu
5%
za odběr

5% slevový kód za odběr newsletteru Aplend

Odebírejte na ubytovacím portálu Aplend newsletter a získáte uvítací slevu v hodnotě 5 % na vaše první ubytování. Stačí zadat na úvodní stránce váš e-mail a do newsletteru kromě pravidelných tipů na ubytování a novinek dostanete také slevový kód Aplend.
16
4
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Aplend ​

Jak ušetřit Aplend listopad 2021