Alfa.cz

Ověřené slevové kódy Alfa.cz pro září 2023​

100%
Internetový obchod Alfa.cz se zabývá především prodejem elektroniky a výrobků s ní spojených. Vybírat můžete z řady notebooků, mobilů, televizí, potřeb k modelářství, bílých elektrospotřebičů a desítek dalších produktů od značek Asus, Lenovo, Canon, Sencor a řada dalších. Obchod také nabízí dopravu zdarma. Široká nabídka slev je pravidelně aktualizována. Obchod také vydává slevové kódy Alfa.cz, které pro vás hledá portál Slevovékódy.cz.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Alfa.cz ​

Jak ušetřit Alfa.cz září 2023

Alfa.cz je internetový obchod s nabídkou mobilních telefonů, notebooků, herních konzolí, doplňků na ochranu elektroniky, také domácích spotřebičů a dalšího vybavení pro dům i zahradu nebo jízdních kol od desítek značek jako Samsung, MMR, Garmin a dalších.

Kamenné prodejny najdete v Brně, Břeclavi, Jihlavě, Karlových Varech, Ostravě, Opavě, Praze, ve Znojmě, Zlíně a v dalších větších městech po ČR. Vybrané zboží můžete uhradit prostřednictvím splátkového programu.

Web Slevovékódy.cz pro vás shrnul možnosti, jak ušetřit na Alfa.cz. Nakupujte elektroniku i další vybavení z nabídky Alfa.cz levněji ve výprodejích, se studentskými slevami nebo během Alfa.cz Black Friday. Při nákupu nad 799 Kč máte navíc dopravu zcela zdarma. Kvalitní a spolehlivou elektroniku najdete na Alfa.cz. Eshop patří pod firmu TS Bohemia.

Na webu Heureka, který funguje jako srovnávač cen a kvality obchodů, doporučuje Alfa.cz 94 % spokojených zákazníků.

Jak získat slevový kupón Alfa.cz

Slevové kupóny Alfa.cz jsou dostupné na webových stránkách obchodu nebo na webu Slevovékódy.cz, který vám přináší přehled aktuálních akcí, slevových kódů a výprodejů pro každý měsíc.

Slevové kupóny Alfa.cz získají i držitelé slevových průkazů jako ISIC, ITIC, IYTC, ALIVE, a to ve výši až 15 % podle druhu zboží.

Jak uplatnit slevový kód Alfa.cz

Alfa.cz

Slevový kód Alfa.cz se dá uplatnit na první stránce objednávkového formuláře pod volbou dopravy a platby v políčku “Uplatnit slevový kupón“. Ověřením se automaticky sníží cena vašeho nákupu.

Slevový kód Alfa.cz však musí být aktuálně platný, nelze jej kombinovat s dalšími slevami a nevztahuje se na zboží v akci. V případě studentských či seniorských slev také není možné jejich kombinování.

Cashback Alfa.cz

Cashback je služba, která vám pomůže ušetřit část peněz z online nákupů. Po registraci u některého z poskytovatelů, která je zdarma a po provedení nákupu přes portál, dostanete odměnu za každý nákup ve formě cashbacku. Nyní není cashback Alfa.cz dostupný u žádného z poskytovatelů českého internetu Plná peněženka, Refundo, Tipli nebo Vratné peníze.

Čas od času je dostupný cashback Alfa.cz přímo na webu obchodu, kdy za nákup vybraného produktu získáte peníze zpět. Nejedná se o pravidelně pořádanou akci.

Alfa.cz slevy – výprodeje, Black Friday…

Alfa.cz nabízí množství slev na vybrané produkty. V kategorii “Zlevněné zboží” najdete aktuální Alfa.cz výprodeje, které se vztahují na monitory, televize, domácí spotřebiče i doplňky, jako USB kabely nebo tašky a batohy na notebooky. K vybranému zboží získáte od Alfa.cz dárek zdarma či jiný bonus.

Levněji nakoupíte zboží Alfa.cz v akci, takovéto akce jsou časově nebo množstevně omezené.  Nové akční produkty jsou pravidelně obměňované. V akci pořídíte chytré telefony, notebooky, sluchátka, tiskárny a další. Slevy Alfa.cz poskytuje i studentům.

V listopadových termínech si nenechejte ujít Alfa.cz Black Friday, což je oblíbená slevová akce a zpravidla platí na veškerý sortiment obchodu. Během roku také narazíte na další obdobné akce nebo vánoční či letní výprodeje.

Alfa.cz doprava zdarma a cena poštovného

V případě, že cena vaší objednávky překročí 799 Kč, platí na Alfa.cz doprava zdarma.

Objednávku si můžete osobně vyzvednout na některé z kamenných prodejen v Brně, Praze, Hradci Králové, Jihlavě, Olomouci, Ostravě, ve Znojmě či ve Zlíně. Pokud zvolíte doručení na adresu, je na výběr doručení prostřednictvím České pošty nebo společností PPL.

Cena za dopravu odpovídá aktuálním ceníkům dopravců.

Alfa.cz vrácení zboží

Vrácení zboží Alfa.cz proveďte do 14 dnů od nákupu. Formulář pro odstoupení od smlouvy s kopií faktury zašlete na e-mailovou adresu: rma@tsbohemia.cz nebo na adresu spolu se zbožím:

T.S. BOHEMIA a.s.,
Sladovní 103/3,
779 00 Olomouc

Zboží nesmí být poškozené nebo opotřebované. Musí být vráceno s kompletním příslušenstvím v originálním obalu, včetně záručního listu a návodu.

Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od převzetí balíčku.

Alfa.cz reklamace 2023

V případě poruchy nebo výskytu vady v záruční době, je místem pro uplatnění reklamace Alfa.cz autorizované servisní středisko, které je uvedené v záručním listě. Pokud středisko není uvedeno, reklamaci oznamte na kterékoliv prodejně.

Reklamace můžete také zasílat poštou nebo jinou přepravní službou na adresu:

T.S. BOHEMIA a.s.,
Sladovní 103/3,
779 00 Olomouc

Na balíček uveďte “REKLAMACE“, k poškozenému zboží přiložte dále kopii daňového dokladu s popisem závady.

Alfa.cz kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Informace o objednávkách i reklamacích směřujte na Alfa.cz telefon: +420 585 157 488, od pondělí do soboty mezi 9:00-19:00 hod. Mimo tuto dobu využijte Alfa.cz e-mail: obchod@tsbohemia.cz.

Operátoři vám poradí s dostupností i výběrem zboží nebo s nejvýhodnějším splátkovým kalendářem.