Allpotraviny

3× slevový kód Allpotraviny pro prosinec 2021

100%
Eshop Allpotraviny nabízí rozvoz potravin pro lidi, kteří nemají čas nakupovat. K dispozici je rozvoz během celého dne, takže si můžete nechat dovézt čerstvé pečivo a zeleninu. Nechybí trvanlivé potraviny nebo polotovary. Obchod pravidelně nabízí akční zboží, na které jste zvyklí z kamenných supermarketů. Kromě potravin nabízí stránky obchodu i zajímavé tipy na recepty z koupených potravin.

Nejlepší slevové kódy Allpotraviny 2021

300 Kč
od Tipli zdarma

Získejte až 300 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Allpotraviny

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 300 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele, podmínky jsou uvedeny na webu Tipli. Nejedná se o akci obchodu Allpotraviny.
Chci 300 Kč
doprava
zdarma

Doprava zdarma po Praze » Allpotraviny

Využijte jedinečnou možnost a nechte si doručit potraviny, z různých koutů světa, dopravou zdarma od Allpotraviny. Momentálně je možné využít, tuto výhodu, při doručení zboží do oblastí: Praha, Praha-západ a Praha-východ. Hodnota objednávky musí přesáhnout 1 200 Kč, poté nebude poštovné kalkulováno automaticky. Slevový kupon Allpotraviny vlastnit nemusíte.
14
1
Chci slevu
2,5%
cashback

Allpotraviny cashback: 2,5 % zpět přes Tipli

Nechte si dovézt čerstvé potraviny až do bytu, Tipli vám za to navíc ještě zaplatí. Registrace je zdarma a portál vám po nákupu dá zpět 2,5 % z ceny objednávky. Cashback Allpotraviny je možné využívat opakovaně. Pro získání cashbacku musíte vstoupit do eshopu přes odkaz na Tipli.
20
4
Chci slevu
výhodná
sleva

Allpotraviny → využijte věrnostní slevu na nákup

V e-shopu můžete využít cashback Tipli či dopravu zdarma Allpotraviny a nakoupit tak výhodněji. Pokud byste rádi šetřili ještě více, doporučujeme registraci do věrnostního programu. Díky tomu budete získávat body za své nákupy, které můžete následně proměnit ve slevu Allpotraviny. O využití slevy rozhodnete sami.
10
2
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Allpotraviny ​

Jak ušetřit Allpotraviny prosinec 2021