Amable

Ověřené slevové kódy Amable pro leden 2022

100%
Amable se specializuje na prodej širokého sortimentu zboží. V obchodě nakoupíte nejrůznější doplňky od dekorace do bytu přes kosmetické a zdravotní přípravky až po drobnou elektroniku. Slevy Amable se pravidelně obměňují. Nejnovější akční nabídky nebo cashback Amable najdete na portálu Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Amable ​

Jak ušetřit Amable leden 2022

Amable je všestranný internetový obchod. V e-shopu Amable naleznete veškeré výrobky přes dům a zahradu, zdraví a krásu, elektro či různá příslušenství.

Zboží nakoupíte pouze na internetových stránkách. Obchod nemá žádnou kamennou prodejnu. Ušetřit v Amable můžete díky portálu Slevovékódy.cz, kde máte představeny možnosti v podobě cashbacku nebo různých akcí.

Jak získat slevový kupón Amable

Slevové kupóny Amable můžete najít na portále Slevovékódy.cz.

Obchod slevy a akce nabízí také na svém Facebooku. Pokud se přihlásíte k odběru newsletteru Slevovékódy, kde najdete slevové kupóny a další skvělé akce ve vašem emailu.

Jak uplatnit slevový kód Amable

Slevový kód Amable není pro získání slevy potřeba nikam vkládat. Nabízené slevy jsou uplatněné již v zobrazené ceně. Stačí pouze vložit vybrané zboží do nákupního košíku.

Akce a speciální nabídky Amable jsou časově omezené.

Cashback Amable

cashback Amable při nákupu ušetříte 3,2 %. Pouze postačí, když nákup provedete prostřednictvím portálu Tipli.cz. Slevu nedostanete ihned, ale až po nákupu ve formě cashbacku. Zaregistrujte se, je to zdarma. Postupujte podle pokynů a sleva bude vaše. Peníze se načtou na váš uživatelský účet, odkud je můžete poslat na svůj bankovní účet.

Slevy na Amable – výprodeje, Black Friday…

Aktuální slevy Amable naleznete na úvodní internetové stránce bez nutnosti použití slevového kupónu.

Další slevy jsou k nalezení v jednotlivých kategoriích produktů, které Amable nabízí. Původní cenu a zvýhodněnou cenu uvidíte při výběru konkrétního zboží.

Amable doprava zdarma a cena poštovného

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty. Z dostupných služeb máte na výběr Balík do ruky nebo Balík na poštu. Ceny za tyto služby se pohybují mezi 99 až 105 Kč. Amable doprava zdarma není prozatímně dostupná.

Ušetřit v Amable není možné ani při nákupu zboží během slevové akce Den dopravy zdarma, protože obchod do ní není zapojen.

Poštovné na Amable zaplatíte buď bezhotovostně převodem na bankovní účet č. 888899994/2010, nebo na dobírku. Dobírka je zpoplatněna za 45 Kč.

Amable vrácení zboží

V případě doručení nevhodného výrobku nabízí Amable vrácení zboží do 14 dnů. Náklady spojené s navrácením zboží hradí kupující. Zboží určené pro vrácení musí být dobře zabalené. Kupující je povinen vrátit i poskytnutý dárek, který při nákupu původně obdržel.

Obchod vám vrátí peníze do 14 dnů, a to stejným způsobem, jakým je od vás přijal. Pro odstoupení od smlouvy můžete využít vzorový formulář. Odstoupení od kupní smlouvy můžete zaslat e-mailem nebo spolu se zbožím na adresu:

BENEPHISTO s.r.o.
Reklamace
Novodvorská 1008/61
(1009/63)
Praha 142 00

Amable reklamace 2022

Vykazuje-li zboží vady, máte právo jej vyreklamovat ve lhůtě 24 měsíců. Obchod je povinen vyřídit reklamaci nejpozději do 30 dní. Zboží zaslané do reklamace vám bude opraveno nebo vyměněno na základě předchozí dohody. Na neopravitelné reklamace Amable vyplatí hodnotu zboží poštovní složenkou nebo převodem na účet do 30 dnů. Zboží určené pro reklamaci posíláte na stejnou adresu jako v případě při odstoupení od smlouvy.

Spolu se zbožím zašlete také Amable reklamační formulář, jehož vzor je využitelný i pro vrácení zboží bez udání důvodu.

Amable kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Obchod komunikuje výhradně písemně a elektronicky. Pokládat dotazy můžete na sociální síti Facebook na adrese facebook.com/amableshop. Pokud vám komunikace přes Facebook nevyhovuje, doporučujeme napsat Amable e-mail na amableczshop@gmail.com.

Amable telefonní číslo je 773 022 666.  Obchod přijímá pouze SMS.