Amazon.de

Ověřené slevové kódy Amazon.de pro prosinec 2021

100%
Amazon.de je německá odnož americké společnosti Amazon, která se zabývá prodejem širokého sortimentu ve všech možných kategoriích. K dispozici jsou slevové kódy Amazon.de, nechybí ani pravidelně obměňované slevy. Využít můžete i dopravu zdarma nebo expresní dopravu, za kterou se však připlácí.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Amazon.de ​

Jak ušetřit Amazon.de prosinec 2021

Amazon je americká mezinárodní společnost a mezi jednu z jejích mnoha poboček patří Amazon.de, což je německá pobočka jejich internetového tržiště.

Nabídka je opravdu široká, což dokazuje 46 kategorií, mezi které patří třeba knihy, elektronika, kosmetika, oblečení, software nebo nábytek.

Pokud něco sháníte, velmi pravděpodobně to na Amazon.de najdete a může se Vám hodit vědět, jak ušetřit na Amazon.de, jak Amazon.de slevový kupón uplatnit nebo jak funguje na Amazon.de vrácení zboží. Přesně takové informace naleznete v tomto článku.

Jakmile se dostanete na stránky Amazon.de, nejspíše budou v němčině. Jazyk se dá jednoduše změnit v horní liště napravo od Amazon vyhledávacího pole.

Jak získat slevový kupón Amazon.de

Dobrá zpráva je, že využít slevové kupóny Amazon.de umožňuje. Bohužel samotný Amazon.de slevové kódy jen tak nevydává.

Je tu však způsob, jak získat slevový kupón Amazon.de – vrchní část této stránky, kde můžete pravidelně nacházet nové Amazon.de slevové kódy.

Jak uplatnit slevový kód Amazon.de

Možnost, jak uplatnit slevový kód Amazon.de je jediná a narazíte na ni po vybrání položek, zadání adresy apod.

Ve chvíli, kdy se dopracujete k fázi “ZAPLATIT”, v dolní části naleznete pole s názvem “Dárkové karty a slevové kódy”. Tam budete moci uplatnit svůj slevový kód Amazon.de.

Amazon.de

Cashback Amazon.de

Cashback je další z mnoha způsobů, jak lze při nakupování ušetřit svou peněženku. Obvykle fungují na bázi prostředníka, přes kterého se necháte na daný obchod přesměrovat a za odměnu Vám bude vrácena část z ceny zboží.

Pro Amazon.de Cashback bohužel žádný z cashback portálů Tipli, Refundo, Vratné peníze a Plná peněženka v současné době neposkytuje.

Amazon.de slevy – výprodeje, Black Friday…

Na Amazon.de slevy najdete opravdu často. Slevy se týkají pestrého sortimentu a jejich množství se dále rozšiřuje.

Mezi Amazon.de slevy se řadí např. Amazon.de Black Friday, letní výprodeje, Amazon.de Back to School a mnoho dalších.

Amazon.de doprava zdarma a cena poštovného

Amazon.de nabízí 3 možnosti doručení (doba doručení závisí také na Vaší adrese):
– Standardní doručení                      za 4,49 euro
– Spěšné dodání                               za 7,99 euro
– Doručení do jednoho dne             za 9,99 euro

Amazon.de Den dopravy zdarma bohužel nepořádá, ale pokud se zaregistrujete, dostanete od Amazon.de dárek v podobě poštovného zdarma na první objednávku.

Pro všechny další objednávky platí na Amazon.de doprava zdarma, pokud nakoupíte alespoň za 39 eur. Amazon.de doprava zdarma se však vztahuje ve všech případech pouze na standardní doručení.

Amazon.de vrácení zboží

Pokud byste narazili na nějaké problémy se zbožím, které Vám přišlo, je tu služba Amazon.de vrácení zboží. Pokud jste zboží koupili přímo od Amazonu, vaše lhůta na Amazon.de vrácení zboží činí 30 dní. To samé platí pro většinu ostatních obchodníků, někteří však poskytují kratší lhůty, takže je vhodné se před objednáním zboží podívat.

Samotný proces můžete zahájit na stránce pro vrácení objednaných položek.

Amazon.de reklamace 2021

Jestliže se vada na zboží projeví po době delší než 30 dní, můžete využít Amazon.de reklamace.

Pokud se jedná o elektroniku, zboží se vrací opět klasickým způsobem nebo se Vám nabízí Certifikované opravy Amazon. V případě, že se o elektroniku nejedná, použijte Amazon.de kontaktní formulář.

Předešlé způsoby však platí pouze v případě, že jste zboží koupili přímo od Amazonu, jestliže jste jej koupili od některého z prodejců, musíte jej kontaktovat přímo. Tlačítko ”Kontaktovat prodejce” najdete v části ”Moje objednávky”.

Na zboží platí běžná 2letá záruka, přičemž u některých produktů si můžete připlatit za záruku prodlouženou.

Amazon.de kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Získat na Amazon.de kontakt je trochu složitější. Amazon.de e-mail není veřejný, a to samé platí pro infolinku.

Pokud tedy chcete Amazon.de kontaktovat, jedinou cestou je Amazon.de kontaktní formulář.