Aldo nábytek

Ověřené slevové kódy Aldo nábytek pro říjen 2022​

100%
Aldo nábytek je e-shop, který vám pomůže útulně vybavit vaši ložnici, dětský pokoj, kuchyň, obývací pokoj, předsíň či koupelnu nábytkem z Francie, Německa a Holandska. Slevy Aldo nábytek pořádá pravidelně na vybrané produkty a kolekce. K vybraným objednávkám můžete získat od Aldo nbytek dopravu zdarma.  SlevovéKódy.cz pro vás vyhledávají a publikují slevové kupony Aldo nábytek.

Pro tento obchod nejsou žádné další slevy

Přejít na web Aldo nábytek ​

Jak ušetřit Aldo nábytek říjen 2022

Aldo nábytek je internetový obchod, který poskytuje vybavení pro váš domov vyrobené ve Francii, Španělsku, Belgii, Německu a Holandsku. V nabídce najdete dětský nábytek, vybavení do ložnice, kuchyně, předsíně, koupelny, kanceláře i nejrůznější druhy svítidel a lamp.

Vybrané kusy je možné si prohlédnout v Aldo Showroomu v Brně – Slatině.

Nakupte výhodně díky akčním nabídkám a s dopravou zdarma. V tomto článku se dále dozvíte, jak na Aldo nábytek ušetřit.

Jak získat slevový kupón Aldo nábytek

Aktuální slevové kupóny Aldo nábytek jsou zpřístupňovány na webu Slevovékódy.cz spolu s dalšími akčními nabídkami a slevami.

Odebírejte newsletter obchodu, se kterým se dozvíte o chystaných novinkách, slevových nabídkách a kupónech. Tipy  a informace můžete najít také na Facebooku nebo Instagramu, kde má Aldo nábytek svůj profil.

Jak uplatnit slevový kód Aldo nábytek

Aldo nábytek

 

Pro odečtení slevy z kódu Aldo nábytek vepište text do pole pod vybranými produkty v “Nákupním košíku“. Slevový kód Aldo nábytek bude uplatněn po stisknutí “OK“. Celková částka objednávky bude automaticky přepočítaná.

Pro bezproblémové odečtení si překontrolujte, zda byly dodrženy všechny podmínky pro uplatnění slevového kódu Aldo nábytek.

Cashback Aldo nábytek

Ušetřete s cashbackem při placení online nákupů. Za každý nákup můžete získat peníze zpět od některého z cashbackových portálů jako jsou Plná peněženka, Tipli, Refundo a Vratné peníze.

Každý z portálů poskytuje určitou část, která bude vrácena z celkové ceny za objednávku. Pro získání cashback odměn si založte účet na vybraném portálu a po zaplacení zboží získáte vypočtenou částku.

V současné době není cashback Aldo nábytek dostupný.

Aldo nábytek slevy – výprodeje, Black Friday…

Vybrané produkty Aldo nábytek nakoupíte za zvýhodněnou cenu. Pro vybrané kategorie produktů připravil Aldo nábytek slevy až do výše 50 %.

Po celý rok probíhají nejrůznější slevové nabídky na nákup dětského nábytku, sezónní slevy, víkendové slevy Aldo nábytek nebo akce 1 + 1 zdarma. Slevy platí i na nákup matrací. Soutěže a připravované novinky si můžete prohlédnout i v Aldo Magazínu.

Podzimní akci Black Friday Aldo nábytek nepořádá.

Aldo nábytek doprava zdarma a cena poštovného

Pro objednávky nad 4 000 Kč platí na Aldo nábytek doprava zdarma. K nákupům nad 30 000 Kč můžete využít nabídky Aldo nábytek na odvoz starého nábytku. Odvezen může být nevyhovující nábytek podobného stylu či zařazení, který byl objednán. V případě nejasností se obraťte na telefonní číslo Aldo nábytek +420 724 777 014.

Poštovné po ČR:

 • Poštovné při nákupu do 4 000 Kč – 350 Kč
 • Poštovné při nákupu nad 4 000 Kč – ZDARMA

Poštovné na Slovensko

 • Poštovné při nákupu do 150 € – 14 €
 • Poštovné nad 150 € – ZDARMA

Aldo nábytek vrácení zboží

Vrácení zboží Aldo nábytek je možné nejpozději do 14 dnů od nákupu. Vrácení oznamte e-mailem: info@nabytekaldo.cz nebo dopisem na adresu:

Aldo nábytek
Strojnická 398
Český Těšín-Mosty 735 62

V dopisu uvedete:

 • Vaše jméno a příjmení
 • Bydliště
 • E-mail a telefonní číslo
 • Bankovní účet
 • Datum a místo
 • Podpis

Využít můžete vzorový text níže.

Dne ………. jsem si na Vašich internetových stránkách/v internetovém obchodě ………… objednal zboží ……….., číslo objednávky …………, v hodnotě …..….. Kč. Objednané zboží jsem obdržel dne ………..

Zboží zašlete kompletní, včetně veškerých návodů a příslušenství, nepoškozené, v původních obalech spolu s kopií dokladu o koupi produktu.

Částka bude vrácena nejpozději do 14 dnů.

Aldo nábytek reklamace 2022

Reklamace Aldo nábytek uplatníte písemně prostřednictvím e-mailu: reklamace@nabytek-aldo.cz nebo doporučeným dopisem na adresu:

Aldo nábytek
Strojnická 398,
Český Těšín-Mosty 735 62

V oznámení o reklamaci uveďte:

 • kontaktní údaje,
 • číslo objednávky, faktury nebo dodacího listu,
 • popis zjištěných vad
 • fotografie poškozených částí
 • požadavek na způsob vyřízení reklamace

Vše vhodně zabalte, aby nešlo k poškození produktu a doručte na adresu výše spolu s kopií dokladu o koupi.

Reklamace včetně odstranění vad bude vyřízena nejpozději do 30 dnů.

Aldo nábytek kontakt – e-mail, telefon, infolinka

Zákaznická linka Aldo nábytek je dostupná na čísle +420 724 777 014, pondělí až pátek od 8:00 do 17:00.

Pro písemnou komunikaci využijte e-mail Aldo nábytek: info@nabytek-aldo.cz.