Aphrodisie.cz

Ověřené slevové kódy Aphrodisie.cz pro prosinec 2023​

100%
Internetový obchod Aphrodisie.cz se specializuje na prodej přípravků s afrodiziakálními účinky pro muže i ženy. Vybrat si mohou muži i ženy z několika přípravků ve formě tablet nebo krémů. Příležitostně můžete narazit na Aphrodisie.cz slevy a slevové kódy Aphrodisie.cz na vybrané zboží. Nabízíme Vám aktuální slevový kupón Aphrodisie.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Aphrodisie.cz ​

Jak ušetřit Aphrodisie.cz prosinec 2023

E-shop Aphrodisie.cz nabízí doplňky stravy a kosmetiku zaměřené na udržení celkové vitality člověka. Produkty Aphrodisie.cz jsou vyrobeny na přírodní bázi. V nabídce e-shopu naleznete bylinné výtažky a krémy podporující sexuální život jak muže, tak ženy.

Produkty Aphrodisie.cz seženete zejména na internetových stránkách e-shopu. Není to však podmínka. Produkty Aphrodisie.cz jsou k dostání i v jiných obchodech. Jedním z takových obchodů je například Docsimon.

Na portále Slevovékódy.cz vám poradíme, jak v Aphrodisie.cz ušetřit.

Jak získat slevový kupón Aphrodisie.cz

Slevové kupóny Aphrodisie.cz najdete na našem portále Slevovékódy.cz. E-shop je aktivní také na Faceboku a Instagramu, na kterých naleznete zajímavé články a příspěvky o produktech Aphrodosia.

Jak ušetřit v Aphrodisie.cz zjistíte také odebíráním newsletteru e-mailem.

Jak uplatnit slevový kód Aphrodisie.cz

Slevový kód Aphrodisie.cz není pro získání slevy potřeba nikam vkládat. Nabízené slevy jsou uplatněné již v zobrazené ceně. Stačí pouze vložit vybrané zboží do nákupního košíku a pokračovat v nákupu.

Na slevy Aphrodisie.cz narazíte náhodně v určitém časovém období.

Cashback Aphrodisie.cz

Cashback je forma úspory, v rámci které zákazník obdrží odměnu za svůj uskutečněný nákup. Cahsback portály vracejí svým zákazníkům až několik procent hodnoty nákupu zpět.

Cashback Aphrodisie.cz není momentálně dostupný. ProduktyAphrodisie.cz nakoupíte formou cashbacku například v internetovém obchodě Pilulka.cz. Tento obchod spolupracuje s mnoha cashback portály, jako jsou například Tipli.cz nebo Refundo.cz. Nákupem přes tyto cashback portály získáte 5 % z ceny nákupu.

Slevy na Aphrodisie.cz – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Aphrodisie.cz a informace o nich naleznete internetových stránkách obchodu v sekci novinky. Tam se dočtete, že Black Friday Aphrodisie.cz neprobíhá pouze v listopadu, ale dokonce i v prosinci. V rámci této akce dostanete balení krémů zdarma.

Další zlevněné produkty z Aphrodisie.cz zpravidla nakoupíte v různých drogeriích či lékárnách.

Aphrodisie.cz doprava zdarma a cena poštovného

Produkty z Aphrodisie.cz vám budou doručeny prostřednictvím České pošty. Předpokládaná doba doručení je 2 pracovní dny. Zboží si rovněž můžete osobně vyzvednout v sídle e-shopu po dohodě.

Upozorňujeme, že nepřevezmete-li si zboží do 7 dnů po uplynutí lhůty, vyhrazuje si e-shop účtovat skladné ve výši 100 Kč za každý den uskladnění zboží.

Cena za doručení Českou poštou je 95 Kč s DPH, cena za doručení Českou poštou – balík do ruky je 120 Kč s DPH. Poštovné za produkty vás čas od času nebudou nic stát, neboť se na ně vztahuje doprava zdarma. Aphrodisie.cz doprava zdarma není podmíněna žádnou minimální částkou za provedený nákup.

Akce Den dopravy zdarma Aphrodisie.cz se neúčastní.

Vaši objednávku můžete uhradit buď předem na účet 2112582446/2700, anebo až při převzetí zboží na dobírku. Při platbě předem na bankovní účet vepište vaše jméno do poznámky pro příjemce. Dobírka není zpoplatněna žádným dodatečným poplatkem.

Aphrodisie.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Aphrodisie.cz do 14 dnů je možné ode dne převzetí zboží bez udání důvodu.

Odstoupení od smlouvy musí obsahovat identifikaci kupujícího, číslo a datum objednávky, přesnou specifikaci zboží, způsob, jakým má prodávající vrátit již přijatá plnění, zejména číslo účtu a/nebo poštovní adresu.

E-shop vám vrátí peníze do 15 dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy a doručení zboží bezhotovostním převodem na váš účet.

Aphrodisie.cz reklamace 2023

S ohledem na charakter zboží prodejce odpovídá za jakost zboží pouze po dobu trvanlivosti zboží uvedenou na jeho obalu. Dodané zboží má dobu minimální trvanlivosti více než 3 měsíce před datem spotřeby.

Obchod je povinen vyřídit reklamaci do 30 dnů.

Zboží odešlete na adresu IMPERIAL VITAMINS CZ s.r.o., Lipová 21, 602 00 Brno.

Aphrodisie.cz reklamační formulář na svých internetových stránkách neposkytuje.

Aphrodisie.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Další informace vám e-shop Aphrodisie.cz poskytne telefonicky nebo e-mailem. Aphrodisie.cz telefon je +420 724 386 888. Preferujete-li psanou formu, je k dispozici kontaktní Aphrodisie.cz e-mail: info@aphrodisia.cz. Informace k objednávkám lze využít rovněž e-mail: info@imperialvitamins.cz.