Alexandria

Nejlepší slevové kódy Alexandria září 2021

100%
Alexandria je česká cestovní kancelář. V nabídce společnosti naleznete tradiční dovolené, exotické dovolené, wellness pobyty a pobyty v lázních nebo plavby na zámořských lodích. Kancelář také zprostředkovává cestovní pojištění a další služby. Slevy Alexandria pravidelně obměňuje v závislosti na aktuální nabídce a poptávce. Najít můžete také slevové kódy Alexandria. SlevovéKódy.cz pro Vás mají aktuální slevový kupón Alexandria.

Nejlepší slevové kódy Alexandria 2021

200 Kč
od Tipli zdarma

💵 Získejte 200 Kč, ještě než nakoupíte v obchodě Alexandria

Zaregistrujte se zdarma v cashbackovém portálu Tipli a získejte odměnu 200 Kč. Díky Tipli získate zpět na bankovní účet část z vaší útraty v internetových obchodech. Bonus platí pouze pro nové uživatele.
Chci 200 Kč
až 500 Kč
SLEVA

Alexandria sleva až 500 Kč za on-line platbu

Cestovní kancelář Alexandria si pro vás připravila exkluzivní Alexandria slevu, díky které ušetříte až 500 Kč za to, že zaplatíte platební kartou nebo převodem na účet. Výše Alexandria slevy se odvíjí podle celkové ceny zájezdu. Celková cena zájezdu musí být alespoň 2000 Kč.
9
3
Chci slevu
last minute
SLEVY

Alexandria last minute slevy

Využijte nabídku last minute zájezdů od cestovní kanceláře Alexandria. Za zlomek ceny můžete letět do Egypta, Turecka, Španělska, Bulharska, Řecka a do spousty dalších fantastických zemí. Stačí kliknout na tuto Alexandria slevu a zobrazí se vám široká nabídka last minute zájezdů.
18
4
Chci slevu
zdarma
dítě

Zájezd pro dítě zcela zdarma ← Alexandria

Chystáte se někam na zájezd či dovolenou? Tenhle slevový kupón Alexandria vám přijde určitě vhod! Vyberte si zájezd, kde s vámi pojede vaše dítě zcela zdarma!
15
5
Chci slevu
55 %
sleva

Alexandria: Senior program se slevou 55 %

Je vám více než 55 let nebo chcete udělat radost svým rodičům, či prarodičům? Neváhejte a se slevovým kupónem Alexandria ušetřete až 50 %. Užívejte si života i v pozdějším věku a procestujte svět!
1
0
Chci slevu
přistýlka
sleva

Dospělý na přístýlce za zvýhodněnou cenu u Alexandria

Dovolená se slevou Alexandria! Užijte si vaši dovolenou ve vybraných destinacích za zvýhodněnou cenu, pokud využijete možnost spát na přistýlce. Sleva platí v doprovodu dvou osob na pevném lůžku. Lze využít bez zadání slevových kódů Alexandria u vybraných zájezdů. Zvýhodněné ceny jsou již od 7 990 Kč.
23
1
Chci slevu

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Alexandria ​

Jak ušetřit Alexandria září 2021