Alori

Ověřené slevové kódy Alori pro říjen 2023​

100%
Alori je e-shop, který nabízí českou nano kosmetiku do domácnosti. Produkty Alori jsou účinné, netoxické a biologicky odbouratelné. Slevy Alori nabízí pravidelně na vybrané produkty, které objevíte v záložce Akce. Další možností, jak ušetřit, je použít slevový kupón Alori, které pro vás hledá slevový portál SlevovéKódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Alori ​

Jak ušetřit Alori říjen 2023

Alori je internetový obchod, který nabízí odpověď na to, jak vyčistit odolné skvrny v domácnosti, koupelně, na textiliích nebo v autě. Přípravky obsahují speciální nanočástice, které se dostanou hluboko do nečistot, rozpustí je a vytáhnou na povrch bez mechanického drhnutí.

Kamennou prodejnu obchod neprovozuje, objednávky je však možné si vyzvednout v provozovně v Olomouci. Produkty Alori nakoupíte i u dalších partnerských eshopů jako jsou Alza, Electro World, Mall, T.S. Bohemia a další.

Jak ušetřit na Alori? Způsobů je několik, kromě dopravy zdarma využijte také slevové kódy Alori nebo akční balíčky. Výhodnější ceny jsou připravené pro velkoobchodní odběratele a úklidové firmy.

Eshop Alori je pozitivně hodnocen i na srovnávači Heureka. Zákazníci si pochvalují především komunikaci s obchodem.

Jak získat slevový kupón Alori

Slevové kupóny Alori čas od času publikuje na svých stránkách nebo sociálních sítích. Zaregistrujte se na webu Slevovékódy.cz a aktuální slevy, akce i slevové kupóny zde najdete pohromadě nejen pro Alori, ale i další e-shopy. Registrace je zdarma.

Vyberte si z naší nabídky aktuální slevový kupón Alori a ušetřete.

Jak uplatnit slevový kód Alori

Alori

Alori slevový kód uplatníte po vložení vybraného zboží do “1. Košík”. Odečtení je provedeno automaticky po kliknutí na “Uplatnit kód”. Poté můžete přejít k dalšímu kroku objednávky.

Veškeré slevové kódy Alori platí po vymezenou dobu. Po vypršení platnosti není možné slevu zpětně započítat.  Vždy je dobré projít si podmínky k jednotlivým slevovým kódům, které obchod stanovil.

Cashback Alori

Cashback vám umožní získat část peněz za online nákupy ve formě odměn. Tyto odměny obdržíte po registraci na některém z portálů Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze. Po zaplacení objednávky, vám bude přičten vypočítaný cashback z ceny nákupu, který si necháte vyplatit na váš bankovní účet.

Cashback Alori není v současné době dostupný.

Alori slevy – výprodeje, Black Friday…

Slevy Alori platí na vybrané čistící produkty i příslušenství jako čistící hadříky nebo utěrky z mikrovlákna ve výši až 20 % z původní ceny. V průběhu roku narazíte i na speciální akce Alori, které platí jen na vybrané produkty.

Na e-shopu najdete Alori akční balení pro kompletní úklid, která nakoupíte za lepší cenu s menší spotřebou plastových obalů. Výhodné ceny platí také pro velkoobchodní partnery s dopravou zdarma.

Tradiční Black Friday Alori nepořádá, levněji však prostředky Alori nakoupíte během akcí Black Friday u partnerských e-shopů.

Alori doprava zdarma a cena poštovného

Doprava zdarma Alori je dostupná pro všechny objednávky od 1 500 Kč. Objednávky uskutečněné do 17:00 hod. jsou zpracované a odeslané ještě v ten samý den. Osobní vyzvednutí v provozovně je možné po předchozí domluvě.

Způsoby doručení:

  • GLS – 99 Kč
  • Zásilkovna – 65 Kč

Kurýr GLS vám balíček doručí na zadanou adresu. Pokud zvolíte dopravu přes Zásilkovnu, vyberete si pobočku pro osobní vyzvednutí, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Dobírka je zpoplatněna částkou 45 Kč, platba bankovním převod i kartou on-line jsou zdarma.

Alori vrácení zboží

Pokud vám zakoupené produkty nevyhovují, využijte vrácení zboží Alori v prodloužené lhůtě 30 dnů bez udání důvodu. Vrácení je možné, jen pokud není spotřebována více jak polovina balení.

Zboží vhodně uložte a zabalte, aby nedošlo k poškození nebo vylití během přepravy, přiložte sepsané odstoupení od smlouvy a kopii faktury.

Adresa obchodu:

Alori
Zámečnická 2,
779 00 Olomouc

Obchod vás kontaktuje ohledně vyřízení vašeho požadavku a vrácení peněz.

Alori reklamace 2023

Pokud zjistíte, že zboží zakoupené v internetovém obchodě Alori nefunguje či nesplňuje deklarované vlastnosti, máte právo ho reklamovat. Reklamace Alori uplatníte prostřednictvím on-line formuláře.

Ve formuláři je potřeba uvést:

  • kontaktní údaje
  • informace o reklamovaném zboží
  • popis závady nebo poškození
  • navrhovaný způsob reklamace
  • stav obalu, pokud jste zjistili poškození po převzetí

Před odesláním je vhodné pořídit také fotodokumentaci závady a vložit fotografie přímo do formuláře. Obchod vás kontaktuje s podrobnostmi pro odeslání zboží.

Adresa obchodu:

Alori
Zámečnická 2,
779 00 Olomouc

Alori kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Pokud máte otázky k jednotlivým produktům, ozvěte se na kterýkoliv Alori kontakt.

Zákaznická linka Alori: +420 776 808 997 je dostupná ve všední dny mezi 09:00 – 15:00. Na Alori e-mail: info@alori.cz můžete psát kdykoliv. Obchod vám odpoví nejpozději do 2 pracovních dnů.